Basics, Cold Weather Nourishing Face Cream (Krem ochronno-odżywczy)

Basics, Cold Weather Nourishing Face Cream (Krem ochronno-odżywczy)

Odżywczy krem, zawiera wit. A, E, D, lecytynę. Nawilża i zatrzymuję w skórze wilgoć oraz jednocześnie tworzy na skórce film ochronny, osłaniający ją przed zimnem i wiatrem.
Odpowiedni do każdego typu cery.

zapychacz

Mialam a jakze. Nie podobal mi sie zapach no i czy wszystkie kremy na zime musza koniecznie zawierac parafine?! Bardzo zatykal mi pory dlatego uzylam go doslownie pare razy. Opakowanie poszlo do kosza.Moze i chroni, ale co z tego skoro mialam po nim wypryski.

Używam tego produktu od: dawno mialam
Ilość zużytych opakowań: pare uzyc i polecial do kosza

nieprzyjemny:/

Nie wiem nic o 2 wersjach tego kremu ale jest to krem na zime i dawno dawno temu kupilam go- wiec pewnie stara wersje- krem byl niefajny. Opakowanie wygodne, zapach ok, ale mazal sie potwornie tłuścił a i zawieral znikoma ilosc witamin bo nie poprawial kondycji skory. Coz to tylko takie smarowidlo bez skutków pozytywnych. Napeno chroni przed mrozem ale to za sprawa powloki jaka tworzy na skorze a nie za sprawa wartosci odzywczych. Szkoda kasy- nawet moim nogom nie pomogl- bo do buzi uzylam z 2 razy tylko i stop bo mnie jakos odpychał

Używam tego produktu od:dawno temu

Nie polecam

To jest stare wydanie. Teraz weszło nowe wydanie tego kremu "winter intensive face cream" i jest poprostu swietny nie to co stara wersja. Ale tu mam ocenć stara więc tak:
Plusy:
- dobrze chroni
- neutralny zapach
- dobra konsystencja
Minusy:
- pozostawia tłustą skóre
- może uczulać (jeśli ktoś ma wrażliwą cere)
- słabo się wchłanie
- skóra się po nim świeci
Ogólnie mówiąc nie polecam tego Wydanie!

A co do nowego Wydanie, widzę same plusy...ja go używam pod makijaż bo jest dosyć lekki
Plusy
- nie zatyka porów
- dobrze się wchłąnie
- nie pozostawia tłustej warstwy
- dobra konsystencja
- dobrze chroni i odżywia

Minusa widzę tylko jedego...hehe zbyt szybko się kończy:D

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:1/4

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Myślałam, że będzie lepszy...

Kilka lat temu miałam jedną z wersji tego kremu (chyba nawet w takim opakowaniu jak na fotce) i byłam zachwycona - nie uczulał, nie zapychał, ładnie się wchłaniał i dobrze odżywiał moją cerę.

Kupiłam ten krem ponownie teraz oczekując takiego samego działania. No i chyba niestety trochę się przeliczyłam. Zapach już nie ten i działanie. Chyba pozostaje mi zużyc go jako balsam do ciała, bo tam się sprawdza.

3 gwiazdki daję za starą wersję.

Używam tego produktu od: jedno opakowanie kilka lat temu, i teraz używam drugiego
Ilość zużytych opakowań: 1,5

sama nie wiem

Zużyłam przez którąś zimę pół opakowania i nie miałam do niego zastrzeżeń, fakt,że twarz się po nim błyszczała, ale przymatowiałam twarz pudrem w kamieniu i było dobrze. Kiedy zima się skończyła schowałam go lodówki i wraz nadejściem kolejnej i pierwszym użyciem, okazało się, że strasznie mnie uczula, nie dało rady go zużyć. Daję mu 3 gwiazdki bo przez jakiś czas się sprawdzał!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Tylko na zimę

Nie rozumiem niektórych opinii, które wydają się byc niepochlebne z zasady, że jak coś jest z Avonu to jest do d....
Ja ten kremik lubię bardzo. Oczywiście tylko na zimę, bo jeśli chodzi o inną porę roku to jest za tłusty. Ma chronić przed zimnem i chroni. W dodatku robi to dobrze. Ma gładka konsystencję, dobrze się rozprowadza. Buzia się po nim świeci, ale zawsze można to zniwelować makijażem. Dobry i wydajny!

