Baume de Nuit [Night Lip Balm] (Balsam do ust na noc)

Baume de Nuit [Night Lip Balm] (Balsam do ust na noc)

Naprawiający i odżywiający balsam do ust - jak w lekkim kolorze pomadka ochronna do ust nawilża i odnawia wargi przez całą noc. Konsystencja kremu i formuła oraz zawartość zmiękczających olejów i naprawczych substancji sprawia, że wargi są rano wyraźnie naprawione i odżywione.
Balsam dostępny w jednym odcieniu (Rose Nacre).

Cena: 30zł / 7g
/s/

Dobry ale nie ideał

Lubie go przede wszystkim za kolor nude. Stosuję go na dzień i noc. Nawilża i jest wydajny, starcza naprawdę na długo. Nie będę marudzić , że powinien być bardziej błyszczący niż matowy ponieważ w końcu to nie błyszczyk tylko balsam na noc :) Nie jest mega nawilżający, ale naprawdę przyzwyczaiłam się do niego i się nie rozztajemy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3-cie w trakcie

Szkoda czasu

Absolutnie nie polecam. Nie nawilża, tylko powierzchniowo natłuszcza. Ma nieprzyjemny chemiczny zapach, miałam wrażenie że dodatkowo wysuszał usta. Zostawia jakby białą, lepką powłokę na ustach. W opisie ma być na noc więc wadą to być nie powinno, ale wyklucza to z używania produktu także w dzień. Mało wydajny. Znam dużo lepszych mazidełek do ust, a od tej marki spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 m-c
Ilość zużytych opakowań: 1 całe wymęczone

super

Dla mnie jen z lepszych kosmetyków do pielęgnacji ust. Zamknięty jest w malutkim, granatowym pudełeczku. Ma śliczny, lekko pastelowy różowy kolor, który delikatnie widać na ustach. Przynosi ulgę nawet mocno spierzchniętym ustom. Dba o nie i je nawilża. Już po jednej nocy poprawia się kondycja ust, dzięki temu, że jeśli owego produktu nie wytrzesz w poduszkę to on zostanie na nich do rana ;-)

Używam tego produktu od: listopad 2011
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2 opakowanie

wrastające włoski

Świetnie nawilża usta!

Moje usta potrzebuja dobrych kosmetyków (wszystko przez nawyk obgryzania, wstyd się przyznać ;) ), ten świetnie zdaje egzamin.

+ Zostaje na ustach całą noc
+ Dobrze nawilża
+ Przynosi ulgę spierzchniętym ustom
+ Nie jest lepki i wodnisty, tylko trwały i ma konsystencję przyjemną w aplikacji
+ Ładny, naturalnie różowy kolor
+ Od razu po aplikacji usta są miękkie i nie pieką

- pudełko, bo trzeba w większości wyskrobywać paznokciem

Generalnie to mój najlepszy balsam do ust. Nic innego nie dawało rady, ten naprawdę działa, polecam :)

Oczekiwałam czegoś więcej

Jako że lubię kosmetyki marki Bourjois, skusiłam się i na ten balsam. A że był akurat w promocji, to pomyślałam, że grzechem byłoby nie skorzystać.
Prawdę mówiąc liczyłam jednak na to, że po wieczornym nałożeniu go na usta, każdego ranka będę się budziła z jedwabiście gładkimi i błyszczącymi ustami. Niestety na tym polu balsam zbytnio się nie popisał. Mam wrażenie, że usta są tylko natłuszczone na powierzchni, a nie nawilżone dogłębnie.
Moim zdaniem ten produkt bardziej nadaje się na dzień, gdyż można kilkakrotnie w ciągu dnia go aplikować, niż na noc, gdy nakładany jest tylko raz- wieczorem.
Zauważyłam też, że ma brzydki zapach, na początku powąchałam go w pudełku, więc łudziłam się, że może tę przykrą woń daje plastikowe pudełeczko, ale niestety po rozsmarowaniu odrobiny produktu na nadgarstku, zapach pozostał ten sam. Na szczęście jest raczej słabo wyczuwalny, nienachalny.
Może dla osób, które nie mają problemu z przesuszonymi, spierzchniętymi ustami, ten balsam będzie dobry, ale dla problemowych i oczekujących regeneracji za słaby.

