Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Produkty z serii Moc Natury WAX to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.

Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.

Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.

Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.

Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.

Produkt zalecany jest do włosów:

- suchych i trudnych do ułożenia

- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją

- chlorowaną lub słoną wodą

- łamliwych i pozbawionych blasku

uzywam ją od lat

Kupuje odżywkę już od kilku lat, dzięki namowie przyjaciółki.
Od razu może i nie było efektów, ale po dłuższym stosowaniu z szamponem i serum moje włosy wreszcie są długie i nie zniszczone.
Ja używam jej jak normalnej odżywki tzn. zaraz po zmyciu szamponu, trzymam chwilę i spłukuję.
Włosy po niej ładnie się układają. Widzę że są nawilżone i pełne życia. Włosy co 2 miesiące rozjaśniam i codziennie prostuje. Odzywki wymieniam co kilka opakowań na inne z tej marki.
Wszyscy znajomi zachwycają się blaskiem moich włosów- ja też.

Plusy:
ładny zapach
niska cena, często w promocji
nawilża i odżywia włosy

Używam tego produktu od: kilka lat

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[970550].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowanie

Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami kupilam ten produkt. trzymalam 30 min pod czaepkiem moje wlosy
niestety
- wlosy po umyciu byly twarde zrobily sie jak jakis kask
- nie chcialy sie ukladac
-nie byly sypkie
-matowe
- zapach jest bardzo intensywny i nieprzyjemny
Mam wlosy sypkie, blyszczace. Ostatnio zniszczylam je troche czesta zmiana koloru i chcialam lekko je wzmocnic niestety ta odzywka tylko pogorszyla ten stan. Uzylam jej 2 razy i oddalam kolezance.

Używam tego produktu od: november
Ilość zużytych opakowań: december

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965532].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna

Zawsze mam ją w domu. Używam tylko tej albo zielonej. Świetnie regeneruje i moim zdaniem wzmacnia. Ratowała moje włosy, gdy były suche i zniszczone.
Ma przyjazny skład. Do tego ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: mniej więcej półtora roku
Ilość zużytych opakowań: sporo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907014].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - velvet nails

najlepsza maska

Jest to moim zdaniem najlepsza maska spośród wszystkich, które uzywałam do tej pory. Dodatkowym plusem jest czepek i próbka serum dołączona do opaowania, lubie takie prezenty :) Nakładam ja zasze pod czepek i dodaje odrobine mąki ziemniaczanej ;) Moje rozjaśnione włosy to uwielbiają, tylko po tej masce są tak miękkie :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894129].usefull || 0 }}% pomocna.

*****

Świetna maseczka! Polecam! Doskonale nawilża i odżywia wlosy, przyjemna w uzyciu, naturalny skład, pielęgnuje skórę glowy. Wspaniale wspomaga rozczesywanie, polecam kręconowłosym. Przyjemny owocowo-cukierkowy ale nie sztuczny zapach poprawia humor.
Pięć gwiazdek.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kilka, w planie 500ml.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[893664].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze do niej wracam

Jest bardzo dobra, zawsze do niej wracam, Lbiotica to są jak dla mnie najlepsze maski w dobrej cenie. Kupuję je od kilku lat, są bardzo dobre. Uratowały kiedyś moje włosy które były bardzo zniszczone zabiegami fryzjerskimi i częstymi zmianami kolorów włosów :p używałam różnych rodzajó tych masek, wszystkie są super.

Ilość zużytych opakowań: ok 4

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[891045].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem fajne

Używam jej 2-3 razy w tygodniu na 15-60 minut, zależnie od tego ile mam czasu. Włosy są po niej miękkie, lśniące, przyjemne w dotyku i nie są przyklapnięte (co często mi się zdarza po innych maseczkach).

Zapach kojarzy mi się z fryzjerem i nie jest ani ładny ani brzydki. Przyjemna konsystencja. Łatwo się zmywa z włosów, wystarczy spłukać. Po olejowaniu bardzo to doceniam ;).

Stosowałam wcześniej wersję do włosów przetłuszczających się, ale wydaje mi się że działała słabiej niż ta.

Używam tego produktu od: 2 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[889225].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra przez połowę opakowania

Kupiłam tę odżywkę, ponieważ moja mama używała takiej do włosó blond. Pierwsze kilka użyć odczuwałam super efekt. Włosy były miekie, miłe w dotyku, lśniące. Niestety moje włosy szybko się do niej przyzwycziły i teraz już efekty sa \'normalne\'. Mam zamiar ostawić ją na jakiś czas i na pewno do niej wrócić. Pięknie paknie i ma ładny kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[825794].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry kosmetyk !

Mam włosy długię, lekko kręcone w bardzo dobrej kondycji, bo bardzo o nie dbam. Używam kosmetyku na całe włosy i skórę głowy zgodnie z zaleceniem- czepek i czapka na 1-2 godziny, az mi się zbyt mocno robi ciepło.\\\\nWłosy są miekkie, błyszczące, takie sypkie, wspaniale się po tej kuracji kręcą, nie obciąża. Używam systematycznie 1-2 razy w tygodniu i jestem bardzo zodowolona z efektu. Cena jak za tak fajny kosmetyk bardzo przystępna. Ogólnie dostępny, a do tego piękny zapach.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805421].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniaczek

Maskę tą nakładałam tylko na długość włosów od ucha. Po zużyciu opakowania efektów obiecanych przez producenta nie zauważyłam ale być może czas kuracji był za krótki.

+przyjazny skład
+całkiem przyjemny zapach
+łatwo się spłukuje
+włosy są nieco bardziej zdyscyplinowane i nie puszą się
+poręczne opakowanie

-zmiękcza włosy tylko po naprawdę długim trzymaniu pod czepkiem i opatuleniu ciepłym ręcznikiem, przy skróconym czasie działania efekt jest minimalny
-mało wydajny produkt, 250 ml zużyłam w 2 tygodnie przy myciu włosów co 2 dni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[792245].usefull || 0 }}% pomocna.