Yves Rocher, Jardins de Noël, Creme Hydratante pour les Mains (Nawilżający krem do rąk)

Nawilżający krem do rąk. Edycja limitowana na Święta Bożego Narodzenia 2007

bez emocji

Spodziewałam się pierniczka, imbiru, cynamonu i goździków. Dostałam zapach ziół, o całkiem pzyjaznym działaniu - nieco tylko zbyt słabym jak na bieżącą porę roku... Szybko się wchłania i krzywdy nie robi, ale też nie regeneruje i nie pomaga, gdy dłonie wołają o pomoc... Taki sobie. Nie wiem tylko na czym polega jego "noelowatość". Nie ma w nim nic z tych klimatów.

Używam tego produktu od: grudnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

najgorszy krem jaki miałam!

Dostałam w prezencie razem z żelami pod prysznic. Zdecydowanie ten krem nie przypadł mi do gustu. Jak posmaruję nim dłonie to nie czuje żadnej różnicy. Skóra jest nadal wysuszona i szorstka. Zapach... przejdzie, nie wiem gdzie ten zachwyt nad tym kremem. Dałam 2 gwiazdkę za ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:2 miesiące

w porządku

Spodziewalam się średnieo kremu o obłędnym zapachu. A dostalam naprawdę porzadny krem o średnim zapachu. Tzn. pachnie ładnie, delikatnie ale za nic nie wyczuwam tam piernika. Szkoda. Ma fajne opakowanie-właścwie na całą zime nie tylko na święta;)
Ma gęstą konsystencje, dobrze nawilża, w miare szybko się wchłania. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Średni...

Skuszona ceną produktu, kupiłam ten krem. Zapachu piernika nie czuję. Woń jest delikatna, więc w niczym nie przeszkadza. Nawet szybko się wchłania, ale myślałam, że będzie lepiej nawilżać. Można spróbować. :)

na zimę w sam raz

Zimą nie rozstaję się z klasyczną Niveą, no ale... jak to baba, musiałam wypróbować coś nowego, skuszona promocją w YR.

Krem ma wygodną i estetyczną tubkę, chociaż od noszenia w torebce szybko wycierają się napisy. No wiem, niby nic ważnego, ale skoro robią ten krem w takich ślicznych, świątecznych tubeczkach, to powinni zadbać o to, żeby wyglądało to ładnie...

Konsystencja - bardzo dobra. Krem nie leje się, ale nie trzeba też używać imadła do wydobycia go z tubki (co doprowadza mnie do szału w słynnej Neutrogenie).

Zapach - delikatny (aha, od razu dodam, że krem ten nie ma mieć zapachu pierników - jest to "nowsza wersja" tradycyjnego Arnica Essentiel), taki kremowy.

Łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania. Wystarczy ziarno fasolki na średnio wysuszone dłonie. Nawilża, wygładza, odpręża ściągniętą skórę.

Zużyję z przyjemnością.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie tegorocznej tubki, plus tubka wersji z zeszłego roku (żółta nakrętka)

dziwny zapach, fajny krem

kolejny produkt z kolekcji świątecznej YR. Krem ma ładne, świąteczne opakowanie... i na tym się świąteczność kończy, bo zapach... Jeśli to jest wariacja na temat piernikowo- cynamonowych swiątecznych zapachów, to nie zazdroszczę Francuzom, bo mi ten zapach przypomina... OFFa na komary w kremie. Moze w tej roli krem też sie sprawdza, ale raczej nie doczeka u mnie do lata.
Krem jest dośc wydajny, ma fajną nie za lekką nie za gęstą konsystencję, nawilżenie na ***/**** gwiazdki

Ilość zużytych opakowań: pierwsze jeszcze nie skończone