Ystheal+ Creme-Gel Contour des Yeux (Krem pod oczy)

Ystheal+ Creme-Gel Contour des Yeux (Krem pod oczy)

Produkt jest w formie żel-kremu, o dość rzadkiej konsystencji, ze specjalną, zdaniem producenta, teksturą pozwalającą na pielęgnację delikatnej skóry wokół oczu. Wygładza stopniowo drobne zmarszczki i kurze łapki oraz przywraca młodość spojrzeniu.
Opakowanie z dozownikiem 15ml wystarcza (jak zapewnia producent) na 200 "porcji" kremu, czyli około 2,5 miesiąca stosowania

krem, żel
10 – 50ml

Średni nawilżak dla systematycznych

Zachęcona pozytywnymi doświadczeniami z Avene obkupiłam się rok temu w kilka produktów, w tym ten krem. Jak dla mnie nie widzę spektakularnych efektów, choć zużyłam trzy opakowania. Nawilża, nie podrażnia, lekko napina. Krem pod oczy to moim zdaniem dość obowiązkowa pozycja w kosmetyczce po 26 roku życia, dlatego wytrwale stosuję. W sumie nie mam doświadczenia z innymi produktam pod oczy, bo regularnie od dwóch lat kupuję tyko ten- boję się eksperymentów w mega wrażliej u mnie okolicy oczu. Zostaję przy nim.

Najlepszy

Stosuję wraz z emulsją z tej samej serii. Mam ogromne wory pod oczami (moja zmora), bałam się, że będzie za mocny, ale zużyłam całe opakowanie i mogę powiedzieć, że moja skóra go pokochała,

Stosuję co noc, wraz z emulsją. Nie miałam żadnych problemów z pieczeniem skóry, moja cera pod oczami i w okolicach oczu stała się rozświetlona i napięta. Mam zmarchy mimiczne, od wiecznego śmiania się, więc krem miał duże pole do popisu.

Produkt bezzapachowy, o idealnej konsystencji, w higienicznym i estetycznym opakowaniu z pompką. Swoje zadanie spełnił należycie i na pewno do niego wrócę. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej ok. Wystarczył na 2 miesiące codziennego stosowania. Must have dla osób 30+.

na pierwszy ogień

Mam 24 lata i od niedawna zaczęłam jeszcze bardziej dbać o skórę pod oczami.

Ten krem kupiłam w aptece internetowej za ok 56zł/15ml. Jest to krem do stosowania wieczorem, który zawiera retinaldehyd i pre-tokoferyl.
Pierwsze efekty wcale nie były zachęcające do dalszego stosowania. Skóra była wrażliwsza, delikatnie się łuszczyła i makijaż na niej nie wyglądał dobrze ale na działanie pozytywne retinaldehydu trzeba poczekać, zmniejszyłam częstotliwość stosowania, koniecznością jest używanie filtrów przeciwsłonecznych.

Opakowanie kremu 15 ml wykończyłam dopiero po 10 miesiącach. Niezły wynik.
Skóra po kilku miesiącach jest w trochę lepszej kondycji. Wiadomo o skórę trzeba dbać i żaden krem nie usunie nam zmarszczek. Ja jako 24- latka mam skórę pod oczami w bardzo dobrej kondycji.

Do tego kremu już raczej nie wrócę, zamierzam kupić krem z większym stężeniem retinolu ale na pierwszy ogień to ten krem będzie dobry, nie zrobi nam armagedonu pod oczami. Później polecam kremy z większym stężeniem retinolu.

Używam tego produktu od: marca2014-wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1X15ml

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

nie robi nic

Kupiłam krem za namową farmaceutki. Niestety zawiodałam się .Ten krem nie robi nic ze skórą pod oczami. Używałam regularnie rano i wieczorem - nie nawilżał, w żadnym stopniu nie wpłynął na drobne zmarszczki. Krem jest bardzo wydajny, ma fajną lekką konsystencję, szybko się wchłania. Nie odnotowałam pieczenia po nałożeniu - jak pisały niektóre wizażanki. Nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1 15 ml

nie dla wrażliwców

Krem nie chce dać sobie szansy. Po nałożeniu po prostu okropnie szczypie. Producent o tym zjawisku uprzedza w ulotce, więc próbowałam zmniejszyć częstotliwość używania (co drugi dzień) i nic. Odstawiłam go ale raz jeszcze wróciłam do niego. Dalej szczypie. Niemiłosiernie.
Do tego delikatne zmarszczki mimiczne stały się u mnie bardziej widoczne. Porażka.
Plus za opakowanie i konsystencję.
Poza tym nigdy więcej.

