Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Wzbogacony w żywą wodę z owoców i witaminę E skutecznie oczyszcza i odświeża skórę. Jego kremowa konsystencja z mikrocząsteczkami delikatnie złuszcza naskórek, aby dogłębnie oczyścić pory, bez wysuszenia i podrażnienia skóry. Cera jest bardziej gładka, świeża i promienna. Peeling jest polecany do skóry normalnej i mieszanej.

Świetny

Dopóki nie odkryłam szarego mydła, ten produkt był podstawą pielęgnacji mojej buzi. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i jest dosyć wszechstronny - nieduża ilość może służyć jako żel, a większa jako peeling. Jest mocny, ale nie podrażnił mi skóry (acz używam jedynie na sferę T). Nie poleciłabym go jednak cerze wrażliwej, czy naczynkowej. Wydajny.

Używam tego produktu od: Czerwiec 2010
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

zdecydowanie tak :)

Ponieważ lubie testować różne produkty (trochę tego na świecie powstało) czasem odstawiam go na półke jednak uwielbiam powroty do tego produktu :) dobrze mi współgra m.in. z tonikiem dynamizującym garniera.
konkrety:
+ nie za mocny, ale porządny
+ oczyszcza pory (używam często dzień przed imprezą na drugi dzien buzia gładziutkaa bez kropek dziwnych roznych)
+ zazwyczaj stosuje na wieczór i budzę się z wypoczętą, miękką, oraz elastyczną gładką czystą skórą :) więcej chyba nie trzeba?

Używam tego produktu od: nie pamiętam, lecz wciąż do niego wracam
Ilość zużytych opakowań: nie wiem
Wydajność: duża :)

rewelacja

Nie jestem fanką garniera, a ten peeling wypróbowałam podczas wizyty u koleżanki. Genialnie oczyszcza i nie podrażnia. Można użyć go mniej i zadziała jak żel do mycia twarzy, a przy większej ilości spełni funkcję naprawdę dobrego peelingu. Jestem pod wrażeniem - już od miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

R E W E L A C J A :-)

W moim mniemaniu cudo ;-) Peeling jakiego poszukiwałam.
W zależności od ilości dodania wody, tworzy pożądaną konsystencję: krem z mocno ścierającymi granulkami lub delikatny, czyszczący żel.
Zapach jest bardzo przyjemny, nietrudno się zmywa, bardzo dobrze spełnia swoje podstawowe funkcje, tj. odświeża i oczyszcza buzię z makijażu oraz innych zabrudzeń, sprawia, iż twarz jest gładka, przygotowana pod krem, lub make up :)
Zdecydowanie będę mu wierna, gdyż mam sentyment do tej marki, a ten produkt to ich kolejna perełka.
Wart swojej ceny - 22zł.

Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od:3tyg

Bomba

Ten kosmetyk jest po prostu ideałem. Nie używałam wcześniej lepszego peelingu niż ten tu zaprezentowany. Idealnie wygładza skórę, odświeża ją, złuszcza i zmiękcza. Nigdy nie byłam przekonana do produktów Garniera, ale ten jest naprawdę wart szczególnego zainteresowania. Polecam go wszystkim.

nie tylko do twarzy

Kupiłam ten peeling jako kosmetyk do ciała i jako taki się sprawdził.
Grube ziarna ich spora ilość oraz gęsta konsystencja były idealne.
Do tego bardzo przyjemny zapach.
Kosmetyk w miarę wydajny.

Niestety nie wiem jak sprawdziłby się jako kosmetyk do twarzy - ze względu na grubość ziaren nie odważyłabym się użyć go do wrażliwej cery.

bardzo dobry

Idealny peeling.
Wcześniej używałam z Avonu, ale niestety był zbyt "niedelikatny", więc siostra mojego byłego chłopaka poleciła mi ten. Okazało się, że jest świetny.
Moim zdaniem nie ma żadnych minusów, zapach ładny, konsystencja ok, wydajny :)

Rewelacja

Mój KWC wśród peelingów do twarzy.
Zapach, jak to zapach, kwestia indywidualna, ale mnie odpowiada. Za to konsystencja i działanie - po prostu super!!!
W zależności od potrzeby (i ilości wody) można uzyskać delikatnie złuszczające "mydełko" albo porządnie się wyszorować ;p I to najbardziej mi się w nim podoba.
Po zabiegu buźka jest cudownie gładka.
Udało mi się go nabyć za niecałe 12 zł, bo akurat trafiłam na promocję w drogerii.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: nie pamiętam, 3-4 m-ce

Doskonały

Jejku to jest mój KWC!
Bardzo długo szukałam odpowiedniego peelingu do mojej cery. Ten jest idealny pod każdym względem:
pieknie pachnie
super konsystencja
oczyszcza twarz - jest gładka i wogóle super!
nie zatyka porów ani nic!
polecam absolutnie każdemu!

moja podstawa pielegnacji

stosuje codziennie wieczorem :)

najpierw zmywam makijaz chusteczkami do demakijazu a potem stosuje ten peeling w kremie :)

nie wyobrazam sobie zycia bez niego, jest podstawa mojej pielgnacji !

swietnie czysci skore, delikatnie usuwa naskorek, pozostawia moja skore gladka, czyta i swieza i gotowa na zastosowanie kremu :)
mam skore tlusta, ze sklonnoscia do zaskornikow, czarnych lepkow, zapchanych porow itd.
ten peeling pomaga mi utrzymac moje pory w czystosci, i zauwazylam ze nie zmagam sie z niespodziankami na twarzy czy zapchanymi porami ...

peeling nie niemilego uczucia sciagnienia skory, nie wysusza
niestety w anglii niedostepny jest - jest inny baaardzo podobny z serii Detox- wiec zawsze przywoze sobie zapas tego peelingu z polski !

Używam tego produktu od:rok, moze dluzej
Ilość zużytych opakowań:kilka

Ojejej...

Ten peeling kupiłam jeszcze za czasów,kiedy byłam zagorzałą fanką Garniera. Niestety,dziś już wiem o jego testowaniu kosmetyków na zwierzętach i to dyskfalifikuje ten produkt-przynajmniej u mnie.
Hm,ale- jeśli ktoś nie chce słuchać o zwierzętach,tylko dowiedzieć się czegoś o peelinngu,to powiem tak; za dobry to on nie jest,aczkolwiek zły także nie. Ot średni.
Ściera bardzo mocno,jest poniekąd agresywnym kosmetykiem i trzeba mocnych nerwów i skóry,by wytrzymać jego działanie. Trochę natłuszcza ją,ale odczuwa się to po zmyciu.
Dużo go jest! I cena jest plusem,bo aż za...200 ml bodajże? Zaraz zerknę na tubę.
Nie,nie. 150 ml,jednak to też dużo. A cena przyjemna. 15 zł za mocnego ścieracza.
Ja używam go też na wybrane,wybredne partie ciała. Te,na które słabszy peeling z Avonu nie chce działać:).
Ale mogę go polecić. A ocenę wystawiam za swoje odczucia.

Używam tego produktu od:...pewnego czasu
Ilość zużytych opakowań: pół tuby

P.S.- zapach nie jest nagorszy;) Pachnie chyba winogronem i kremem nawilżającym. Ale mnie jednak te drobinki uczuliły:( Za mocno ściera. Do czerwoności.

bardzo dobry

Peeling jak dla mnie idealny.Bardzo dobrze złuszcza, skóra jest po nim super gładka i mięciutka. Nie wysusza, ma przyjemny zapach i konsystencję. Nie ma problemów z jego zmyciem. Duży plus że zawiera wit E

Ilość zużytych opakowań:w trakcie1