TinTin, Antyperspirant roll-on antybakteryjny (stara wersja)

TinTin, Antyperspirant roll-on antybakteryjny (stara wersja)

Delikatny preparat zawierający sole glinowe - kompleks łagodnych środków aktywnych ograniczających wydzielanie. Preparat nie zawiera alkoholu, a specjalnie opracowana formuła nie pozostawia śladów na ubraniu.
Substancje aktywne: Alantoina, Prowitamina B5 (D-panthenol), Sole glinowe, Triclosan

to było dobre

To był swojego czasu mój ulubiony antyperspirant. Przez 2 lata używałam tylko tej kulki.Bardzo na rękę były mi mikro-cena, większa objętość niż w przypadku innych tego typu produktów i zgrabne, nieoszukane opakowanie.
Zapach był typowo ziołowy, ale tak delikatny, że nie mieszał się z perfumami. Kulka nigdy sie nie zacinała, nigdy nie zostałam zaatakowana białymi śladami, chroniła idealnie i była mega wydajna. Niestety po pewnym czasie zniknęła z mojego "punktu zaopatrzenia", a później wróciła w nowej wersji, w znacznie gorszym opakowaniu.

Używam tego produktu od: kiedyś, 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, chyba 4

Dobry:)

Najpierw kupiłam Bloker Ziaji ale podprowadził go mój mężczyzna i gdy ponownie udałam się do drogerii zdecydowałam się na tintin:) Po kupieniu zajrzałam na KWC i trochę się wystraszyłam bo opinie miał kiepskie, jednak postanowiłam spróbować i nie zawiodłam się! Spełnił moje oczekiwania, zapach jest przyjemny ale najważniejsze że działa. Chyba działanie zależy od skóry, bo zachwalany na wizażu antyperspirant w kulce Garniera u mnie kompletnie się nie sprawdził...
Cena tintin śmiesznie niska. Do tego jest bardzo wydajny Warto zaryzykować, polecam

Dla mnie jak najbardziej OK

Kupiłam, bo zachwyciło mnie opakowanie - minimalizm górą! Poza tym, wyczaiłam, że tego anty jest 60 ml, czyli o 10 ml więcej niż standardowo, a był również tańszy niż inne! Zatem nie mogłam go sobie odmówić. W domu dodatkowo urzekł mnie ziołowo - korzenny aromat no i działanie - chronił mnie przez cały dzień, szybko wysychał i nie plamił ciemnej odzieży.

PS. Pocę się umiarkowanie.
PPS. Radzę zapoznać się z zapachem przed zakupem!

Używam tego produktu od: 2 lata temu przez niecałe 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno całe do ostatniej kropelki

Well 01

nie dla mnie

Używam od jakiś 2 tygodni, gdyż mój faworyt w tej dziedzinie zaczął być odpowiedzialny za swędzenie pod pachami.

Niestety ten także - na początku było ok i nic się nie działa, ale teraz po dwóch tygdoniach zaczyna mnie swędzieć, co jest niedopuszczalne. Co do ochrony, to także nie jest w pełni skuteczny. W wielu sytuacjach normalnych czy stresowych niestety nie sprawdza się. Niestety nie chroni przed potem, nie nazwałabym go antyperspirantem. Na plus, że jest tani, wydajny, łatwodostępny, nie brudzi ubrań, nie podrażnia po depilacji.

Ale nie kupię ze względu, że nie zapewnia mi dostatecznej ochrony i powoduje uczucie swędzenia pod pachami.

Używam tego produktu od: 2-3 tygdoni

Całkiem w porządku

Kupiłam ten produkt zachęcona promocją, kosztował mniej więcej 5 zł. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż takich rezultatów. W lecie genialnie zapobiegał potliwości. Stosuję go codziennie. Moje plusy:
* rzeczywiście w moim przypadku ogranicza wydzielanie potu (prawie do minimum)
* bezapelacyjnie zapobiega powstawaniu przykrego zapachu,
* nie pozostawia białych śladów
* dzięki lekkiej konsystencji jest bardzo wydajny (przy codziennym stosowaniu, a nie żałuję sobie, starcza na 4 mc)
* śmieszna cena

Wady:
* nie daje przyjemnego zapachu (dlatego nie dałam 5 gwiazdek)

Jestem pewna, że jeśli dalej będzie się spisywał, zostanie moim KWC.