Używam tego produktu od: kilka tyg z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Widze roznice i polecam

No wiec moze zaczne od tego, ze ja najprawdopodobniej ma dobre geny. Mam cienie pod oczyma i zmarszczki mimiczne jesli sie usmiecham, ale zmarszcek pod oczyma nie, mimo przekroczenia trzydziestki juz jakis czas temu; niemniej pododnie prezentuje sie moja siostra, ktora tego kremu nie uzywa.
Ja rowniez nie uzywalam go regularnie przez lata, wiec stosunkowo dobry stan tego obszaru to nie do konca jego zasluga. Ale:
- mimo tego, ze nie jest to krem stricte nawilzajacy, skore pod oczyma nawilza i szybko sie wchlania
- od czasu do czasu moze dac wrazenie szczypania - szczegolnie, jesli stosuje Retin A na calej twarzy
- jest bardzo wydajny i zamkniety nie tylko w estetycznym, ale i higienicznym opakowaniu co gwarantuje zachowanie aktywnych skladnikow w najskuteczniejszej postaci

Zgadzam si z opinia, ze efektow natychmiastowych, ba, efektow nawet po tygodniach uzycia raczej nie ma....albo sa subtelne. Ja widze roznice w nawilzeniu i wg mnie pomaga mi troche w rozjasnieniu cieni; niemniej, jesli zarywam noc, nie oszukujmy sie, sprawy nie uratuje.
Jesli chodzi o zmarszczki; drogie czytelniczki innych recenzji, ja bardzo sie ciesze, ze wiele z moich wizazowych kolezanek jest pelna nadziei, ale ja niestety jestem pod tym wzgledem az nadto sceptyczna; jesli juz sie ma zmarszczki pod oczyma, to bardzo mi przykro, ale to jest game over.
Nie ma takiego kremu, ktory ten stan rzeczy odwroci. Wszystkie produkty reklamowane jako przeciwzmarszczkowe moga jedynie sluzyc jako prewencja lub kosmetyk nie pogarszajacy sprawe. Kremy moga tymczasowo optycznie wygladzac, nawilzac, przez co zmarszczki chwilowo beda sie wydawaly plytsze i tym podobne; ale na pewno i absolutnie tego stanu rzeczy nie odwroca.
Ja kremow z retinolem (ten) a wczesniej z peptydami (Clinique Repairwear) uzywam zgodnie z zaleceniem producenta i jako prewencje.
Wnioskuje, ze dzialaja z tego, ze zmarszczej pod oczyma (poza mimicznymi kiedy sie usmiecham) nie mam. Mam cienie, niemniej takie mam geny i jeszcze zaden krem tego nie odwrocil.
Wnioskuje, ze ten krem dziala wlasnie z tego powodu, ze zmarszczek pod oczyma w wieku 33 lat nie mam.
Uwazam, ze to doskonaly krem prewencyjny, mozna i nalezy go stosowac jak peptydy (w zasadzie jak multiwitamine), dlugotrwale i regularnie przez miesiace i lata i nie oszukiwac, sie, on rzeki, niczym przyslowiowym kijem, nie zawroci.
Przyjemny w stosowaniu i jego efekty sa laboratoryjnie udowodnione.

Zawiodłam się

Krem niestety bardzo słabo działa na zmarszczki wokół oczu, osobiście nie zauważyłam jakiegoś specjalnego wpływu, dlatego szczerze się na nim zawiodłam. Dokonując zakupu liczyłam głównie na działanie przeciwzmarszczkowe i oczekiwałam jakiegoś efektu ze względu na zawierające (mocniejsze niż u konkurentów) składniki aktywne. Być może jest ich jednak minimalny procent i dlatego nie odczułam efektu przeciwzmarszczkowego. Kremu używałam rano i wieczorem przez ponad 4 miesięce. Duży plus należy się jednak właśnie za wydajność. Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam, żeby krem był tak wydajny, przyczyną może być jego lekka konsystencja, choć akurat nie jest to dla mnie atutem (wolę kremy o gęstszej konsystencji). Krem delikatnie nawilża skórę wokół oczu i rozświetla ją, nie zauważyłam natomiast wpływu na cienie pod oczami, na opuchnięcie powiek też niestety zbyt wiele nie pomógł. Raczej nie kupiła bym już tego kremu - dałam mu szansę na bardzo długo i szybciej chyba lat mi ubędzie nim on zacznie działać, dlatego pora na zmianę. Szukam czegoś nowego, a jeśli nie, to wrócę do SVR Chronolysys, lub Biodermy Sensibio Eye.

Uwielbiam

Dla mnie bardzo dobry krem , ale dla cierpliwych.

Efekty zauważyłam po 3 miesiącach stosowania, najpierw zniknął problem przesuszenia skóry, potem cienie widocznie sie zmniejszyły.
Co do zmarszczek to się nie wypowiem, bo ich wogóle nie posiadam. Uważam, że to dzięki właśnie Avene, czasem widzę 25 latki z siateczką zmarszczek przy oczach. Czyli właściwa pięlegnacja to podstawa :)

Plusy:
- delikatny zapach
- świetna konsystencja
- dobrze się wchłania
- wydajny
- higieniczne opakowanie
- działa!

