Rondo (Cienie do powiek w kamieniu)

Rondo (Cienie do powiek w kamieniu)

Pojedynczy, podwójny lub potrójny cień do powiek, do nakładania na sucho lub na mokro, dla uzyskania bardziej intensywnej barwy. Zawiera srebrzyste drobinki. Dostępny w kilkunastu stonowanych kolorach. Opakowanie nie zawiera aplikatora.

Cena: 4-5 zł

Kiepski

Mam ten cień w kolorze ciemnego, ciepłego brązu. Niestety o ile dobrze wygląda w opakowaniu, o tyle trudno jest go z niego wydobyć. Jak to jedna z recenzentek opisała - to istny kamień. Jest bardzo twardy, zbity i ciężki w aplikowaniu. Do tego słaba pigmentacja, duże drobiny brokatu i osypywanie się cienia na policzki czynią go naprawdę słabym produktem. Na powiekach, czy to z bazą, czy bez, na sucho czy mokro cień był prawie niewidoczny i szybko znikał. Nie polecam.

relikt przeszłości

Jeden z pierwszych moich cieni, zdecydowanie najczęściej i najdłużej używany- pewnie przez kolor (zestaw brązów jak w recenzji poniżej) i brak rozeznania, bo nie przez jakość. Kolor na oku wyblakły, nieporównanie bledszy niż w opakowaniu (z drugiej strony wtedy lubiłam \\\'ekstremalnie delikatny\\\' makijaż), cienie osypywały się (choć nie tak jak tragicznie jak równolegle posiadany Sensique), na oku rolowały (no ale tu już pewnie kulała technika, przynajmniej częściowo).

Dostaje 2*, ponieważ używając go miałam znikome doświadczenie i niewielką możliwość obiektywnego porównania z innymi cieniami. Gdyby nie to zaliczyłby pewnie 1*.

Używałam tego produktu: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Biały był ładny reszta do niczego

Dostałam chyba jako dodatek do gazety - potrójne ciemny brąz, jasny brąz i biały (kremowy) z drobinkami. O ile ciemne nie nadawały się do niczego:
- osypywały się
- ciężko rozprowadzały na powiece
- szybko blakły
To jasny bardzo ładnie rozświetlał kąciki (do tego go używałam) i nieźle się trzymał. Za to dostaje 2 gwiazdki, reszta to pomyłka.

Zaznaczam że stosowałam tylko na sucho.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie a w zasadzie 1/3

3 rodzaje dolnej kreski

:]

Pamiętam kiedyś były super, jeszcze czasem do nich wracam, używałam pojedyńczych.. na mokro były śliczne.. jednak jak zawsze przychodzi jakaś ciekawa nowość.. to odchodzą do lamusa.. i tak było z tymi cieniami.. ale ogolnie polecam :]

Używam tego produktu od: kiedys

Średni

Miałam conajmniej kilka opakowań na przestrzeni kilku lat. Część z nich trafiła do mnie jako dodatek z gazety, cześć kupiła mama i nie używa, a część kupiłam sama. Trudno mi je ocenić własciwie. jasne kolory są świetne, dobrze się trzymają, ładnie rozświetlają powiekę. Zużyłam chyba ze 3 beże i z każdego byłam zadowolona. Kiedyś z Dziewczyną :) dostałąm jasny cień, praktycznie biały z drobinkami. Był to jeden z najlepszych rozświetlaczy, jaki miałam. Spisywał się wspaniale i chętnie kupiłabym go ponownie, ale nie mogę go znaleźć nigdzie. Brąz z drobinkami, bardzo ładny kolorek, na powiece wychodził blado, praktycznie same drobinki. Używałam go jako pierwszego w życiu... pudru brązującego :D Miał kolor i konsystencję podobną do brązera Miss Sporty. Fiolety, podobne do zdjęcia w zgłoszeniu potłukły mi się w drobny pył i jako cień sypki służyły mi całkiem dobrze, jednak kolor, jaki dawały był blady, mało trwały. Cienie mają ładną perłę, nie są bazarkowe, ale też nie matowe.
Podsumowując zdecydowanie polecam jasne odcienie, które ładnie rozświetlają spojrzenie, ciemnych raczej radzę unikać, bo są nietrwałe i mało widoczne na powiece. Daję trzy gwiazdki, bo jasne odcienie zasługują na 3,5-4 gwiazdki, a ciemne na góra dwie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Oj nie wiem ;/

