Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Atomus, Mydełko naturalne z nanosrebrem

Cena już od 4,85 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki zastosowaniu naturalnych składników i substancji mających działanie lecznicze, Mydełko Naturalne skutecznie pomaga w leczeniu zmian skórnych.
Mydełko Naturalne nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, dlatego jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie wykazuje właściwości uczulających. Nie wysusza i nie podrażnia skóry - ponieważ zawiera tylko łagodne środki myjące. Posiada aktywne substancje lecznicze i dzięki nim wykazuje unikalne działanie antyseptyczne.
Można je kupić w w kostce (100g) lub płynie (500g) na stronie producenta, w aptekach lub sklepach zielarskich.

bardzo dobre :)

Używam mydełka od około 3 miesięcy. Po umyciu twarz jest gładziutka i czysta, lekko wysusza moją twarz ale stosuje krem nivea soft i jest ok :) Jedynym minusem jest cena około 6zł :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1281106].usefull || 0 }}% pomocna.

nie zachwyca

Lubię próbować mydełka i szukam idealnego do moich problemów trądzikowo-zaskórnikowych. Używałam je w kostce.
Z początku mydełko goiło trądzik, lecz też wysuszało. Kiedy niedawno wróciłam do mycia twarzy tym mydełkiem, stwierdziłam, że nie robi nic , a jego dobroczynne działanie gdzieś zniknęło.
Producent zapewnia też, że mydełko niweluje brzydki zapach potu. Przetestowałam latem i niestety nie zauważyłam różnicy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229043].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre, ale na krótką metę...

oceniam mydło w kostce (nowe opakowanie)
zachęcona pozytywnymi opiniami na temat tego produktu pobiegłam do apteki, gdzie zapłaciłam ok.8 zł (cena może trochę przesadzona)
wyglądem i zapachem (jak na mój gust) nawiązuje do szarego mydła - ale nie uważam tego za minus

na plus:
- konsystencja kostki pozostaje taka sama- nie rozpada się, nie rozpływa się
-skóra po umyciu jest mięciutka i gładziutka (aż miło:-))
-niedoskonałości się nie pojawiały/ lub w małych ilościach
- szybko goił stany zapalne
- nie przesusza, nie podrażnia, nie powoduje wysypu

na minus:
- nie radzi sobie z zaskórnikami
- po czasie skóra się przyzwyczaja i wszystko wraca do normy

nie będę skreślać tego mydła nie wykluczam, że za jakiś czas do niego wrócę
dobre ....ale nie na tyle by stale go stosować
szukam dalej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067146].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

pomaga przy ekstremalnych podrażnieniach

Zapalenie mieszka włosowego i ropień w okolicach intymnych zmusił mnie do przerzucenia się na coś maksymalnie niepodrażaniąjecego. Oprócz bólu, wycieku ropy z krwią, opuchlizny i dyskomfortu przy poruszaniu poczułam także potrzebę zadbania o skażone miejsce od wewnątrz (antybiotyki i maści) oraz po prostu o kondycję skóry w tym miejscu, żeby nie pogarszać stanu, nie uczulać.
Poza tym bywa, że stosuję po prostu jako mydło do mycia innych miejsc na ciele.

[+] nie podrażnia naprawdę ekstremalnych stanów zapalnych (wrzodowych)
[+] ślicznie pachnie i intensywnie i to pierwszy taki płyn, którego zapach na tak długi czas osiada się na skórze i kusi aromatem
[+] przyjemne dozowanie i ładna duża butla
[+] dostępne w każdej aptece
[-] nie pieni się, więc wydajność zmniejszona - do umycia jednej partii ciała zużywam dwa pociągnięcia pompką
[-] w ogóle się nie pieni... można to interpretować w ten sposób, że producent nie używa podejrzanych sztucznych "spieniaczy" w składzie, ale nie znam się aż tak, żeby to określić i z mojego punktu widzenia mi to przeszkadza
[-] cena trochę za duża, ale jednorazowo jak to kupiłam to nie żałuję, bo pomógł w łagodzeniu bólu i tamowaniu nieoczekiwanych wycieków wydzielin
[-] wysusza skórę, o ile w okolicach intymnych to tak nie irytuje, tak w przypadku np. skóry ramion czy pośladków już przeszkadza
[-] trudno okreslić, czy domywa porządnie, ale czyści w miarę ok i nie widać, żeby ta funkcja była jakoś szczególnie zaniedbana

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036908].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo ok:)

Mydełka używam od ok miesiąca. Mam naczynkową , przetłuszczającą się skórę w strefie T a to mydełko poradziło sobie z każdym z tych problemów. Używam mydła w kostce - Pani w zilarskim doradziła bo to jest bardziej ,,bogate" niz to w płynie

Plusy:
* dokładnie zmywa makijaż- nawet tusz z rzęs
* nie podrażnił mojej skóry- od lat moja skóra po myciu była zaczerwieniona a tu NIC:)
*brak zapachu

Minusy:
*hm...na razie brak*** oby jak najdłuzej

Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1wsze w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025506].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowite!

