Dr Irena Eris, Eris, Program 24h, Żel myjący do twarzy z ekstraktem z arniki i lipy

Delikatny żel polecany do każdego rodzaju cery, także delikatnej. Zastępuje mydło. Zawiera delikatną betainę, łagodne środki myjące oraz wyciągi z kwiatów arniki i lipy działające łagodząco i kojąco. Usuwa makijaż i głęboko oczyszcza pory skóry. Nie ściąga i nie wysusza naskórka, przywraca i zachowuje jego naturalne pH. Odświeża, wygładza i rozjaśnia skórę. 150 ml.

Cena: ok. 11 zł / 150 ml

dobry

To juz trzeci kosmetyk z Lirene, ktory mi odpowiada, chyba sie przekonam do firmy Eris, której kiedyś nie lubiłam.
Plusy:
*łagodny,
*nie wysusza, nie ściąga
*dobrze zmywa makijaż, także oczu
*nie szczypie w oczy
*smiesznie tani
*dobrze sie dozuje

Minusy (niewielkie, ale jednak)
*wydaje mi sie srednio wydajny, ale przy tej cenie nie jest to tak ważne
*nie widać ile jeszce zostało, wolę przezroczyste opakowania

Ale w sumie bardzo dobry żel do mycia twarzy, kupię znowu.

Warto!

Bardzo łagodny produkt do demakijazu, (kto by sie spodziwał po Lirene, trzeba rowniez zaznaczyć, ze produkt zmienił opakowanie). Nie podrażnia, nie wysusza, dobrze usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest baaardzo wydajny. Kupiłam bo skończyła mi sie pianka Citrobiotic, a nie miałam czasu na jej zdobycie, i strzał w 10tkę, w dodatku kosztuje połowe mniej. Żel ma trochę galaretkowatą konsystencję, co powoduje lekki poślizg podczas zmywania twarzy.
Używałam wiele innych żeli do twarzy (akurat preferuje demakijaż wyłącznie z użyciem do tego wody) i ten żel jako jeden z niewielu spełnia moje podstawowe kryteria. Po piewsze - Nie wysusza! (mimo ogromnego wyboru kosmetyków bardzo ciężko jest mi znaleźć coś, co nie wysusza mojej mieszanej cery i nie spowoduje na niej wysypu). Dobrze radzi sobie z makijażem, ma łagodny skład. Cena bardzo przystępna. Zapach jest dla mnie drugorzędną sprawą. Kosmetyk naprawdę wart zakupu.

ok

Bardzo przyzwoity żelik. Nie wysusza skory - to chyba glowna jego zaleta. Nie szczypie w oczy. Jednak mam wrazenie, ze nie oczyszcza zbyt dobrze. Musze "szorowac" buzke intensywniej niz przy uzyciu innych zeli, mycie powtarzam 2 razy w przypadku tego kosmetyku. Zapach mi sie nie podoba, ale to juz kwestia gustu. Wydajny, ale nie tylko ten. :) Nowa buteleczka bardzo wygodna i poreczna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

delikatny

Delikatny, ładnie pachnie. Nie wysusza skóry, ale kremik po umyciu jak najbardizej wskazany (penie to wina wody). Nie znalazłam jeszcze żelu na 5 gwiazdek. Ale 4 to już dobrze :)

Małe cudeńko :))

Świetny produkt za śmieszną cene...Zapłaciłam za niego ok.8zł i jestem zachwycona!!!!Żel jest baaardzo wydajny, delikatny- bo nie wysusza ani zbytnio nie ściaga mojej dość suchej skóry, a przy tym co dla mnie najważniejsze-bardzo dokładnie i skutecznie zmywa makijaż!!!Nie używam mleczka do demakijażu a ten żelik i tak radzi sobie ze wszystkim (no oprócz wodoodpornego tuszu :) ). Poza tym nie podrażnia! Jedyne do czego można się przyczepić to opakowanie (zakręcana butelka jak od toniku)-tubka byłaby o wiele poręczniejsza.Polecam :))!!!!!!!
27.04.04- uwaga!żel zmienił nazwę i opakowanie (na poręczniejsze)i teraz dostępny jest w Serii Lirene jako łagodny żel myjący z betainą, ekstraktem z lipy i arniki.

super

Bardzo, bardzo ddelikatny żel, nie szczypie w oczka, bardzo dobrze oczyszcza twarz z makijażu i innych zanieczyszczeń. Po umyciu twarz jest mięciutka (nie wysusza, nie ściąga) jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę odrobinka żeby umyć twarz. Mam cere przetłuszczającą się ze skłonnością do rozszerzonych naczynek, ten żel bardzo mi odpowiada.

Starcza na kilka miesięcy

Super żel!!! Nie widzę w nim żadnych wad!!! Ma bardzo ładny zapach, dobrze oczyszcza i odświeża skórę, nawilża ale nie zostawia tłustej powłoki. A poza tym jest BARDZO WYDAJNY!!! Mi jedno opakowanie starcza na kilka miesięcy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Edycja recenzji, 23.01.2005. Nie kupię tego produktu, bo wolę żele do tłustej cery.

Bardzo dobry

Produkt godny polecenia,niska cena i wysoka jakosc;bardzo dobrze zmywa makijaz i inne zanieczyszczenia,nie podraznia,pachnie neutralnie,moglby miec ladniejsze opakowanie.

Ulubiony

Od czasow zelu do mycia Neutralia nie znalazlam nic lepszego. Nie szczypie w oczy, ma przyjemy zapach, jest skuteczny i nie wysusza. Zdecydowanie polecam.

Polecam zdecydowanie

Za tak rozsądna cene jaka jest 10-12 zl. jest naprawde dobry i godny polecenia! Delikatnie myje, latwo sie zmywa i jest bardzo wydajny, nie wysusza i co w moim przypadku bardzo wazne nie szczypie w oczy !!!!

niezły

Bardzo dobrze zmywa makijaż, jest delikatny, lekko napina skórę.<BR>Pachnie względnie, ale przyjemnie.<BR>Opakowanie średnio poręczne.

delikatny

To jest mój faworyt. Zawsze do niego wracam, lipa sprawia, że żel delikatnie slizga się na skórze i pozostawia na niej delikatny film ochronny. Ładnie pachnie. Cena też nie odstrasza.