Nastolatki, Krem matujący normalizujący antybakteryjny

Nastolatki, Krem matujący normalizujący antybakteryjny

Przeznaczony do codziennej pielęgnacji cery mieszanej i tłustej ze skłonnością do trądziku. Zawiera substancje antybakteryjne (wyciąg z listownicy palczastej i wyselekcjonowane proteiny z mleka) oraz kompleks normalizujący otrzymywany z drożdży. Zapobiega powstawaniu czynnych wykwitów trądzikowych oraz normalizuje wydzielanie tłuszczu. Skóra nie błyszczy się, zachowując matowość.

Cena: ok. 10-11 zł / 50 ml

Potworny.

Szybko tracił zapach i po prostu zasychał. Trudno było go kupić ( z resztą jak całą serię).
Gdyby nadal był produkowany to nie poleciłabym go nikomu, bo powodował jeszcze więcej wyprysków;/

Ilość zużytych opakowań: 4 zwykłe

Badziew

Jeden z pierwszych kremów przeciwtrądzikowych jaki używałam,bezskutecznie.

Zalety:
-dostępność
-cena
-wydajność
Wady:
-nie nawilża
-nie matuje
-nie niszczy trądziku
-śmierdzi

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

dobry ale nie idealny

ładny zapach
dobrze matuje
nie klei się, wchłania nie najgorzej
na krótki czas hamuje przetłuszczanie się skóry

nie działa na trądzik, zero jakichkolwiek skutków

Używam tego produktu od: przez 2 miesiące

Salon fryzjerski

Nie polecam

Uzywalam go dosc dawno,jakies 5-6 lat temu ale pamietam ze nie zdzialal niczego dobrego. Mialam strasze problemy ze skora, buzia blyszczala sie niemilosiernie juz po godzinie, zaczely mi wyskakiwac coraz to nowe syfki. Dosc naiwnie myslac ze to nie od tego produktu mam dodatkowe problemy skorne, kupilam go kilkukrotnie. NIE POLECAM

Używam tego produktu od: uzywalam ok roku

Badziewie

Na wstepie zaznacze, ze nie lubie tej firmy,a kosmetyk ten wygralam kiedys w jakims konkursie razem z innymi produktami z tej linii. Przede wszystkim krem nie matuje i praktycznie nie nawilza. Po posmarowaniu czulam sie tak jakbym niczego nie uzyla. Strasznie zapycha pory, pamietam, ze wtedy po nim mialam niezly wysyp, a normalnie wypryski u mnie to rzadkosc. Nie polecam, bo to badziew.

Używam tego produktu od:jak tylko wszedl na rynek
Ilość zużytych opakowań:pol 1 i polecialo do kosza za zapychanie

Porażka.

Krem nie spełnił moich oczekiwań.:( Wysypało mnie jeszcze bardziej po nim i to w dodatku takie grudki podskórne-okorpieństwooo.Jedyny plus to zapach i nawet wygodne i solidne opakowanie-nic poza tym.Nie spełnił głównego zadania więc dla mnie jest bezużyteczny.

Używam tego produktu od:kiedyś

nawet niezły

Nie wiem czy to zasługa kremu Bioderma ktory mi bardzo pomogl ,ale po nalozeniu kremu, skora jest matowa,bardzo slicznie pachnie :) Po obudzeniu nie mialam pelno sebum na twarzy , wygladzil skore twarzy , byla jedwabista , nie spowodowal wysypu a chyba wrecz przeciwnie. Narazie dam mu 3 gwiastki , zobacze po paru dniach jak sie bedzie spisywal , bo podejrzewam ze to czasluga uzywanego przeze mnie wczesniej Biodermy Sebium AKN.

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:nie cale jedno

no cóż

cóż można się było spodziewać po tanim kremie, mnie wcale nie pomógł,ale i nie zaszkodził ;) stosuje go tylko czasem na noc,żeby poprostu "skończyć" już ten krem ;)

+ dobrze się rozprowadza
+ ładnie pachnie
+ przez jakieś 2godzina skóra jest matowa pożniej już nie

- nie wygodne opakowanie
- nie widzę efektów poprawy
- skóra nadal sie wieci

Używam tego produktu od: 6mies

może być do...pięt

Miałam go dobrych kilka lat tmeu, ale widze, że producent nadal g produkuje.
Pamietam, że dałam mu drugie zycie zuzyłam jako krem do pięt, bo go szkoda mi było wyrzucić, 10 złoty dla biednej licealistki to duża suma;)

Z efektów jakie zauwazyłams stodując na buzi:

- nie pomagała ani nie szkodził, ale co z tego?

Używam tego produktu od: kilka lat temu

normalny

normalny krem tyle tylko że o bardziej wodnistej konsystencji...
zadnych wlasciwosci matujacych, tudziez antybakteryjnych

nie polecam do cery trądzikowej

Używam tego produktu od: rok temu

Nie jest taki zły

Ten krem jest nawet dobry ma lekką konsystecje więc się go dobrze rozprowadza... dobrze matuje skóre co prawda wyszusza troche ale jest dobry jeźeli ktoś ma cerę tłustą a nie suchą! ładnie pachnie

Używam tego produktu od:2 tygodni

ogólnie mówiąc.........beznadzieja :( w ogóle nie matuje i nie poprawia stanu skóry...z tej serii polecam za to żel do mycia twarzy...choć jego działanie nie jest zachwycające..to świetnie odświeża twarz:)pozdrawiam wizazaanki =*

Używam tego produktu od:3 miesięcy