Używam tego produktu od:2 lata

beznadziejny

kupilam ten krem jakis rok temu i wlasnie znalazlam go w odmetach mojej szafki w toalecie. przypomial mi sie moj koszmar ;) pierwsze kilka uzyc kremu bylo spoko. nawilzal, raczej nie chronil ale nie powodowal podraznien. nastepne podejscia byly koszamarem :] gdy go nakladalam mialam wrazenie ze mam na twarzy maslo :] moze poprostu moja skora nie polibila tego kremu. wyskoczyly mi plamy na twarzy i pozatykaly mi sie pory... ot codotworczy avon. jesli ktos ma cere niewrazliwa to moze zaryzykowac ale mysle ze nie warto.

Używam tego produktu od: bylo minelo
Ilość zużytych opakowań: troszeczke 1 bo to takie wielke pudeleczko. niestety dlugo musialabym je meczyc ;)

Skóra gładziutka!

Moze to dziwne ale ja stosowalam go na całe cialo, procz twarzy. Do twarzy wogóle mi sie nie nadawał, swieciła mi sie po nim cała i była nieznoscie tłusta. Ale raz zaryzykowałam i wysmarowałam nim cialo. I tu mnie olśniło:) Moja skóra która w zime stała się sucha i szorstka odzyskała gładkość miekkosc i odpowiednie nawilzenie! Zapach .. nie wiem jak go określić, nie jest piękny, ale mi nie przeszkadzal, byłam zachwycona gładnościa by zwracać na niego uwage. Jak do stosowania na ciało - za mały - 200ml. Ale cena bardo niska wiec opłaca sie wypróbowac! Polecam!

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Zero działania.

Działa jak Nivea, czyli wcale.
Gęsty, tłusty, lepki. Nadaje się na zimę, gdy musimy wyjść z domu bez makijażu. Można też wysmarować nim dziecku policzki przed wyjściem z domu rano, do przedszkola.
Nie w celu nawilżającym, bo takiego działania on nie ma, ale jako zabezpieczenie przed mrozem.

Używałam tego produktu: kiedyś

... tani, wielki i do rąk ;) .

tak jak w tytule, jest tani, wielki, świetny do rąk na zimę, choć wolę krem glicerynowy z silikonem (Avon).

No cóż, jego zakup nie był trafiony, na twarzy wygląda strasznie, świeci się jakbyśmy nałożyły maskę, istotnie nie jest w stanie zlikwidować tego świecenia żaden makijaż, aden podkład matujący, ani żaden puder. To znaczy, może na kilka min.

Na dłoniach pachnie nienajgorzej, skórę pielęgnuje też całkiem całkiem, ale na twarz? Ludzie! LITOŚCI!

Dwie gwiazdy za to, że znalazł zastosowanie ;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: mniej więcej pół

Przeciętny

Cóż, zaletą jest na pewno wydajność-z uwagi na to, że krem jest gęsty zużywa sie bardzo wolno. Przez całą zimę ubyło mi może 1/6 opakowania. Wchłąnia się dość długo i natłuszcza skórę co wygląda dość nieestetycznie więc należałoby przypudrować twarz lub, dla jeszcze lepszej ochrony przed zimnem, użyć podkładu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Koszmarny

Ten krem jest straszny! Gęsty, ciężki do nalozenia, opornie sie wchłania, pozostawia na twarzy nieestetyczna swiecaca warstwe, ktora nie znika nawet po nalozeniu makijazu:(
Przy mojej mieszanej cerze kompletnie sie nie sprawdzil, doprowadzil tez do zatkania porow. Reszte kremu zuzyłam jako krem do stóp.