Minusy:
- na efekty trzeba długo czekać
- dość drogi
- nie widać kiedy się kończy

dla cierpliwych :)

Najpierw ten krem kupiłam, a dopiero potem przeczytałam wiele recenzji, w których kobiety pisały o tym, że krem zamiast zmarszczki wygładzić, powiększył je jeszcze bardziej. Ku mej małej rozpaczy zauważyłam u siebie taki sam efekt i już miałam krem podarować koleżance, ale jednak postanowiłam, że wypróbuję go do końca. Decyzja okazała się słuszna, gdyż początkowa reakcja "pogłębienia" zmarszczek ustąpiła po miesiącu, skóra się wygładziła, jest jaśniejsza i bardziej delikatna. Niezbyt głębokie zmarszczki mimiczne nie zniknęły, ale stały się mniej widoczne. Jak na pierwszy krem przeciwzmarszczkowy jest ok, ale pierwsza reakcja mojej skóry na krem i cena nieco mnie do niego zraziła. Nie wiem czy jeszcze po niego sięgnę, ale tym kobietom, które już go kupiły zalecam cierpliwość w oczekiwaniu na efekty :)

Skuteczny dla wytrwałych

Ystheal+ to mój pierwszy krem z retinolem w składzie.

+ higieniczne opakowanie zapewniajace minimalny dostęp tlenu i stabilnośc retinolu
+ wchłania sie szybko pozostawiając lekki film
+ konsystencja żel/krem o beżowym zabarwieniu
+ rozświetla i „odmładza” spojrzenie
+ neutralny zapach
+ nawilża i widocznie odżywia
+ wygładza zmarszczki
+ zawartośc wody termalnej Avene wpływa kojąco
+ mimo postaci retinolu w skladzie nie podrażnia ani nie wysusza
+ nie podrażnia, nie wysusza, nie uczula
+ nie powodował opuchnięć
+ wydajny (stosowałam głownie na noc)

+/- deklarowana postac retinolu to retinaldehyd i to w niskim dośc stężeniu(0,05%) co może obniżać spektakularnie oczekiwaną skuteczność i stabilność samego retinolu w kremie. Niska zawartość z jednej strony nie jest agresywna, z drugiej przyzwyczaja skórę do retinolu w pielęgnacji

+/- na efekty stosowania kremu należy poczekać, retinol wpływa odnawiająco na skórę dość długo i warstwami, ale za to skutecznie, a jego efekty są trwałe, zatem należy uzbroić sie w cierpliwość przy stosowaniu tego kremu

+/- krem winien być stosowany głównie na noc z uwagi na zawartośc retinolu, inaczej, stosowany na dzień wymaga zastosowania wysokiego filtru 50+

+/- cena standardowa w przypadku preparatów aptecznych z retinolem, dla tej grupy wiekowej

Ystheal+ Contour des Yeux sprawdził się i jestem zadowolona!
Nie zauwazylam podrażnienia. Na chwilę obecną (miesiąc stosowania) nie zaobserwowałam spektakularnych redukcji zmarszczek mimicznych, na co jest zresztą zbyt wcześnie w przypadku retinolu.Wygładza je, lagodzi rysy, pielęgnuje i rozświetla. Nie oczekuje, że usunie zmarszczek, ale zdecydowania poprawia stan skóry pod oczami

W trakcie stosowania nie zaobserwowałam podrażnienia, czy wysuszenia, ale stosuje go głównie na noc.

Skuteczny krem, jednak dla wytrwałych.

Używam tego produktu od: miesiac

Ilość zużytych opakowań: 1x30ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

eee...

Ystheal był, w moim przypadku, następcą Soint...; stosowałam go dzielnie przez blisko rok. Wnioski? Nawilża przyzwoicie, nie plami aż tak bardzo, raczej bezzapachowy, nie podrażnia, wchłania się prędko, lecz pozostawia delikatny film. Tylko plusy. Minusy: nie robi kompletnie nic:)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 5-6

raczej słabo

Uzywam go dzielnie drugi miesiac. Jednak odnosze wrazenie, ze jest zbyt slaby jak na moje (moze zbyt wygorowane) oczekiwania.Konsystencja jest raczej rzadka chociaz krem jest gestszy niz Densitium z SVR, ktory ostatno uzywalam i moze dlatego przyjemniejszy w aplikacji. Wchlania sie dosc szybko i nadaje pod makijaz. Uzywam go na dzien i na noc. Mam wrazenie, ze niedostatecznie wygladza skore pod oczami i slabiutko napina, chociaz skore pod oczami mam naprawde w niezlym stanie. Jednym slowem szukam dakej. Zmecze go do konca stosujac na noc cos tresciwszego.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: nadal jedno