Christian Dior, Addict Nail Color

Christian Dior, Addict Nail Color

Lakier do paznokci będący doskonałym uzupełnieniem dla znanej wcześniej szminki Dior Addict cechującej się charakterystyczną grą kolorów i blaskiem. Podobne właściwości posiada Dior Addict Nail Color. Dzięki wyższej niż w innych lakierach koncentracji pigmentów, już jedna wartwa kosmetyku ubiera paznokcie w efektowny, mieniący się subtelnym blaskiem kolor. Lakier jest trwały, odporny na odpryskiwanie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Podobnie jak szminka, tusz i najnowszy zapach Diora z tej serii, zamknięty jest w charakterystycznym, ciekawym opakowaniu.

Dostępny w wielu pięknych odcieniach, od bardzo intensywnych, po delikatne, pozostawiające na paznokci zaledwie musnięcie koloru.

Cena: 90zł

Skandal.

Skandaliczny PRODUKT. Lakieru w ogóle nie da się rozprowadzić na paznokciu ,aby nie pozostały \'\'zacieki\'\'. Konsystencja tego specyfiku jest prawie jak woda. No nic tylko iść to wywalić na śmietnik , bo nic tym nie się nie pomaluje, a już na pewno nie paznokci ...!
Nie wiem jak tak \'\'renomowana\'\' firma mogła wydać tak lipny produkt. Lakiery za 2 zł w drogeriach mają lepszą konsystencje!!!!!!

Używam tego produktu od: Raz próbowałam użyć.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie prawie nie używane

Nie polubilismy sie ;(

Mysle, ze do tak drogiego lakieru mozna miec sporo wymagan, niestety on nie spelnia prawie zadnego :(
Na plus moge zaliczyc super krycie, juz po 1 pociagnieciu pedzelkiem. Minusy to masakryczna trwalosc- wytrzymuje 1 dzien, potem sa odryski. Aplikacja nie nalezy do najwygodniejszych, wymaga wyprawy.
Ja juz sie na niego nie zdecyduje i nie polecam :(

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Droga ta przyjemność i dość krótka.

Kupiłam ze względu na to, że urzekł mnie kolor kości słoniowej substancji w przepięknym opakowaniu.

Buteleczka jest naprawdę ładna, a zawartość pokrywa paznokieć jedną, wytrzymałą warstwą.

Kolor trzyma 5-6 dni bez odprysków. Pozostaje intensywny i błyszczący. Używam go w połączeniu z topem sally hansena i bazą również tej samej firmy.

Bardzo łatwo się aplikuje dzięki delikatnemu, długiemu pędzelkowi.

Prawie bez minusów...Aczkolwiek...

Wiem, że to Dior, ale cena jak na lakier zbyt wysoka. Dlatego zastanowię się, zanim kupię jeszcze raz.
Dodam też, że nie nakładałam nigdy drugiej warstwy, bo pierwsza wystarczała, więc nie mogę nic powiedzieć o smugach, jakie ponoć tworzy po re-aplikacji.

Ilość zużytych opakowań: 1, standardowe

3 rodzaje dolnej kreski

Dobry

Posiadam dwa: w kolorze 780 i w kolorze 290. Lakiery bardzo ładnie się rozprowadza i wystarczy tylko jedna warstwa na pokrycie całego paznokcia bez prześwitów. Urocze opakowania. Dość długo utrzymują się na paznokciu bez odprysków. Niestety jeden ważny i istotny minus: Bardzo szybko zasychają i robią się gumowate. Poza tym: cena.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

u mnie jest trwaly

Mam ten lakier w odcieniu 310 Beige Mystique. Skusilam sie, bo chcialam miec lakier w kolorze bezowym. Ten w opakowaniu wyglada na dosc ciemny i ma opalizujace drobinki. Jedna warstwa daje kolor bardzo blady, druga juz ciemniejszy, ale ciagle nie taki sam jak w buteleczce, 3 warswy nie probowalam, bo to dla mnie lekka przesada. Generalnie z kolorem chyba nie trafilam, bo mam jasna karnacje i kiedy pomaluje sie tym lakierem wyglada to dosc dziwnie tzn rece sa jeszcze bledsze.Dlatego uzywam go sporadycznie, a szkoda, bo kolor mi sie podoba. Co do trwalosci to nie mam zastrzezen. U mnie wytrzymywal 4 dni bez odpryskow, pozniej sama go zmylam. Dzieki fajnemu pedzelkowi latwo lakier nalozyc.Jesli bede widziala inne kolory mozliwe, ze sie skusze.

