Łagodząco relaksujący balsam do ciała z zieloną herbatą

Łagodząco relaksujący balsam do ciała z zieloną herbatą

Zgłaszająca osoba: entuzjastka

Relaksujący balsam do ciała należy do szerokiej gamy pielęgnacyjnej Laboratorium Kolastyna. Zawiera wyciąg z zielonej herbaty, który ma za zadanie pielęgnować, łagodzić podrażnienia i zaczerwienienia a także wyciąg z limonki, który ukoi zmysłuy i odpręzy zmęczone ciało i umysł.

swietny

Powrocily wspomnienia az serce sciska, kolejny hitowy produkt Kolastyny pachnacy natura, balsam dobrze nawilzal, dawal uczucie relaksu i odprezenia, tesknie za tamtymi starymi i sprawdzonymi kosmetykami.

Używam tego produktu od:dawno to bylo
Ilość zużytych opakowań:troche tego bylo

Świetny i tani

Miałam go jakiś czas temu.Był bardzo dobry a obecnie nie moge nigdzie go znależć.
Super zapach,przypominam sobie go non stop.
Polski niedrogi rodzimy kosmetyk.Troszkę tłustawy ale bez przesady.Pielegnuje podobnie jak Balsam Migdałowy Nivea.
Smarowalam nim tuz po depilacji miejsc bikini.Nie piecze!

limonka:)

Balsam należy do "kategorii" niskopółkowej i tak też zamierzam go ocenić. A więc jak na tę cenę i na tak skromną firmę balsam jest po porstu super. Nie spodziewałam się ekstra cudów, a mimo to, a może przede wszystkim ów specyfik mnie zaskoczył. Konsystencja wymarzona na lato, byłam pod ogromnym wrażeniem lekkości, delikatności i szybkiego wchłaniania się balsamu. Nic się nie klei, nie pozostawia tłustego filmu na skórze, nie trzeba godzinami smarować, bo konsystencja lekka i dość rzadka. Błyskawiczna aplikacja, polecam dla wiecznie spieszących się:)
A zapach? W sam raz na upalne lato (przynajmniej tak mi sie kojarzy) - zapach kwaśnej limonki "ugasza pragnienie" i orzeźwia skórę i ....nos:)
Minusem, za który odejmuję jedną * jest to, co mnie bardzo denerwuje w tubach, że nie można go wydodobyć , gdy balsamu jest mniej niż 1/3. Wolno się przesuwa i bardzo bardzo ciężko wydobyć.

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: na wykończeniu pierwsze

Well 01

piekny zapach

ma piekny zapach i to wszystko co mozna powiedziec o tym balsamie. troche sie maże przy nakładaniu, mało wydajny.ma niska cenę.ja uzywam go rano

podobał mi się :)

Miałam go 1,5 roku temu, miał fajną konsystencję, dobrze się wchłaniał i świetnie nawilżał. Uwielbiałam jego zapach. Byłoby 5* gdyby nie to że nie był wydajny.Ilość zużytych opakowań: 1

W sumie narzekać na niego bardzo nie mogę. Nawilża, uczulenia nie dostałam, krost też nie. Tyle, że bardzo mało wydajny i zapach ma odrażający. Wystarczy, żebym go więcej nie kupiła

rozczarowanie

O ile balsam brązujący przypadł mi do gustu, ten wywołał u mnie zupełnie inne odczucia. Gorzej się wchłania, przy większej ilości pozostawia mocno tłusty film i nieciekawie pachnie, a przecież ma mieć działanie aromatoterapeutyczne. Może gdyby było odwrotnie- limonka dla skóry a zielona herbata dla zmysłów- balsam by sie sprawdził.