Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Garnier, Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Wzbogacony w żywą wodę z owoców i witaminę E skutecznie oczyszcza i odświeża skórę. Jego kremowa konsystencja z mikrocząsteczkami delikatnie złuszcza naskórek, aby dogłębnie oczyścić pory, bez wysuszenia i podrażnienia skóry. Cera jest bardziej gładka, świeża i promienna. Peeling jest polecany do skóry normalnej i mieszanej.

świetny peeling, na pewno do niego wrócę !

Mam skórę mieszaną, bardzo sucha skóra na policzkach, po umyciu ściągnięta i wymaga nawilżenia, a do tego problem ze świeceniem się w sferze T.

Plusy:
- cena - bardzo przystępna, dodatkowo przy tej wydajności i pojemności to bajka
- bardzo wydajny, potrzebna mała ilość na jednorazowe stosowanie
- świetna konsystencja - taka kremowa, bardzo skondensowana, a nie jak bywa - wodnista, co ma wpływ na wydajność produktu
- nie zawiera mydła - jak dostanie się do oczu - nie piecze. w związku z tym produkt nie pieni się przy myciu, można więc dowolnie szorować delikatną skórę twarzy do woli, nie spływa z twarzy ;p
- zapach - piękny, świeży, delikatny, nie mdły. po umyciu jeszcze czuję tą woń (:
- baaaardzo wydajny !! jestem zaskoczona, ale jedno opakowanie wystarczyło mi niemal na rok. fakt, że niezbyt restrykcyjnie przestrzegałam regularności stosowania - czasem dwa, raz w tygodniu, czasem robiłam przerwy tygodniowe - wg potrzeb mojej skóry
- NIE ŚCIĄGA SKÓRY ! większość produktów wysusza niestety moją skórę, a ten okazał się ideałem. po użyciu czuje się jedynie idealnie oczyszczoną skórą
- świetnie przygotowuje skórę twarzy do dalszych zabiegów - tj. maseczki itp.
- zmniejsza doraźnie pory - fakt, że jakichś większych efektów nie ma, ale regularnie stosowany przywraca skórę do porządku
- nie zauważyłam w składzie parabenów, a ich ostatnio unikam jak ognia
- świetnie złuszcza suche skórki wokół nosa, nie ma po nich śladu
- granulki nie są za szorstkie, jak np. w peelingach rossmanowskich, ani zbyt miałkie. w sam raz. IDEALNE. jak dłużej potrę skórę twarzy, to nie ma podrażnień.

Minusy:
- w zasadzie większych nie dostrzegam. kupiłam teraz peeling morelowy Sorai, który jest tak zachwalany, więc potem będę miała porównanie
- przy końcówce produktu ciężko wydobyć resztki, ale ja zawsze skrupulatnie rozcinam opakowanie i byłam zaskoczona, że dość sporo produktu zostało na dnie, kiedy już z tuby nie leciało nic, na kilkanaście użyć. jednak wynika to pewnie z gęstej konsystencji

Mogłabym w zasadzie dalej wymieniać ochy i achy, ale nic nie przychodzi mi na myśl teraz. Jak sobie przypomnę, to niezwłocznie dodam. (:

Używam tego produktu od: stycznia 2011 do grudnia 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

Świetny peeling na zimę.

Jak powszechnie wiadomo, w mroźne dni skóra na buzi potrzebuje szczególnej pielęgnacji - pojawia się więcej martwego naskórka, pory szaleją, często największy problem jest z suchymi skórkami. I w takich przypadkach niezbędny jest naprawdę porządny peeling, który jednocześnie nie podrażni dostatecznie już doświadczonej niskimi temperaturami cery.
Śmiało mogę stwierdzić, że ten właśnie peeling jest zimowym ideałem!

Zalety:
*doskonale radzi sobie z suchymi skórkami i martwym naskórkiem
*po użyciu cera jest zachwycająco gładziutka, przyjemna w dotyku
*absolutnie genialny, świeży zapach winogron, w którym jestem zakochana (nawet gdyby peeling nie miał dobrych właściwości, używałabym go dla samego zapachu :) )
*oczyszcza pory
*ilość drobinek peelingujących jest idealnie wyważona - jest ich odpowiednia ilość
*gródki peelingujące są bardzo w porządku - łatwo wykonać nimi delikatny masaż buzi podczas mycia, dobrze prowadzą się po skórze i nie pozostawiają podrażnień
*podoba mi się zewnętrzny wygląd opakowania i ta zielona szata graficzna
*w składzie wyciągi z naturalnych surowców - winogrona, trukwa egipska, mięta, jojoba
*zmywa resztki makijażu
*przystępna cena
*produkt łatwo dostępny - ja akurat kupiłam go przy okazji spożywczych zakupów w dużym supermarkecie
*bardzo wydajny

Wady:
*nieekonomiczne opakowanie - trudno wydobyć resztki produktu
*niestety, dużo alkoholu w składzie

Neutralnie:
*konsystencja produktu jest bardzo zwarta, ciężka i treściwa, gęsta, dość tłusta - dlatego jest on idealny na zimę, a jednocześnie niezbyt nadaje się na gorące dni, może wydawać się, że tak gęstą konsystencję ciężko rozprowadza się na buzi, ale po obfitym zmieszaniu preparatu z wodą wszystko jest jak należy - buzia otulona jest kremową, pachnącą kołderką co jest bardzo przyjemne

Produkt (oprócz drobnych minusów) właściwie jest bez zarzutu, bardzo udany kosmetyk Garnier.
Moje KWC w dziedzinie zimowych peelingów do twarzy.
Na pewno będę powracać do niego każdej zimy!

zbyt delikatny

Peeling ten ma bardzo mało drobinek.
Jego konsystencja przypomina tłusty, ciężki i gęsty krem.
Dlatego peeling ten mógłby być przeznaczony co najwyżej do cery bardzo wrażliwej, lub działać enzymatycznie.
plus - przyjemny zapach
nadaje się do częstego stosowania

dobry

Gesty, fajnie się rozprowadza. Drobinki sprawiają,że bardzo dobrze usuwa martwy naskórek dlatego skóra jest świeża, oczyszczona, gładka i miła w dotyku. Poza tym bardzo fajnie pachnie i jest dość wydajny.