Plusy:

- kolor (delikatny i subtelny odcień różu)
- przyjemna konsystencja musu
- cena w promocji (4,99zł)

Minusy:

- nie nawilża, a jedynie powierzchownie natłuszcza
- działa krótkotrwale (trzeba nakładać co kilka godzin, więc raczej na noc niepraktyczny)
- nie uwalnia od suchych skórek
- rano usta są nadal spierzchnięte (trochę mniej niż bez nałożenia czegokolwiek odżywczego, ale nadal nie jest to ten upragniony efekt odżywczo- naprawczy)
- zapach (trochę jakby gumy i trochę jakby kleju, ale na szczęście nie jest mocno wyczuwalny)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

rewelacyjny !

PLUSY:
-zdecydowanie dba o usta
-nawilża je
-redukuje suche skórki i zapobiega ich ponownemu powstawaniu
-nie klei się
- pozostaje na ustach całą noc
- ma śliczny kolor
- przynosi ulgę spierzchniętym i popękanym ustom

MINUSY:
- brak !

polecam naprawdę wszystkim

Ilość zużytych opakowań: dwa

Kiepscizna

Balsam nie pielegnuje, a wrecz pogarsza stan ust. Robia sie bardziej wysuszone i niemile w dotyku.
Sama aplikacja tez niezbyt przyjemna. Gumowata, ciezka maz oblepia usta. Kolor bardzo ladnie prezentuje sie w opakowaniu. Po nalozeniu nienaturalnie wybiela usta na pudrowy, jasniutki roz, co nie wyglada korzystnie.
Dlatego odpada tez jako blyszczyk. Bardzo kiepski produkt, jedynie pudeleczko ladne.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Super!

Nie znalam wczesniej tego produktu, jednak mam zaufanie do firmy Bourjois, zakupilam ten balsamik naprawczy na allegro.. czasami mam problemy z ustami, wysychają i odstają brzydko skórki.. przy codziennym stosowaniu wieczorem po kąpieli ten balsam zdziałał cuda! polecam go takze na plaze, po solarium, jako błyszczyk! super! mam go zawsze w torebce, nadaje ustom bardzo delikatny blado rozowy kolor.

Zalety:
- nawilza
- chroni
- leczy popękane usta
- ładny zapach
- ładny kolor(nie jest to taki tandetny róz, jest to taki dyskretny blady róz)
- dość długo utrzymuej sie na ustach
- niska cena jak za taki produkt (dałam z aniego 13zł)
- małe poreczne opakowanie
- wygładza usta
- wydajny

wady :

- trzeba palcem nakładac balsam czego ja akurat nie lubie, lecz to jego taki mały minusik:)

Polecam go dla osob ktore czasami maja problemyz ustami bo nie wiem czy da rade sobie z ciezszymi przypadkami. jest super jako blyszczyk!!Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 opakowania

ktoś nas oszukał...

Noc to jedyny dla mnie czas, kiedy nie zlizuję/zjadam preparatów naniesionych na usta. Po odkryciu tego balsamu byłam wniebowzięta, aż do pierwszych zastosowań. Nie robi on kompletnie nic. Słoiczek jest na tyle malutki, że zawsze jakaś część balsamu pozostaje mi pod naturalnymi paznokciami. Ma on raczej konsystencję kremu i jest lekko różowy (ale balsam nakłada się na noc to po co komu ważny kolor?). Używam już go miesiąc noc w noc i wierzcie mi-zero! Kompletnie nic. Usta jakie były takie są. Zero poprawy.

Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka