Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Lovely, Liquid Camouflage (Kryjący korektor w płynie)

Sprawdź ceny produktu

Intensywnie kryjący kamuflaż do twarzy. Posiada aplikator w formie gąbeczki, który pozwala na precyzyjne zakrycie niedoskonałości. Dostępny w 3 uniwersalnych odcieniach.

Super.

Super, chociaż ma parę małych wad. Zacznę może od tego, że zachwycił mnie kryciem - jest mega! Chyba nie miałam jeszcze w swojej kosmetyczce tak kryjącego korektora... Używam go zarówno pod oczy (pięknie zakrywa cienie) jak i na przebarwienia po niemiłych niespodziankach na twarzy - radzi sobie perfekcyjnie. Ja mam kolor 1, który ma ładny kolor - niestety dość ciemnieje, natomiast u mnie na oczach tak tego nie widać. Nie podoba mi się to, że jest perfumowany... Mogłoby się obejść bez tego,, ponieważ jak dla mnie jest to trochę mdłe, ale tragedii jakiejś nie ma. Szybko schnie, zastyga. Co do trwałości jetem najbardziej na tak - utrzymuje się bardzo fajnie. Niestety może trochę wysuszać okolicę pod oczami - ale nie trzeba go przypudrowywać. Trochę wchodzi w zmarszczki, ale który korektor w nie nie wchodzi (rzadko kiedy). Jak dla mnie wygląda całkiem dobrze pod okiem, nie jest źle. Jak dla mnie jak najbardziej na tak.

Super

Kryjący, dobrze zakrywa niedoskonałości.
Ma zapach mi to osobiście nie przeszkadza, ale wiem, że innym może.
Dobrze się go rozprowadza.
Super współgra z innymi podkładami.

Nawet nawet

Za tak niską cenę warto przetestować ten korektor.
Używam go pod oczy bez przypudrowania i spisuje się dobrze - nie migruje, nie robią się plamy.
Przeszkadza mi tylko jego aplikator - jest ogromny! I przez to często przesadzam z ilością nakładania korektora.
Na minus uboga kolorystyka - muszę przyciemniać ten korektor.

Wchodzi w zmarszczki :(

Korektor ciekawy, ale u mnie niestety się nie sprawdził. Wchodzi w zmarszczki, niezależnie od tego co nałożę przed lub czym go przypudruję(chociaż jego wykończenie pozwala go nie pudrować). Trochę również wysusza skórę pod oczami. Bardzo mnie to smuci, bo ma naprawdę fajne krycie i super matowe wykończenie po wyschnięciu. Można nim też fajnie pracować i budować krycie. Do tego nie ciemnieje, tak jak inne korektory.
Mam niestety problem ze znalezieniem dla siebie koloru.Najpierw kupiłam kolor najjaśniejszy i zużyłam go, mimo, że czułam, że jest trochę za jasny. Następnie zdecydowałam się na najciemniejszy i dalej mam wrażenie, że trochę się odcina. Moim zdaniem nie nadaje się też jako baza pod cienie, właśnie ze względu na to, że po wyschnięciu robi się taki suchy i matowy. Jest też średnio wydajny :/ Może to wina opakowania, bo tą "gąbeczką", mam wrażenie, że strasznie dużo mi się nakłada.

Bardzo dobry korektor w świetniej cenie

Uwielbiam ten korektor! Świetnie kryje cienie pod oczami i niedoskonałości. Jest idealny dla bladziochów. Ja mam trochę ciemniejszą karnację i za pierwszym razem wzięłam kolor nr 2 i był za jasny, ale 3 jest idealna. Za taką cenę warto go wypróbować i zostać z nim na dłużej;)

Dobre krycie w przystępnej cenie

Na początku miałam ten korektor o nr 01 i nie przypadł mi on do gustu pod moje zasinienia pod oczami. Miałam wrażenie,że krycie żadne,a do tego jeszcze wysuszał mi skore pod oczami. Oddałam go koleżance. ALE! Został wprowadzony nowy kolor 04 Vanilla-żółty-i postanowiłam dać mu jeszcze jedną szanse (zwłaszcza,że była promocja w Rossmanie) i się zakochałam. Krycie super(można je budować,w zależności od potrzeb) żółty pigment niweluje moje cienie pod oczami (a mam jej spore) i mam wrażenie,że nie wysusza mi skory pod oczami jak tamten,chociaż polecam przed nałożyć jakiś nawilżający krem pod oczy ;) Jak dla mnie wydajny,potrzebuje niewielką ilość do pełnego krycia-ja wklepuje go palcami. Nakładanie go gąbeczka dla mnie nie ma sensu,bo wtedy faktycznie trzeba tego produktu dać więcej. Podsumowując-dla mnie HIT, jeśli mi się skończy,zdecydowanie kupię ponownie. Odkąd go używam,nie rozglądam się za innymi korektorami :)

Bardzo dobry korektor w niskiej cenie!

