L`Oreal Paris, Infallible, Pore Refining Base Primer (Wygładzająca baza pod makijaż minimalizująca widoczność porów i zmarszczek)

Sprawdź ceny produktu

Baza pod makijaż wygładza skórę oraz minimalizuje widoczność porów oraz niewielkich zmarszczek.
Sprawia, że skóra pozostaje matowa i wygładzona. Zapewnia gładkie i aksamitne wykończenie.

W niektórych przypadkach się sprawdza

Początek z bazą był bardzo rozczarowujący. Kupiłam w Rossmanie na promocji -55% za ok 20 zł. Przy pierwszym użyciu okazało się że produkt jest lekko rozwarstwiony. Po wstrząśnięciu opakowaniem zrobiło się jeszcze gorzej, wylewała się woda a osobno wylatywały zbite grudki produktu. Byłam taka zła że miałam wyrzucić do kosza, no ale opróżniłam kilkanaście pompek i w końcu doczekałam się odpowiednej połączonej konsystencji. Przed pierwszą aplikacją zadbałam by cera była odpowiednio przygotowana, mocno nawilżona i użyłam bardzo mało produktu, wtedy baza nie zrobiłam na mnie najmniejszego wrażenia, nie zauważyłam zupełnie nic jeśli chodzi o poprawę wyglądu cery, wygładzenie itp. poza wyczuwalną palcami aksamitną strukturą, co nie przekładało się na efekty wizualne. Testowałam ją wielokrotnie i w końcu odkryłam że u mnie dobrze się sprawdza gdy cera jest w gorszej kondycji, mniej nawilżona, mam bardzo suchą cerę, wtedy nakładam obfitą warstwę bazy która działa wypełniająco i wygładzająco i w takim przypadku rzeczywiście różnica jest znaczna. Przedłuża też trochę trwałość makijażu. Zużyje to opakowanie do końca ale nie sądzę że sięgnę po nią ponownie ponieważ cena jest wysoka a efekty nie aż tak spektakularne.

nie wart zakupu nawet podczas promocji -55%

W kwietniu 2018 to była nowość i zbierał wysokie oceny na youTube i wizażu.
Podczas promocji -55% biegałam za nim przez całe miasto- wszędzie wykupiony, w końcu się udało - zapłaciłam niecałe 3 dyszki.

Pierwsze użycie- nie zauważyłam efektu
Potem wielokrotnie używałam go pół na pól- pół twarzy z pół bez.

I wiecie co? Nie było różnicy- na twarzy z i bez!!!!
Ani nie wypełnił porów, ani nie poprawił wyglądu skóry, ani nie wydłużył trwałości makijażu. NIC

Uwaga- NIC- to nawet dobra ocena- bo mnie nie wysypało po nim.

W lecie go nie używałam- nic nie robi a w 30 C - im mniej warstw tym lepiej.

W zeszłym tygodniu sobie o nim przypomniałam.
Słuchajcie minęło 5 miesięcy a produkt się rozwarstwił i nic nie pomaga potrząsanie pojemnikiem. Masakra . Na opakowaniu jest napisane , ze należny użyć do 12 mies po otwarciu .....u mnie po 5 się zepsuł

Średniak

Jeśli chodzi o tą bazę to uważam, że nie jest najgorsza, natomiast nie kupie jej już ponownie. Zakupiłam ją na promocji za połowę ceny, bo normalnie kosztuje ponad 50 zł i całe szczęście, że zakupiłam ją po cenie promocyjnej. Baza nie jest najgorsza, trochę wygładza, nie matuje skóry. Mam cerę mieszaną, więc stosuje ją tylko wtedy, gdy nakładam matowy podkład i puder, przy lekkim podkładzie skóra szybko się wyświeca. Jeśli chodzi więc o wygładzenie porów, całkiem ok sobie z tym radzi, natomiast nie wygładza delikatnych zmarszczek.

Przedłuża trwałość makijażu

Produkt kosztuje ok 40 zł w Rossmannie. Jest on w bardzo ładnym, wygodnym opakowaniu z pompką. Gdy na początku zaczelam uzywac produktu wylatywala mi duża jego część oraz woda. Po paru użyciach produkt wydobywal się już normalnie. Konsystencja jest dość gęsta. Zazwyczaj uzywam 2 pompek do nalozenia na twarz. Nie jest to zbyt wydajny produkt. Gdy naloze go mało to nie widzę duzej roznicy w wygladzeniu. Po 2 pompkach moja twarz jest gładka, jednak po nałożeniu makijazu nie widzę tego wielkiego efektu zakrycia porów. Jest to raczej minimalne zakrycie.. Takie jak daje wiele baz nie przeznaczonych do tego. Makijaż nałożony na bazę jest trwalszy. Szczególnie w okolicach nosa, gdzie u mnie tendencja do zjadania się podkladu jest najwieksza. Ladnie trzyma tez cienie na oku. Efekt po nałożeniu na nią podkładu nir jest matowy lecz ładny satynowy. Nie wysusza ona skóry, nie uczula mnie, nie powoduje wyprysków. Dla mnie jest okej. Podkład ładnie po niej sunie i nie waży się. Szkoda tylko ze produkt nie jest zbyt wydajny...wtedy cena bylaby okej .