Używam tego produktu od: 5 m-c
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Jestem na tak

Antyperspirant Ziaja Tin-tin dostałam w prezencie. Pierwsze co zrobiłam to przeczytałam recenzje na wizażu, które w większości nie były przychylne, wywołały pewne obawy ale jednocześnie spowodowały, że sama chciałam sprawdzić jaki w rzeczywistości jest ten antypespirant. Używam od jakichś dwóch tygodni i jestem naprawdę zadowolona. Nie należę do osób pocących się mało ale też nie zalewam się hektolitrami potu podczas najmniejszego wysiłku. Ant.Ziaja naprawdę działa w moim przypadku, ma przyjemny zapach, jest delikatny i nie podrażnia - co czuć zwłaszcza po depilacji pach. Używając go - a przypadły wtedy największe upały - moje pachy były suche i przyjemnie pachniały zapachem antyperspirantu. Może na jego skuteczność miało wpływ, że regularnie (ok.raz/dwa razy na tydzień) używam antidralu przeciwko nadmiernemu poceniu się. Choć używając innych antypespirantów przy jednoczesnym stosowaniu antidralu tamte nie zawsze dawały radę... najważniejsze, że ziaja nie podrażnia, nie pozostawia śladów, pachy są suche, a ja zadowolna :)Używam tego produktu od: 2 tygodni

Nie.!

Zawiódł mnie ten antyprespirant... I to bardzo. Wogóle nie chroni przed potem, chyba , ze ktoś mam małe problemy z poceniem się... Plusem jest to, że nie pozostawia białych sladów na ubraniu, oraz nie podrażnia skóry... Ale dla mnie stanowczo za słaby...

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: pół

Nie działa

Antyperspirant o bardzo słabym działaniu.
-nieprzyjemnie pachnie
-długo się wchłania
-nie ma działania przeciw poceniu
-po kilku godzinach powstaje nieprzyjemny zapach na skórze

Nie podrażnił i nie pozostawił białych śladów,ale to go nie ratuje.

Używam tego produktu przez:3 miesiące

nie

Brzydko pachnie ziołami. Ten zapach jest w porządku, gdy jest w żelu / toniku czy kremie, ale w postaci antyperspirantu nie toleruję trawy i jej pochodnych. W ogóle nie chroni przed potem, ani plamami potu. Sam śladów nie pozostawia i to jego jedyny plus. No i łatwa aplikacja, kulka kręci się swobodnie. Jeżeli ktoś oczekuje wielogodzinnej ochrony to nie ten adres!

Używam tego produktu od: kiedyś w maju br.

Okropny

Całkowicie nie przypadł mi do gustu ten antyperspirant. Zapach nijaki, a działanie jeszcze gorsze. Na pewno nie chroni przed potem. Poza tym brzydkie opakowanie. Jedynym plusem jest to, że nie podrażnia, więc ewentualnie można go używać po depilacji, ale później trzeba i tak poprawiać jakimś innym antyperspirantem. Cóż... Jednym słowem, to na pewno nie był dobry zakup.

Używam tego produktu od: Od czasu do czasu po depilacji

dno

Beznadziejny.
nic nie pomogl !
I wydaje mi sie ze bylo jeszcze gorzej :/ ale niestety moja skora wogole nie "przyjmuje" kosmetykow serii tin tin. Bylo o wiele gorzej niz zanim zaczelam stosowac te kosmetyki
Dobrze ze jest tani i nie zaluje az tak bardzo wydanych pieniedzy .

Używam tego produktu od: uzylam jakis miesiac temu

Pomógł mi

Kupiłam ten atyperspirant w celach leczniczych. Otóż kilka lat temu pod pachami wyskoczyły mi niesamowite krostki, bolało , nic sie nie dało z tym zrobić, nie nie pomagało, podejrzewam, że albo jakiś inny antyperspirant zapchał gruczoły, albo uczulił. Kupił tin tina i od razu
pomógł, krostki znikneły. Niestety według mnie nie nadaje się dla osób które dużo się pocą, nie blokuje nieprzyjemnego zapachu, ani go nie likwiduje. Ja kupiłam go tylko w celu pozbycia się krost, jeżeli taka sytuacja się znowu powtórzy , wrócę do niego.

Używam tego produktu od:używałam kilka lat temu