Jedynym minusem z mojej strony jest to, że od niedawna zaczął mnie uczulać - czasami po jego użyciu łzawią mi oczy i mam lekki chwilowy katar, więc będę szukać czegoś innego.
Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ale dość sporo

Całkiem całkiem...

Peeling ma gęstą kremową konsystencję, w której są zatopione średniej wielkości drobinki. Choć nie ma ich wiele, są dość ostre. Ponadto przez to, że sam peeling jest kremowy nie "uciekają" i dobrze spełniają swoje zadanie. Buzia jest wygładzona, stary naskórek usunięty, pory lekko oczyszczone.
Myślę, że jest to produkt odpowiedni do cery normalnej, która nie oczekuje mocnego tarcia, a przez to, że nie jest zbyt "mocny" może być także stosowany przez osoby o cerze wrażliwej.

Naprawdę fajny.

Lubię produkty Garnier i ten peeling też przypadł mi do gustu;)
+ ładnie pachnie
+ ma dużo drobinek w sobie, wręcz w sam raz;)
+ ma przystępną cenę
+ jest łatwo dostępny
+ pozostawia skórę gładziutką
+ nie zatyka porów

- ciężko wydobyć resztki produktu
- postać kremu nie jest najłatwiejsza do rozprowadzenia
- czasami skóra jest lekko ściągnięta po nim

Produkt jest naprawdę fajny, ale to jeszcze nie ideał;)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

delikatny krem peelingujący

Ja uzywam go codziennie i nie wiedzę spektakularnych efektów ścierającego peelingu. Ma przyjemna konsystencję, jest dość wydajny ale jak na peeling dla mnie się nie sprawdzil, raczej masuje niż ściera martwy naskórek. Ale mimo wszytsko lubię go stosowac bo nie sciaga skóry,nie podraznia, jak dla mnie bardziej dobry kremowy żel do mycia twarzy niz peeling.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

bardzo dobry

Skutecznie oczyszcza moją cerę mieszaną, nie podrażniając jej; wygładza i sprawdza się również w przypadku wrażliwej buzi, chorej na ŁZS. Ma przyjemny, świeży zapach i odpowiednią konsystencję. Stosuję go od kilku lat, ale dopiero od niedawna tak naprawdę regularnie - i efekt jest super:) Póki co nie czuję potrzeby szukania innego peelingu.

Używam tego produktu od: od kilku lat

Ilość zużytych opakowań: kilka

całkiem niezły także do suchej i ważliwej cery

Lubię kremowe peelingi, po których nie mam uczucia ściagnięcia skóry, ale widzę, że jest dobrze oczyszczona. Wiele kremowych peelingów ma zbyt małe drobinki ścierające i nie nadają się do dogłebnego oczyszczania twarzy. Ten peeling jest w miarę delikatny dla mojej cery, ale też dobrze nawilża. Nie wysusza skóry. Uzywam go raz w tygodniu i jest bardzo wydajny. Ma dość grube drobinki, które radzą sobie z zaskórnikami. Zapach mógłby być przyjemniejszy.

Fajny do mycia twarzy

Lubię go, ale jako produkt do zmywania twarzy. Jest idealny do przesuszonej, a jednak przetłuszczającej się skóry. Pomaga w delikatny sposób i bez wysuszania pozbyć się suchych skórek (w moim przypadku po stosowaniu żelu do twarzy Soraya, Care & Control Oczyszczająca).
Ładnie pachnie, nie uczulił mnie, wydajny, zamknięty w higienicznym opakowaniu.
Jako peeling jednak nie polecam, drobinki w nim zawarte co najwyżej poprawią ukrwienie skóry, ale z pewnością niczego z mojej tłustej/mieszanej skóry twarzy nie "zeskrobią";)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

kremowy ;)

Ciekawy produkt. :)

+ bardzo kremowa konsystencja :) + dosc duze dobrze scierajace drobinki
+ wygladza skorę w znaczacy sposob
+ po splukaniu skora jest mekka i nie jest sciągnieta czy wysuszona
+ pięknie, owocowo pachnie :)
+ nie podraznia, nie uczula
+ pielęgnuje
+ przyjemnie sie go uzywa
+ jest dosyc wydajny

- opakowanie jest troche nieporęczne, czasem ciezko wycisnąc tyle ile sie chce. Pod koniec trzeba sie juz sporo namęczyc.

ogolnie polecam do cery mieszanej - bardzo dobry ! :)

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Całkiem przyzwoity peeling :)

Peeling ma formę gęstego kremu z delikatnymi drobinkami ścierającymi.
Jak dla mnie był za słaby, drobinki za małe. Jeśli chciałam uzyskac efekt mocniejszego peelingu to stosowałam go na sucho i bardzo długo i mocno tarłam...
Jak zwykle znalazłam już jego lepszy odpowiednik bo z jego zakupu byłam średnio zadowolona, spodziewałam sie (potrzebowałam) mocniejszego efektu.
Działa on jak peeling, ale bardzo delikatnie. Myślę, że by sie nadawał bardziej do normalnej cery bez żadnych problemów lub wrażliwej ale na pewno nie do mieszanej. Choc każdy lubi (i potrzebuje) czegoś innego...