Avon, Simply Delicate, Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

Avon, Simply Delicate, Feminine Wash (Płyn do higieny intymnej)

wydajny

Miałam raz i byłam zadowolona. Ładne opakowanie, praktyczne i trwałe. Płyn jest troche wodnisty ale swoje zadanie spełnia dobrze. Jedyna wada jest taka że coś mi sie zaczęło z tą pompką dziać pod koniec opakowania :( ...

zwyklaczek

Nie wywołał u mnie specjalnych zachwytów, ani przyczepić się też nie mam do czego. Taki zwykły płyn, bezzapachowy, łagodzi podrażnienia w stopniu średnim, sam nie podrażnia, jest go dużo w opakowaniu, wydajny. Trochę wodnisty ale bardzo się pieni a jako płyn do higieny intymnej nie powinien.Ilość zużytych opakowań: 1

Taki sobie

W zasadzie bez zarzutu, dobry zapach, wydajność bardzo duża, estetyczne opakowanie z pompką. Trochę za bardzo wodnisty. Nie podrażnia skóry, ale ogólnie jakoś nie zachwyca...

solidny

Dość rzadki, ale nie leisty, nie wylewa się dzięki dozownikowi. Ładnie, delikatnie pachnie. Świetnie się pieni i dobrze spłukuje. Odświeża, koi i łagodzi. Dobry dozownik, płyn nie zasycha w pompce. Bardzo wydajny.

ok

Delikatny płyn o konsystencji żelu,Nie podrażnia,Łagodny, ledwie wyczuwalny zapaszek,Duża pojemność, wygodne opakowanie z pompką.Ilość zużytych opakowań: już nie pamietam...

w końcu trafiłam :)

Zakupy w Avonie to dla mnie sport ekstremalny. Nigdy nie wiem, jaki będzie efekt, bo wybierając z katalogu nie mogę żadnego kosmetyku wziąć w łapę, aby powąchać i dokładnie obejrzeć. Tym razem jednak opłaciło się:) Płyn, a właściwie żel, ma oryginalny lekki zapach, jest łagodny i po prostu podoba mi się.

Używam długo tego płynu i jestem z niego bardzo zadowolona. Ma dobrą konsystencję, bardzo miły delikatny różany zapach, nie podrażnia ani nie uczula.Z powodzeniem używa go też mój mąż. Jest bardzo wydajny.Jedyną jegą wadą jest brak opakowania uzupełniającego, niestety za każdym razem trzeba kupować pojemnik z pompką co jest droższe.Ale i tak zawsze go kupuję i myślę że to się na razie nie zmieni.Gorąco polecam

zwykły

Duża pojemność (aż za duża, nie mogę go zużyć), ładny kolor i zapach, delikatny - ale całość jakaś nijaka i nie wyróżniająca się. Cena dosyć wygórowana, ale może ze względu na to, że jest go tak dużo w opakowaniu. Nie odczuwam jakichś specjalnych doznań ;) w związku z używaniem tego płynu - taki sobie, zwykły kosmetyk. Więcej raczej nie kupię.

dobry

Delikatny, przyjemnie pachnie, nie drażni. Wygodne opakowanie z pompką. Cenowo przegrywa jednak konkurencję z Ziają. Jest też chyba odrobinkę mniej wydajny.

przyjemny

Delikatny płyn do higieny intymnej, ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie z dozownikiem. Jestem z niego zadowolona, używam tylko jego. Dodatkowym plusem jest, że nie powoduje żadnych uczuleń. Cena jednak trochę przesadzona.

bardzo dobry

Jako jeden z DWÓCH (dosłownie!) na rynku polskim nie podrażnia mnie i nie uczula.<BR>Jest wydajny, ma ładny zapach.<BR>Po prostu doskonały!

bardzo dobry

Naprawdę dobry płyn - delikatny, ładnie pachnie. Opakowanie z dozownikiem jest uzupełniane teraz innymi płynami, a więc przydało się :-)<BR>A, no i wydajny jest, trzeba to przyznać :)