Najlepszy produkt myjący do skóry trądzikowej/ze skłonnością do zapychania i zaskórników. Jestem na prawdę w szoku. Niedoskonałości nie pojawiają się, zaskórników też jak na razie nie mogę się doszukać na mojej twarzy. Stanowczo polecam. Na pewno na stałe zagości w mojej łazience. Nie jest jakieś mega tanie, ale za to bardzo wydajne. A i za tą cenę jak najbardziej warto!

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie (kostka)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[986438].usefull || 0 }}% pomocna.

przereklamowane

Kupiłam to mydło, bo chciałam poznać jego działanie. Po umyciu twarzy, poczułam się tak jakbym miała maskę, cała twarz była ściągnięta i bardzo sucha. Myślałam, że to tylko chwilowa reakcja mojej skóry na nowy kosmetyk, ale po kilku dniach używania było tak samo a nawet gorzej. Mydło zaczęłam stosować tylko i wyłącznie do mycia rąk. Lubię mieć czyste ręce, dlatego mam taki nawyk częstego ich mycia. Po tygodniu stosowania tego mydła pękła mi skóra w miejscu zgięcia palca wskazującego u lewej ręki, zrobiła się taka warga, jest to bardzo bolesne i ciężko się goi. Mydło strasznie wysusza. To jest najbardziej wysuszające mydło jakie do tej pory stosowałam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950030].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobre, ale wysusza

Z tym mydełkiem jest wszystko w porządku, z wyjątkiem faktu, że strasznie wysusza, jeśli się je stosuje codziennie (i to nawet gdy używa się każdego dnia tylko raz dziennie). Nie zauważyłam też, żeby mi wyleczyło/podleczyło problem z trądzikiem, ale mimo to mam pozytywny stosunek do tego specyfiku i zawsze jedno opakowanie w płynie stoi u mmnie w łazience. Gdy niespodziewanie skończy mi się olejek do mycia twarzy, po prostu zastępuje go tym mydełkiem i ono jest bardzo dobre na takie okazje.

PLUSY:

+ Tanie
+ Wydajne
+ Świetnie usuwa makijaż (nie testowałam na oczach, zakładam, że strasznie by szczypało)
+ Dobrze oczyszcza skórę, jesli stosuje się razem z nim szczoteczkę do mycia twarzy
+ Nie ma drażniącego zapachu
+ Nie uczula

MINUSY:

- Bardzo wysusza skórę, więc moim zdaniem nie nadaje się do codziennego stosowania przez dłuższy czas
- Nie zauważyłam żeby leczyło niedoskonałości w jakikolwiek sposób
- Może prowadzić do nadprodukcji sebum, a co za tym idzie, do zapychania (tylko jeśli stosuje się długotrwale i codziennie. Jednorazowe zastosowanie nie powoduje takich problemów)

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[942963].usefull || 0 }}% pomocna.

NAJLEPSZE !!

Używam mydełka w kostce do mycia twarzy, jest genialne! Dzięki niemu pozbyłam się problemu z trądzikiem, a jak już coś "wyskoczy" szybko sobie radzi. Jedyny minus może troszkę wysuszać, ale odpowiedni krem i po problemie :) używam go już od 2lat i nie zauważyłam, aby moja cera się do niego przyzwyczaiła. Działa tak dobrze, jak na początku.
Wspaniały produkt za tak niską cenę, polecam !

Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940689].usefull || 0 }}% pomocna.

Dość dobre

Produkt kupiłam, gdy przypadkiem natknęłam się na niego w SuperPharm, wyglądał obiecująco, a ja szukałam czegoś skutecznego i w miarę naturalnego dla mojej skóry. Mam problemy z trądzikiem, dlatego ucieszyłam się, gdy przeczytałam na opakowaniu, że produkt pomaga w leczeniu zmian. Używałam czasami do mycia ciała, głównie jednak do mycia twarzy. Dość słabo się pieni, so niezmiennie denerwuje mnie przy jego używaniu - o ile chodzi o mycie twarzy, nie jest to problemem, ale jeśli trzeba umyć całe ciało, jeżdżenie kostką tam i z powrotem przestaje być fajne.
Zauważyłam pozytywne efekty na wyleczenie się zmian trądzikowych i wyprysków na plecach (niewiele ich było, ale po regularnym używaniu tego mydła, nie ma ich wcale), z twarzą jednak przechodzę okresowo problemy. Było lepiej, było gorzej. Myślę, że używanie tego mydełka w nieznacznym stopniu pomaga w leczeniu trądziku (ciężko mi mówić o innych problemach skórnych), jednak efekt nie jest spektakularny.
Mydło nie wysusza zbytnio, skóra jest oczyszczona i nie ma typowego dla mydła szorstkiego uczucia, warstewki, która zostaje na skórze, za to plus.
Myślę, że za jakiś czas zmienię te mydło na inne, poszukam czegoś bardziej pielęgnującego dla mojej twarzy. Do mycia ciała jak najbardziej na tak.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[933254].usefull || 0 }}% pomocna.