Floslek Pharma, Seria Hypoalergiczna, Mleczko do demakijażu

Floslek Pharma, Seria Hypoalergiczna, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko zawierające m.in. olej z róży, wyciąg ze świetlika, witaminę E, alantoinę. Przeznaczone do zmywania skóry o wrodzonej lub nabytej nadwrażliwości, nie drażni okolic oczu.

dobre mleczko

Plusy:

-delikatnie oczyszcza skórę
-gęsta konsystencja, miły zapach
-zmywa nawet trudno zmywające się tusze
-mimo niewielkiej pojemności starczyło mi na długo, bo wystarczyła niewielka ilość do zmycia twarzy i oczu
-daje uczucie swiezosci
-skóra jest gładka i miękka

wadą jest dostępność,nie wiem jak z podrażnieniami bo mnie nie podrażniło więc w tej kwestii się nie wypowiem,trzeba po prostu delikatnie obchodzić się z nim w okolicach oczu.

Używam tego produktu od: skończyłam 1
Ilość zużytych opakowań: kilka mies. temu

Dla mnie super

To jedyne mleczko do demakijażu jakiego używałam i nie zamieniłabym go na inne.

Kiedy człowiek wraca do domu w środku nocy z toną makijażu liczy się skuteczność i szybkość.
Wystarczy nanieść trochę mleczka na wacik przetrzeć twarz i oczy (chociaż z tuszem zawsze jest problem)

+ ponieważ mleczko faktycznie \'nie drażni okolic oczu\' mogę śmiało zmywać tusz i cienie (drogie dziewczyny, prawdopodobnie to co was szczypie to spływający MAKIJAŻ)
+ kiedy makijaż jest już zmyty czuć na skórze przyjemne chłodzenie
+ zapach kojarzy mi się z czystością i świeżością ;)

super produkt

Mleczko służyło mi do oczyszczania twarzy, mam skó¶ę wrażliwą więc nie myję twarzy wodą. Jestem zachwycona tym produktem. Delikatne, nie podrażnia nawet oczu, nie uczucla, dobrze oczyszcza i daje uczucie świeżości. Nie zmywałam nim makijażu bo nie maluję się, ale jak dla mnie super kosmetyk. Kupiłam go w grudniu i dokładnie wczoraj się skończył. Używany 2 razy dziennie każdego dnia więc jak na taką niewielką pojemność wg mnie wydajny. Nie ma zapachu więc dodatkowo nie podrażnia skóry co też jest wielką zaletą tego kosmetyku. Cena przystępna. Szczerze polecam i ja napewno do niego jeszcze wrócę. Dodatkowa zaleta to niewielkie opakowanie które łątwo zmieści się w kosmetyczce podróżnej.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

azjatycka pielęgnacja

W sumie przeciętne

Zacznę od tego, że to mleczko wcale nie jest takie delikatne, jakbym tego oczekiwała od kosmetyku do cery wrażliwej, ponieważ w miejscach, w których moja skóra była/jest podrażniona, powoduje dość silne pieczenie.
Mleczek używam w sposób, zdaje się, nieprawidłowy, ponieważ nie zostawiam ich na buzi, a zmywam wodą. I to mleczko używane w ten sposób pozostawia taką dziwnie tępą warstewkę na skórze, brakuje jej "poślizgu". Zdarzyło mi się to po raz pierwszy, dlatego o tym piszę.
Odpowiada mi konsystencja tego kosmetyku, jest dość gęsty i nie spływa. Zapach ma niezbyt przyjemny, ale nieintensywny. Skuteczność działania, w sensie usuwania zanieczyszczeń jest dla mnie taka sama, jak innych mleczek; ja nie maluję się mocno, więc nie ma problemu. Wydajność również oceniam przeciętnie.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

KWC!

Mleczko kupiłam przypadkiem, nie było bowiem mojego faworyta a mianowicie mleczka ogórkowego Ziaji. I był to strzał w 10!

Świetnie zmywa makijaż (używam mleczka tylko do demakijażu oczu), nie podrażnia co wcześniej często się zdarzało. Jest bardzo wydajne kropla wielkości grochu wystarcza żeby usunąć makijaż. Mleczko zostaje u mnie na dłużej!

śedniaczek na 3,5

no cóż, spodziewałam się po nim więcej, tymczasem po zużyciu połowy opakowania zaczął podrażniać moje oczy. Zapach mi nie przeszkadza, konsystencja ok, trochę kiepska wydajność, ale ładnie zmywa i co z tego skoro piecze (mam na kościach pliczkowych - w dziwnym miejscu, wiem - takie bardzo wrażliwe obszary i tam właśnie piecze żywym ogniem)

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1/2

maziste

Średniawe to mleczko. Maziste strasznie, jakieś takie tłuste, komfortu używania za grosz. Mało wydajne, szybciutko sie skończyło. Ma jednakże zalety - dość poprawnie zmywa makijaż oczu, tusz - tylko do tego używam mleczek. Nie szczypie w oczy, co jest dużą zaletą i jest tanie. Za to głównie trzy gwiazdki. Nie powtórzę jednak zakupu, już znalazłam o klasę lepsze.

Nie polecam

Zakupiłam za około 10 zł w Stolicy, w centrum.
Recenzuję jak się może niektórym wydawać w tym wypadku szybko.
Niewielkie opakowanie, a wydaje się ogromnym, gdy się go nie lubi.
Płyn/maź:
Chemiczny i kremowy zapach, za którym osobiście nie przepadam. Po pierwszym użyciu oczy (używam go tylko do demakijażu oczu) zaczęły mnie szczypać. Cóż, bywa, niemniej to użycie numer jeden. Zdecydowałam sie popróbować dłużej.
Użycie numer dwa i kolejne - w porządku, tylko nieprzyjemny zapach. Ale nie wymagajmy zbyt wiele, w końcu to produkt tani. Użycie któreś z kolei - po użyciu powieki i skóra nad oczami szczypie i piecze, dopóki nie przemyta wodą.
Myślę, że pod oczyma (oczami ?) moja skóra jest wrażliwa. Dalej, że właśnie takich preparatów powinnam unikać.
Najkrócej mówiąc - preparat o całą klasę gorszy od Toleriane La Roche Posay.
Jestem niezadowolona i nie mogę się doczekać, kiedy się skończy.

delikatne

Bardzo delikatne a jednocześnie skuteczne - usuwa nawet mocniejszy makijaż i ciemne tusze.Minimalnie natłuszcza delikatną skórę wokół oczu.Jest nieco nieporęczny - odkręcanie mogłoby być zastąpione może nie pompką, ale takim "otwieraczem". :)Jest bardzo wydajne - wystarczy jedna porcja na zmycie całego makijażu.Ilość zużytych opakowań: 2

miła niespodzianka

Od mleczka do demakijażu oczekuję skutecznego i szybkiego usunięcia mojej dziennej maski bez podrażniania skóry. Produkt Flos Leku wywiązuje się z tego uczciwie. Dodatkowe atuty to niska cena, przyjemny zapach (chociaż zdaję sobie sprawę, że z tym zapachem może być różnie innych może uczulać, lub po prosu się nie podobać), nie obciążająca konsystencja. Generalnie polecam!