Używam tego produktu od: 1.5 roku, ale sporadycznie ze wzgledu na kolor
Ilość zużytych opakowań: pol 1

Super ale drogi

Bardzo dobry lakier.
Piękne opakowanie.
Trwały i bardzo kryjący- wystarczyła jedna warstwa by pięknie pokryć płytkę paznokcia.
Nawet jak już w buteleczce wydawał się gęsty, można nim było pomalować paznokcie, nie ciągnął się i nie robiły się bąble od powietrza.
Trwały, odpryskiwał dopiero po kilku dniach.

Największym minusem jest cena.
Używam tego produktu od:3 lata temu

W porządku

Dobry.

+ szybko wysycha
+ łatwo się rozprowadza
+ nie robi żadnych smug, grudek, pęcherzyków powietrza
+ najtrwalszy lakier jaki miałam (tydzień spokojnie)
+ mam wrażenie że jest "elastyczny"
+ nie odpryskuje
+ opakowanie

- pędzelek
- CENA!
- gama kolorystyczna
- niestety jego trwałość w buteleczce pozostawia wiele do życzenia - szybko gęstnieje.

Mam delikatny róż, 290.

Niezły

Dostałam ten lakier w prezencie.

Zwykle nie maluję paznokci, a jeśli chcę pomalować, to tylko na jeden wieczór. Tak więc potrzebowałam czegoś, co wygląda ładnie i nakłada się łatwo. Dostałam Diora w kolorze cielisto-różowym (odkleiła mi się nalepka na dole słoiczka, więc nie pamiętam nru).

Muszę przyznać, że aplikacja jest bardzo łatwa - nawet moja niewprawiona ręka sobie radzi. Nie ma smug ani zgrubień. Wysycha chyba dość szybko i jest twardy.

Wadą jest to, że rzeczywiście nie zostaje na paznokciu zbyt długo. Dlatego za tę cenę - tylko 3*. Używam tego produktu od: 5 miesięcy

Nie jestem zachwycona.

Lakier kupiłam sama, gdyż na pierwszy rzut oka się w nim zakochałam. Totalnie mi odbiło - piękne opakowanie, fantastyczny kolor - kupiłam. Lakier faktycznie ma prześliczny kolor, a używam go tylko wtedy kiedy nie mam zamiaru malować paznokci na dłuższy czas. Lakier szybko się wyciera, po czterech dniach nie potrzebuję nawet zmywacza do paznokci. Smugi zostają po pierwszej warstwie, ale po dwóch jest w miarę okay.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

gorszy od tanich

Dostałam ten lakier w prezencie,i to jest jedyny plus,nie ja zapłaciłam za ten badziew.

-robi smugi,które są widoczne nawet po nałożeniu 2 i 3 warstwy
-cena wysoka -jakość nizka-znam wiele tanich lakierów które są jakościowo lepsze
-mam kolor jasny matowy róż
schodzi po jednym dniu,nawet nalożony na podkład sciera się na koncu paznokcia,bez podkładu złazi płatami z prawie całego paznokcia
-1 gwiazdka za ładne opakowanie

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1pierwsze i ostatnie

do bani

Wielkie rozczarowanie. Mam różowy kolor, nie perłowy, z czymś jakby maleńkie złote drobinki. Spodziewałam się przynajmniej fajnie wyglądających paznokci...
Niestety. Nie sposób nałożyć pierwszej warstwy tak, żeby było coś widać i żeby nie było smug. Druga warstwa tylko potęguje efekt smug i sprawia wrażenie, jakby lakieru było za dużo na paznokciu.
Jakby tego było mało lakier odpryskuje po JEDNYM dniu. Niezależnie od tego jak dokładnie przygotuję płytkę paznokcia, ani czy położę jedną czy dwie warstwy lakieru.

Dostałam ten lakier w prezencie i współczuje wszystkim, którzy wydali na niego ciężką kasę i spotkało ich takie rozczarowanie.

Używam tego produktu od:pół roku

Fajniutki

A mi się ten lakier podoba :) Piękne kolory, fajnie się rozprowadza i w ogóle ładnie leży na paznokciach.
W kwestii trwałości - na odżywce Nail Tek i pod top coatem utrzymuje się 4-5 dni (ale wszelkie kontakty z detergentami zakazane).
Dodatkowo urocze opakowanie cieszy oko.