Precision, Hydramax Super Hydrating Creme (krem na dzień)

Precision, Hydramax Super Hydrating Creme (krem na dzień)

Hydramax, Super Hydrating Creme z linii Precision to doskonały krem na dzień i/lub na noc dla cery mieszanej. Doskonale nawilża i wygładza skórę. Sprawia, że cera lśni naturalnym blaskiem i jest tak cudownie gładka i delikatna w dotyku. I jeszcze ten delikatny, świeży zapach. Dla mnie 5 z plusem.

Cena: 190 zł

przeciętny/przyjemny

Od kremu z tej oferty cenowej oczekiwałam spektakularnego efektu nawilżenia. Niestety kremik choć bardzo przyjemny w stosowaniu (nie zapycha, ładnie pachnie, szybko się wchłania) nie zrobił dla mojej twarzy nic godnego zauważenia. Dostałam go w prezencie, więc zużyłam gdy moja cera była na szczęście w niezłej kondycji. Jak dla mnie jest to krem codzienny dla osób z bezproblemową skórą.

Ilość zużytych opakowań: 2 (duże)

mój ulubiony :)

Bardzo się cieszę że krem ma aż tyle gwiazdek bo go uwielbiam..zaczęłam od kilku próbek, a teraz już kończę drugie opakowanie:)
kremik nie zapycha, szybko się wchłania, twarz jest delikatnie rozswietlona i wypoczęta.. ma ładny, nie drażniący zapach i eleganckie, proste opakowanie. Dla mnie to absolutny KWC wśród kremów na dzień!Używam tego produktu od:roku

super

Krem jest naprawde warty polecenia.Mimo,ze probowalam juz wiele innych po dlugich poszukiwaniach trafilam na chanel.Jestem bardzo zadowolona,moja skora jest swieza i swietnie nawilzona.Krem szybciutko sie wchlania dlatego jest idealny rowniez pod makijaz.Idealny na dzien i na noc.Uwaga-uzaleznia:):)

Używam tego produktu od:ok.3 lat
Ilość zużytych opakowań:ok.10

Wyjątkowy pokaz Chanel na jesień-zimę 2015/16 w luksusowym kasynie!

Super

Jest bardzo dobry, rewelacyjnie nawilża suchą skórę. Rezygnuję z niego tylko dlatego, że jestem już niestety po trzydziestce i raczej powinnam używać czegoś bardziej "treściwego". Młodym dziewczynom jednak polecam z pełną odpowiedzialnością :)

Ilość zużytych opakowań: około 3-4

doskonały

Cieszę się, że ma tu tak dobre notowania, bo to mój ulubiony kremik. Lekki szybko się wchłania, skóra po nim jest miękka i gładka. Nic więcej nie potrzeba od kremu nawilżającego. Dla mnie idealny.

Używam tego produktu od:ok. roku

Uwielbiam GO :)

Dla mnie to idealny krem na lato. Może nie ma filtrów ale nawilża doskonale. Uwielbiam jego delikatną, żelową konsystencję i przepiękny zapach. Aż miło się nim smarować. Szybko się wchłania i zostawia buzię gładką w dotyku. Żaden krem do tej pory nie dawał mi takiej przyjemności w trakcie stosowania. Gorąco polecam!

Pełna satysfakcja

Było kilka dośc dużych próbek, teraz już od paru miesięcy jest krem 50ml. Drogi, ale jaki skuteczny, super działanie wraz z serum z tej serii. Nie wyskakują pryszcze, twarz nie szczypie, można spokojnie jechać z nim do Hiszpani, lub na narty. Nie powoduje świecenia skóry, wręcz używając go na noc, mam wrażenie że trochę wyregulował wydzielanie sebum. Myślę, że są kremy dobre o niższej cenie, ale póki mogę sobie raz na 5 do 6 miesięcy pozwolić na niego, bo na tyle mi starcza, to nie zamieniam na żaden inny. I zapach znosny, nie drażni, nawet ładny. Zresztą twarz wygląda na wypoczętą, zdrową i dośc dobrze sie trzyma jak na prawie codzienne golenie;-)Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego + kilka próbek

