Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Podstawa Pielęgnacji, Złuszczający peeling w kremie

Wzbogacony w żywą wodę z owoców i witaminę E skutecznie oczyszcza i odświeża skórę. Jego kremowa konsystencja z mikrocząsteczkami delikatnie złuszcza naskórek, aby dogłębnie oczyścić pory, bez wysuszenia i podrażnienia skóry. Cera jest bardziej gładka, świeża i promienna. Peeling jest polecany do skóry normalnej i mieszanej.

Cena: ok. 14zł / 150ml

/e/

Lubię go ale nie jest ideałem

Co prawda jest zalecany do skóry normalnej i mieszanej, ale nigdy nie zrobił krzywdy mojej suchej skórze. Kupuję go z braku lepszego zamiennika. Używam średnio raz na 2 tygodnie
- oczyszcza
- radzi sobie z zaskórnikami
- nie przesusza
- ładnie pachnie
- jest tani i wydajny
- ma doskonałą kremową konsystencję
- delikatnie nawilża i natłuszcza

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Solidny, dobry peeling

Peeling jest bardzo wydajny, dobry stosunek ceny do wydajności, jest łatwo dostępny. Świetna, gęsta konsystencja, ładny zapach. Drobinki wcale nie są drobne, nie rozpuszczają się pod wpływem tarcia. Mocno ściera skórę, zmniejsza pory, rozjaśnia cerę.
Dobry, łatwo dostępny peeling w przyzwoitej cenie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

ukochany!!!

Jest to mój ukochany peeling i mimo tego, że czasem próbuję innych kosmetyków, zawsze do niego wracam :)

+idealnie oczyszcza pory,
+przystępna cena,
+wydajny,
+cudowny zapach,
+miękka i miła w dotyku skóra,
+nie podrażnia.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5 tubek

Manicure - kolorowy french

Cudo

To najlepszy peeling jaki miałam. Cera jest po nim niesamowicie gładka i taka jakby...jaśniejsza ? A to znak że jest dobrze oczyszczona. A zapach- bardzo przyjemny.
Konsystencja peelingu jak dla mnie jest idealna, czasem odrobinę za bardzo czuję "ścieranie" ale wtedy zwilżam lekko twarz i znowu jest ok.
Mam go już od 6miesięcy, używam 1-2 razy w tygodniu. Polecam wszystkim.

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

ukochany!

Używałam różnych peelingów, jednak zawsze powracam do tego!!

Osobiście widzę w tym produkcie same plusy :)
+przystępna cena
+wydajny
+świetnie sobie radzi z zaskórnikami
+cudny zapach
+przyjemna skóra po jego użyciu
+odblowane pory, skóra niepodrażniona

Używam tego produktu od: kilku lat

Dobrze złuszcza

Używam go od czasu do czasu . Widocznie złuszcza naskórek. Jest wydajny . Skóra jest po nim gładka , nie wysusza- jak pisano . Mogę polecić dla skóry widocznie trądzikowej i dodać , że odżywia skórę .

Ilość zużytych opakowań: 0 , tylko kilka ml

Doskonale złuszcza naskórek.

Peeling doskonale sprawdza się na każdym typie cery. Moja jest wrażliwa. Peeling ten jest bardzo delikatny, nie podrażnia, świetnie złuszcza naskórek, eliminuje wągry. Cera pozostaje nawilżona i odswieżona. Polecam, bo jest naprawdę fajny:)

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 150ml

mój ulubiony!

Kocham ten peeling! Jest bardzo fajny i naprawdę cudownie oczyszcza i złuszcza, po nim skóra twarzy jest taka gładka i delikatna... a ten zapach! mniam! uwielbiam ten cudny winogronowy zapach (znany juz duzo wczesniej z toniku z tej serii i kremu). Z calej tej serii najbardziej przypadł mi do gustu ten peeling. Jest idealny dla mnie i na długo zagości w mojej łazience :)
POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2 po 150ml każdy (teraz ma nową szatę graficzną)

godny polecenia

Bardzo fajny peeleng w korzystnej cenie.
Jest na tyle delikatny, że ja stosuję go do codziennej pielęgnacji. Myślę, że jak ktoś szuka czegoś mocniejszego to powinien sobie ten kosmetyk raczej odpuścić.

Peeleng ma kremową konsystencję, delikatne drobinki, które dość łatwo zmywa się z twarzy.
Przyjemnie pachnie.
Bezpośrednio po zastosowaniu skóra jest odświeżona, czysta, matowa, ale nie napięta czy przesuszona.

Zdecydowanie oczyszcza cerę likwidując zaskórniki i zapobiegając powstawaniu nowych.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Bardzo fajny, ale...

Powiem szczerze, że wygładza cudownie. Wprawdzie nie przepadam za kremową konsystencją peelingów, ale jeśli działa można sie przemęczyć. Pachnie ślicznie, a zapach w kosmetykach bardzo sobie cenie. Wydajny, do tego stopnia, że już zaczął mnie drażnić że nie chce się skończyć ;). Myslę że mi się znudził przez takie długie stosowanie.
Ma na moje dwie wady. Pierwszą jest to, że bardzo cięzko się zmywa, strasznie to przeszkadza przy codziennym używaniu. Druga wada, która przy moim znudzeniu okazała się zaletą, było to, żeby wydostać końcówkę kosmetyku, trzeba chyba skończyć specjalny kurs wyciskania :) albo rozciąć tubkę. Co by nie było warto go spróbować, a jeśli dla kogoś jest za ostry, to można go na dłoni lekko rozcięczyć wodą.

Używam tego produktu od: niepamiętnych czasów, czyli nie pamietam tak długo
Ilość zużytych opakowań: 2 szt po 150 ml

Strzał w 10!

Mam mieszaną cerę, niestety, co za tym idzie- wrażliwa jest na policzkach(bo sucha) na czole zaś i brodzie lubią czasem pojawiać goście... no i nie wspomnę juz o mojej największej zmorze- rozszerzonych porach! Bałam się troszkę używac Garniera, bo inne "ich" peelingi były dla mnie za agresywne i bardzo, bardzo miło się zdziwiłam!

Jeśli chodzi o moją cerę, sprawdza się znakomicie:
- skutecznie i delikatnie złuszcza
- zmniejsza widoczność porów
- wygładza cerę
- pięknie pachnie, zapach jest delikatny, nie narzucający się
- ma super konsystencję, jest kremowy i az miło się nim masuje
- zauważyłam wyraźną poprawę po kilku stosowaniach, a przy regularnym stosowani efekt jest zachwycający
- cena- taka, jaką powinien mieć peeling :D

Minusem moze być to, że przy końcówce ciężko go wydobyć, ale jak się chce, to się da :) Przy zbyt częstym stosowaniu może podrażniać, ale tak mają wszystkie peelingi, wiec wina leżała po mojej stronie :)

Jestem zadowolona z tego peelingu, ostatnio wpadłam w panikę, że go nie ma na sklepowych półkach..ale jest, tylko, że w zmienionym opakowaniu :) Zamiast "Podstawa Pielęgnacji jest napisane po prostu "Essentials" :)

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 i pół

+ granulki są ok
+ łatwo dostępny

- wysusza
- podrażnia
- pod koniec ciężko wydobyć go z opakowania