Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy. Posiada aplikator w formie gąbeczki, który pozwala na precyzyjne zakrycie niedoskonałości. Dostępny w 3 uniwersalnych odcieniach.

Bardzo fajny

Na wstępie napiszę, dlaczego tylko 4, a nie 5 pomimo, że korektor jest naprawdę fajny - minusem dla mnie jest wydajność i sama aplikacja.
Jeżeli chodzi o wydajność, to akurat jest tragiczna. Korektor znika w oka mgnieniu, dwa tygodnie i zaczynam wygrzebywac resztki... Może się to wiązać z drugim minusem - z aplikacją. Pędzelek zdecydowanie nabiera za dużą ilość korektora, a nie ma zbytnio możliwości pozbycia się tego nadmiaru. To byłoby tyle, jeżeli chodzi o minusy. :)
Poza tym byłam bardzo zadowolona z korektora. Jestem typowym bladziochem, więc odcień 01, który jest naprawdę jasniutki, to strzał w dziesiątkę. Korektor super kryje - zarówno cienie pod oczami, jak również drobne niespodzianki, które czasem wyskoczą mi na twarzy. Nie ciemnieje w ciągu dnia, nie ściera się,nie gromadzi się w załamaniach, nie tworzy zmarszczek. Świetnie wspolgra z podkładem i sypkim pudrem. Byłby ideałem, gdyby nie ta wydajność... Czy kupię ponownie? Nie wiem. Znalazłam jego zamiennik (Catrice 010 Liquid Camouflage High Coverage Concealer), ktory jest o wiele bardziej wydajny a posiada te same zalety...

Naprawdę warty wypróbowania, szczególnie za taką cenę

Nie jestem szczególną fanką kosmetyków marki Wibo. Po bardzo nieudanym podejściu do bazy matującej, która jest fatalnej jakości (opisywałam ją również w recenzji na KWC) ciężko było mi się przekonać do kolejnego zakupu.

Potrzebowałam na szybko jakiegoś korektora i wybór padł na ten, bo opinie w Internecie są bardzo skrajne więc chciałam się przekonać na własnej skórze a i cena jest dość przystępna.

Korektor mam w odcieniu 01, jest idealnie dopasowany do mojej jasnej karnacji. To co mi się w nim podoba to konsystencja, jest idealna. Łatwo się z nią współpracuje zarówno opuszkami palców jak i gąbeczką. Nie jest tępa, dobrze się rozprowadza i nie zastyga szybko za co plus. Korektor łatwo zblendować nie wchodzi w zmarszczki, ujednolica koloryt skóry i rzeczywiście ładnie kryje. Nie powiedziałabym, że jest to jakieś wysokie i szczególne krycie ale z moimi workami pod oczami i sińcami radzi sobie wzorowo.

Idealnie nadaje się do konturowania twarzy, łatwo uzyskać z nim ten efekt. Jeśli chodzi o trwałość również godna polecenia. Przypudrowany trzyma się pod oczami dobre kilka godzin.

Warto wspomnieć o dużym aplikatorze, który ułatwia nakładanie produktu.

Jestem zaskoczona jakością i efektem tego kamuflażu, polecam spróbować. Warto mieć go pod ręką, ja w chwili obecnej używam codziennie.

miłe zaskoczenie

Opakowanie - bardzo ładne, dobrze wylonane
Aplikator - wygodny w użyciu
Konsystencja - jest deliaktnie suchy, ale dobrze się rozprowadza po twarzy i stapia się ze skórą.
Zapach - przepięknie pachnie, co było zaskoczeniem, bo przecież to tylko korektor :)

Spełnia swoją funkcję, zakrywa ciebie pod oczami oraz drobne niedoskonałości. W ciągu dnia nie ściąga się, ani nie roluje. Ładnie współpracuje z pudrami. Nie utlenia się, nie zauważyłam żeby ciemniał na twarzy. Jest trwały, utrzymuje się cały dzień na twarzy.

Minusy ? Mało odcieni, niestety są chyba tylko 3 kolory, całkiem jasne, dlatego nie każdy znajdzie idealny dla siebie odcień

Nie nie NIE

Chyba najgorszy korektor jaki miałam.
Pomijam fakt, że ciężko było mi dobrać kolor (bardzo jasna gama) ale bardzo, ale to bardzo chciałam go używać więc się tak z nim męczyłam. Niestety, zbierał się pod oczami mimo długiego i precyzyjnego blendowania, dość szybko zasychał i na koniec mnie strasznie wysuszył pod oczami. Fajny aplikator ale opakowanie? Hmm, czasami miałam wrażenie jakby było za dużo produktu w środku ponieważ przy wkładaniu aplikatora miałam wrażenie, że korektor dosłownie wykipi.
Zrobiłam wiele podejść ale jestem na nie, koniec końców - wylądował w koszu.