Korektor świetnie sprawdza się do rozjaśniania strefy pod oczami, a także jako baza pod cienie. Przypudrowany wytrzymuje cały dzień, nie zbiera się w zmarszczkach i nie jest tak bardzo widoczny jak inne drogeryjne korektory. U mnie świetnie kryje zasinienia, przebarwienia, czy pojedyncze wypryski. Korektor nie bez powodu jest często wyprzedany :) jeśli nadal szukacie korektora idealnego dla bladziochów warto go przetestować nie zrujnuje wam budżetu :)

Kryje!

Tak głośno o nim ostatnio było, że i ja musiałam go w końcu dorwać i przetestować. Nie było łatwo, ale udało się. Miałam odcień najjaśniejszy, który na początku wydawał się być dla mnie za jasny, ale potem okazało się, że pod okiem odrobinę ciemnieje i idealnie pasuje. Niewielka ilość ładnie kryje cienie pod oczami. Spory aplikator, trochę utrudnia nałożenie "niewielkiej" ilości, szczególnie na początku, gdy produktu jest dużo w opakowaniu. Nie wymaga pudrowania. Wchodzi w zmarszczki tylko wtedy, gdy nałożymy go za dużo. Niestety po dłuższym stosowaniu zauważyłam dość mocne wysuszenie w okolicach oczu, więc będę go stosowała raczej sporadycznie i na większe okazje.

Krycie

Produkt o bardzo dobrym kryciu, świetnie spełniający się w roli kamuflowania niedoskonałości. Niestety nie polecałabym go stosować na przykład pod oczy, ponieważ jest on za ciężki. Opakowanie mocno wzorowane na korektorze innej marki (myślę, że nie muszę mówić której).

Nowy kolor!

O tym korektorze słyszymy same ochy i achy- najlepszy drogeryjny korektor, hit za dychę, zamiennik Tarte itp. I słusznie, jest świetny. Ja chcę odnieść się do kolorów.
Z uwagi na to, że latem opalam się niemal na heban :) kolorystyka jest dla mnie zbyt jasna. No ale wszedł nowy kolor... Maxi chciała go użyć w swoim filmiku, a że do końca jej jeszcze nie zeszła opalenizna to zrobiła porównanie pod okiem i fakt, wyglądał blado, zbyt blado. A ja dzień później byłam w Rossmanie i myślę, a zajrzę do Lovely. Był nowy kolor. Biorę, będzie na zimę. Wyszłam ze sklepu, od razu go otworzyłam, bo nie było testera i poczyniłam szybki "słocz" na ręku. Potem zakupy, obiad itp...
Wróciłam do domu, rozpakowałam się i poszłam myć ręce. Zobaczyłam, że pociemniał, obok zrobiłam swatcha Narsa (Custard!!!) i był prawie identyczny ;) Tak więc ciemnieje mocno, na ładny, żółtawy odcień. I jest dla mnie dobry teraz do podkładu Estee Lauder Double Light 3.5, a już po mojej opaleniźnie nie ma śladu, co oznacza, że mam hit za dychę dla ciemniejszych karnacji.
Na zdjęciach jest świeżo nałożony korektor w kolorach od dołu 02, 03 i 04, a pod nimi jest przedstawiony kolor po wyschnięciu, więc musicie wiedzieć, że wszystkie ciemnieją.

Mój kamuflażowy faworyt

Korektor Liquid camouflage to mój faworyt w kategorii koloru oraz krycia. Produkt posiada wygodny, szeroki aplikator. Do wyboru są cztery kolory, ja wybrałam nr 2. Korektor bardzo dobrze kryje, ładnie pachnie i nie wywołuje eketu "ciastka". Korektor jest bardzo trwały i wydajny. Na pewno pozostanie w mojej kosmetyczce na dłużej.

Małe cudo

To uczucie, kiedy w końcu znajdziesz kamuflaż do twarzy, który jest w stanie zakryć wszystkie twoje plamki, ciapki, łatki i piegi.
Intensywnie kryjący korektor z dużym aplikatorem od marki Lovely świetnie radzi sobie z wszelkimi przebarwieniami na twarzy utrzymując dobre krycie na wiele, wiele godzin. Nie wysusza i nie podrażnia, moją skóra go pokochała.
Należy jednak pamiętać, że tuż po nałożeniu ciemnieje, dlatego warto zaopatrzyć się w korektor o ton jaśniejszy względem naszej skóry i poczekać chwilę od nałożenia go, zanim zastosuje się następny produkt.
Jak ma się cena do jakości produktu? Bardzo dobrze. Cena 13,49 zł za tak dobry i łatwo dostępny kosmetyk (stacjonarne i online) jest na prawdę śmieszna.