Mam dwie wersje (a raczej miałam):potrójne:błekit,niebieski,granat i pojedyńczy szary.Potrójnych już nie mam,bo mi upadły i potłukły się w cholere,więc je wywaliłam.A kolory miały takie kiczowate-niebieskie,jak dla laleczki :( Więc nie żałuję :D Z kolei szry bardzo lubię :) Troche są twarde,trochę się osypują,trwałość mają dość dobrą.Ale efekt jest fajny,dobrze się nakładają i są wydajne :) Oba miałam z gazety,więc kasy nie żałuję :D Szary ratuje złe wrażenie,które zrobiły niebieskie,ale ogółem na więcej niż 3* nie zasługoją :)

Używam tego produktu od:długo
Ilość zużytych opakowań:można powiedzieć,że 2 :D

nie lubię go

Miałam je dość dawno temu, odcienie brązu, ale wcale nie przypadły mi do gustu. Co z tego, ze tanie, jak prawie w ogóle nie widać ich było na oku, trwałość równie nijaka jak kolory. Oczywiście w opakowaniu wyglądają bardzo ładnie, ale nic po za tym!!Nie polecam!

Używam tego produktu od:kiedyś

kolory ładne i nic więcej

Skusiłam się na ten cień ze względu na bardzo ładne kolory i to jest jedyny jego plus. Do minusów można zaliczyć:
- osypywanie się przy nakładaniu
- zerową trwałość
- bardzo blady kolor, nie daje się uzyskać na oku takiego efektu jak w opakowaniu choćby nie wiem jak się starać
- szybkie znikanie cienia z oka
- bardzo małą wydajność.
To tyle, zdecydowanie nie kupię go więcej. Sensique jest 100 razy lepszy i w dodatku tańszy, nie mówiąc już o Constance Caroll do którego porównanie wypada jeszcze bladziej.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc

Całkiem, całkiem...

Za taką cenę jak najbardziej przyzwoity. Mam 2 kolorki, fioletowy i połyskujący beżowy. Długo się utrzymują na powiekach, a kolorek jest taki jak w opakowaniu. Nie mam żadnych zastrzeżen, jeden minus - trochę brudzą.

Używam tego produktu od:Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:Posiadam 2, niezużyte...

Sredniackie :(

Kupilam je razem z gazeta :) Skusil mnie ladny kolor cieni :D I to tyle z zalet :)
Ogolem sie krusza, osypuja, trwalosci nie maja rzadnej :( i to ma byc cien??? Sensique jest sto razy lepszy! Nie polecam, chyba ze ktos lubi kolorki pod oczami (a nie na powiekach) :( 2* i ani jednej wiecej! A 2 tylko za kolorki :D

kruszą się

Raczej nie polecam, gdyż cienie są bardzo nietrwale i kuszą się - miałam 3 opakowania i wszystkie były takie felerne. Są też nietrwałe na powiece i w zasadzie po kilku godzinach nie ma po nich śladu.

delikatny efekt

Cień ma odpowiednią miękkość i dlatego przyjemnie się go nakłada. Wybór kolorów też jest ciekawy. Niestety efekt po nałożeniu jest dosyć słaby. Trochę lepiej jest, gdy cień nakłada się na mokro.Być może skuszę się, by kupić jeszcze jakiś ciemniejszy odcień, żeby przekonać się czy efekt też będzie tak mało widoczny.