rewelacja

Po dlugim i meczacym poszukiwaniu idealnego kremu na dzien, w koncu odkrylam tego Chanela! I przy nim zostaje.
Jest po prostu idealny dla mojej cery. Swietnie i dlugotrwale nawilza, napina i roswietla twarz. Ma delikatny kolor i zapach.
Minusem jest sloiczek, wole kremy w dozownikach, by chronic je przed dostepem tlenu. No i wydajnosc.
P.S.
Mam wersje hydramax+active czyli ekstra nawilzanie plus odzywianie, idealna kombinacja dla cery po 30-tce.Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

średni

Taki to jest krem na dzień jak ja jestem królowa angielska, przecież nie ma filtrów ! W głowie mi się to ogólnie nie mieści, nawet firmy popularne (LOreal , Garnier) wrzucają już filtry we wszystko ...

Jaką mam cerę każdy wie: tłusto-suchą, powyżeraną kwasami. Na noc zawsze używam nawilżacza, próbuję każdą nowość. Hydramax ma przemiłą, bogatą konsystencję, jednocześnie delikatną i nietępą w smarowaniu, ładnie pachnącą (niezbyt intensywnie, kremowo - kwiatowo) i ma przyjemny dla oka niebieskawy kolor. Na tym plusy się kończą. Bo: mimo wsmarowywania kilkominutowego - zostawia grubą, świecącą i klejącą powłoczkę na cerze, normalnie przyklejam się do poduszki. Zapychać nie zapycha na szczęście, ale ... hmmmm ... nawilżać też nie nawilża ! Rano mam policzki suche jak miałam, co więcej - zagniecione od poduszki, a strefa T też nie jest nawilżona jakoś spektakularnie. Krem używałam 2 tygodnie, solennie wklepując co wieczór i stan mojej cery nie poprawił sie ani na jotę.

Więc nie ma czego polecać. Lepsze nawilżające efekty są po 4-krotnie tańszym HOL Avene, że nie powiem o Effaclarze H.

Chanel Chanelem (Chanelą ?), ale krem do niczego.

Ilość zużytych opakowań: 30 ml

CUDO !!!!!!!

BAJKA ... rewelacyjnie nawilża, skóra jest gładka, zdrowa, niesaowicie poprawia stan skóry - efekt widoczny po ok. 3 tyg. Nakładanie go na twarz to czysta rozkosz! Zapach - kocham go - REWELACJA, konsystencja gęsta, kremik wydajny, z łatwością sie go rozprowadza na twarzy - dość wydajny. Jest to jeden z najlepszych kremów jakie miałam - jak na razie jest nr 1
Stosuje go głównie na noc, a na dzień polecam Chanel, Precision, Pureté Idéale Fluide Mat Régulateur [Mattifying Fluid] (Krem-żel do cery tłustej i mieszanej)
Używam tego produktu od:rok

SUPER KOSMETYK

Krem jest rewelacyjny w dosłownym znaczeniu. Przede wszystkim spełnia swoje zadania - znakomicie nawilża. Tak dobrze, że po pół roku stosownia zrobiłam sobie test nawilżenia skóry i pani w gabinecie kosmetycznym spytała jakiego kosmetyku używam, że mam tak doskonale nawilżoną cerę. A to Chanel!!!!
Jest miły w aplikacji, dzięi zapachowi i błękitnemu kolorkowi. Uważam, że wart jest swojej wysokiej ceny. Opakowanie starcza mi na 8 miesięcy.
POLECAM WSZYSTKIM KOBIETOM!!!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

bardzo dobry

Zaczne od tego, ze krem przepieknie pachnie i ma piekny, delikatny kolor, co sprawia, ze samo nakladanie juz jest przyjemnoscia. Bardzo dobrze nawilza. Skora jest po nim mieciutka i gladzitka.