Fajny

Korektor jest fajny, nie zbiera się w zmarszczkach nawet bez utrwalenia (oczywiście jeśli nie nawalimy go za dużo), ma jasne odcienie i chyba nawet wręcz za jasne. Brakuje mi w gamie kolorystycznej czegoś bardziej żółtego i ciemniejszego od 01 i 02 - te dwa odcienie są praktycznie identyczne, raczej neutralne, 03 wpada w róż. Na ręce wszystkie odcienie ciemnieją, ale pod okiem 01 jest cały czas tak samo jasne jak zaraz po nałożeniu. Po opiniach spodziewałam się mega krycia i trochę się zawiodłam, bo jest ono na średnim poziomie. Chciałam sprawdzić ile trzeba go nałożyć, żeby całkowicie zakryć dość mocno widoczne cienie pod oczami i po 3 warstwie zrezygnowałam, bo krycia nie można budować. Niemniej, jeśli ktoś nie ma dużych problemów z cieniami i odcień będzie pasował, to jest to naprawdę fajny korektor, pięknie wygląda pod okiem, nie zbiera się w załamaniach, jest tani i łatwo dostępny (chociaż dopiero w 6 Rossmannie znalazłam zamkniętą sztukę). Pachnie trochę jak taki typowy balsam do ciała/krem. Opakowanie jest przyjemne dla oka, ciekawe.
Jeśli pojawią się odcienie, które będą bardziej mi pasowały, to pewnie kupię kolejną sztukę.

Od góry:
Lovely, Liquid Camouflage 01
Maybelline, Affinitone, Concealer 01
Maybelline, Instant Age Rewind Eraser 06

P.S. Dziewczyny, wielka prośba. Jeśli nie ma testera, a koniecznie chcecie sprawdzić odcień to skorzystajcie chociaż z tych otwartych opakowań, bo same pewnie też nie chciałybyście kupować napoczętych produktów. Ten korektor w zamkniętym opakowaniu to rzadkość, chociaż na półce jest 6 otwartych tych samych kolorów.

Mogę polecić

Chyba wieść o tym produkcie bardzo szybko się rozeszła bo polowałam na niego w rossmannie parę dobrych tygodni. Jak już go zakupiłam to sprostał on oczekiwaniom. Duża zawartość produktu, niska cena. Produkt oksyduje o kilka tonów ale nie jest to bardzo straszne. Łatwo się z nim pracuje, troszeczkę zbiera się w załamaniach, ale można mu to wybaczyć.

Beznadzieja

Niestety bardzo duże rozczarowanie . Bardzo słabo kryje , słabo się blenduje z podkładem i odznacza pod oczami .
Opakowanie duże i pojemne . Pędzelek dość wygodny do aplikacji jednak sam produkt pozostawia wiele do zyczenia

Świetny!!!

Będąc w rossmannie kupiłam bo słyszałam wiele pochlebnych opinii. O dziwo, na półce był tylko odcień 01 z reguły biorę najjaśniejsze, ale i tak zakupiłam trochę w ciemno. Po zakupie na swatchu kolor był super, po czym zaczął się utleniac na różowo i już byłam pewna że popelnilam błąd... Na szczęście nalozony na twarz, został raczej w zółtym odcieniu i bardzo się tego cieszę bo jest doskonały. Pomijając uroczy wygląd opakowania, oraz wygodny jak dla mnie spory aplikator. Sam kosmetyk tobi cuda , jest jasny, dobrze kryjący i ładnie wygląda na skórze. Nadaje się zarówno na cienie pod oczami, jako baza w makijażu oczu, oraz na to na czym mi bardzo zależało jako korektor na niedoskonałości. Super produkt, dodatkowo świetnie pachnie.

Lovely

Korektor bardzo przypomina kultowy korektor z Tarte. Po nałożeniu na skórę jest bardzo jasny, następnie utlenia się i jest o parę tonów ciemniejszy pomimo to i tak w miarę jasny. Sam korektor bardzo ładnie wygląda pod okiem i nie zbiera się w zmarszczki. Doskonale współpracuje ze wszystkimi pudrami jakie miałam. Jedno opakowanie w codziennym stosowaniu starcza na około 2 miesiące. Zdecydowanie za taką cenę warto go kupić.

Mały pomocnik

Długo szukałam korektora, który zapewni duży stopień krycia, nie będzie obciążał skóry, a jego cena będzie przestępna. I oto jest! Zakochałam się od pierwszego użycia. Korektor pięknie tuszuje zarówno cienie pod oczami jak i inne niedoskonałości skóry. Utrzymuje się bardzo długo i nie zbiera w załamaniach powieki. Na pewno już na zawsze zagości w mojej kosmetyczce! :-)

Lovely, Liquid Camouflage

IDEAŁ! Pięknie kryje, jest trwały, ładnie pachnie, jest bardzo wydajny i ma niską cenę. Łatwo się go aplikuje, nie zatyka porów, nie waży się. Trochę szybko zastyga więc trzeba dość szybko z nim pracować. Co tu dużo mówić, nic tylko brać.

Najlepszy!

Najlepszy korektor za taką niską cenę! Cudownie kryje, rozświetla twarz, jest świeża i promienna. Duży poręczny aplikator. Cena przyzwoita. I ten zapach...Jest wspaniały! Trwałość - po 7 godzinach nie ma ani śladu.