Beauty Line, Tusz do rzęs pogrubiający

Beauty Line, Tusz do rzęs pogrubiający

Dzięki zawartości keratyny, kolagenu i prowitaminy B5 znacznie zwiększa objętość rzęs, dokładnie je rozczesując. Tusz odżywia, pielęgnuje i chroni rzęsy. Przeciwdziała łamaniu się rzęs. Zapewnia im elastyczność i połysk. 2-3 krotne nałożenie tuszu zwiększa efekt pogrubienia rzęs.

Cena: 8,99zł / 10ml
/s/

Mocno poniżej przeciętnej.

Niestety, nie mogę dopatrzeć się w nim żadnych zalet, poza niską ceną. Ten tusz to raczej same wady: gęstnieje szybciej niż inne, znika z rzęs osypując się na dolną powiekę, źle się nakłada, śmierdzi, a opakowanie ma taki mały otwór, który jest ciągle brudny od tuszu, który potem kruszy się i spada gdzie popadnie. Efekt na rzęsach - prawie znikomy. Napisy na opakowaniu ścierają się.

Mówię stanowcze NIE.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne i nigdy więcej nawet za darmo

Beznadzieja.

Tusz dostałam na urodziny, dołaczony do niego był błyszczyk.

Produkt ten przypomina mi prędzej zwykły czarny atrament. Zero jakichkolwiek efektów po nałożeniu. Bardzo rzadka konsystencja, nieciekawy zapach, o pogrubieniu czy wydłużeniu można zapomnieć. Mnie tusz pokolorował tylko końcówki rzęs.
Do tego szybko wysechł i nic nie dało się z nimz robić.
(a na rzesach osypywał się w przeciagu kilku godzin)

Nie polecam!

Używam tego produktu od:---
Ilość zużytych opakowań:tusz użyty był koło 10 razy

Może być

Jeśli któś szuka taniego dobrego tuszu to we dług mnie szuka właśnie tego. Ma pełny czarny kolor i doskonale pogrubia, jego jedyną wadą jest to że szybko wysycha, ale przecież i na to jest sposób: szklanka ciepłej wody, 10 minut i albo gotowy albo do kosza ;)

Używam tego produktu od:już nie używam

Manicure - glitter nails

eXtra

no coz byl to 1 tusz jaki mialam! wiele razy probowalam czeho nowego mellbeline Mx choc to nie to!z zadnego nie bylam tak bardzo zadowolona!tusz jest extra!nie powoduje zadnych podraznien!nie rozmazuje sie!i pod wplywem wody nie skleja sie co jest wazne!gorąco polecam!!

Używam tego produktu od:4lat

Bardzo dobry!

Dodostałam go od mamy, była jakaś promocja chyba, bo był razem z błyszczykiem. Jest bardzo dobry: Nie skleja rzęs, ma idealną "szczoteczkę" . Opakowanie też ładne, tusz ładnie się rozprowadza po rzęsachy i co najwazniejsze dla mnie NIE ROZMAZUJE SIĘ.

Używam tego produktu od: tygodnia

No cóż... średniak

Dawno nie używałam tuszu z tradycyjną szczoteczką. Ostatnio używam tylko grzebyków albo z gumowymi włoskami. No i mi się zachciało kupić ten oto tusz. Opis producenta jak i cena bardzo zachęcające!
Niestety już po pierwszym użyciu wiedziałam, że to nie jest to. Szczoteczka bardzo gęsta, trudno nią ładnie rozdzielić rzęsty. Po prostu się sklejają (tusz też jest dość gęsty). Kolejny problem to nanoszenie tuszu na rzęsy - muszę kilka razy malować ten sam obszar rzęs (ale to brzmi ;) ) aby rzęsy zostały pokryte tuszem. No i na koniec to pogrubianie którego prawie nie widać.
Ale mimo wad tusz ma też zalety :) Niewątpliwą zaletą jest brak uczulenia, cena, ładne opakowanie i sam kolor tuszu. Mimo wszystko muszę zainwestować w coś droższego, może MF2000?! Coś co sprawi że będę miała wachlarz rzęs :)Używam tego produktu od: 3 tygodni