Pore Refining Base Primer

Pory potrafią zepsuć najlepszy makijaż, dlatego też długo szukałam bazy, która pomoże mi. Ta baza faktycznie pomaga i działa! Do tego super konsystencja i co najważniejsze nie waży się z podkładem i przedłuża trwałość makijażu.

Spełnia obietnice :)

Bardzo dobra baza. Tak jak obiecuje producent, zmniejsza widoczność porów i zmarszczek. Dobrze się rozprowadza, łączy z podkładami i utrwala makijaż. Nie podrażnia i jest przyjemna w stosowaniu. Podoba mi się również opakowanie i pomimo małej pojemności wystarcza na długo, bo jest bardzo wydajna.

Hit roku

Produkt w 100% spełnia zapewnienia producenta.

Gdy zostanie upolowany na promocji w Rossmanie jego cenna będzie bardziej atrakcyjniejsza.

Nadaje na twarzy efekt filtru dzięki czemu nasza skóra ma jednolity kolor, produkt niweluje w dużym stopniu widoczność porów dzięki czemu spełnia swoją funkcje.

baza pod makijaż

Byłam w tej bazie pod makijaż zakochana od pierwszego użycia. jest lekka szybko się wchłania i bardzo długo utrzymuje makijaż. Dzięki niemu moje pory są mniej widoczne a skóra idealnie wygładzona. jestem z niego niesamowicie zadowolona

nie sprawdził mi się

słyszałam że świetny więc kupiłam i fajnie się nakłada, pozostawia fajny efekt takiej śliskiej silikonowej skóry. pierwsze wrażenie zrobił świetne. niestety nie na długo. okazało się że w miejscach gdzie mam rozszerzone pory zbiera się podkład. tak więc być może fajna baza ale nie dla mnie. u mnie nie tyle że zero efektu ale nawet pogorszenie.

Strzał w 10! :)

Jest to moja pierwsza jakakolwiek baza pod makijaż.. z okazji promocji -55% w Rossmannie zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu postanowiłam kupić bazę Loreal postawiłam na wersję wygładzajaca i zmniejszająca widoczność porów z którymi mam problem w okolicy nosa. Baza super wygładza i faktycznie zmniejsza pory prawie całkowicie.. świetnie wygląda nałożona sama bez makijażu jak i z nim.. lubi się z podkładami i kremami, nic się nie waży, utrzymuje makijaż.. podkład nie zjeżdża mi z nosa tak jak wcześniej gdy nie używałam bazy, zauważyłam również mniejsze przetłuszczanie, co najważniejsze nie zapycha stosowałam ją kilkanascie dni z rzędu i nie było żadnych niespodzianek, konsystencja jest rzadka ma lekko różowy kolor który po roztarciu znika i bardzo delikatny, przyjemny zapach, baza ma tylko albo aż 20ml jest baaaardzo wydajna jedna pompka wystarcza mi na nos i okolice, czoło i brodę i jeszcze zostaje, ma również wygodne opakowanie.. jedynym minusem jest wysoka cena bo aż 56zł ale na słynnej rossmannowskiej promocji się opłaca na pewno się skusze na pozostałe bazy z tej serii Loreal :)

Petarda

Jak dla mnie to istna petarda ;) sprawdza się w 100%. Zmniejsza widoczność porów k koryguje drobne zmarszczki wokół oczu które posiadam. Dodatkowo sprawia, że podkład dosłownie sam się na twarzy rozprowadza. Bez smug, bez zacieków, jak po Photoshopie :) uwielbiam tą baze

Pomyłka

Lubię i używam baz pod makijaż. Mam skórę mieszaną, więc stawiam na te bazy które matują i/lub minimalizują pory. Zachęcona dobrymi opiniami, kupiłam bazę L'Oreal Paris, Infallible, Pore Refining . Postawiłam na nią, gdyż aktualnie moja cera nie świeci się tak i nie potrzebowałam dobrego efektu mat. Nałożyłam, zrobiłam tradycyjny makijaż i ... po jakiś 2 godz, tragedia. Zaczęłam się świecić, podkład zaczął się rolować. Czułam, że moje pory są totalnie zapchane i żeby się ratować zaczęły produkcję sebum jak szalone. W efekcie błyszczałam się jak słońce w maju. Makijaż wyglądał, delikatnie mówiąc, nieestetycznie. Mimo to, dałam bazie jeszcze jedną szansę, nałożyłam ja następnego dnia, tym razem bez kremu. Efekt taki sam. Niestety baza okazał się nie dla mnie. Jedyny plus to opakowanie i aplikowanie produktu przy pomocy pompki.