La Roche Posay, Lipikar AP+, Baume (Balsam uzupełniający poziom lipidów przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry od pierwszych dni życia)

Skrajna suchość skóry noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych. Odpowiedni dla wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej skóry ze skłonnością do swędzenia, które prowadzi do zadrapań i uszkodzeń naskórka, a także dla skóry z tendencją do atopii. Formuła balsamu do ciała, wzbogacona o Masło Shea i Niacynamid, w połączeniuz Aqua Posae Filiformis, nowym i opatentowanym składnikiem aktywnym, aby działać na czynniki determinujące atopowe zapalenie skóry.

Koi natychmiast i przynosi ulgę na długi czas

Balsam ma eleganckie i wygodne opakowanie wielokrotnego użytku. Opakowanie, które stanowi ozdobę każdej toaletki wyposażone jest w pompkę z możliwością wielokrotnej zmiany pozycji zamknięta – otwarta. Opakowanie jest ergonomiczne i poręczne. Łatwo je chwycić w dłoń. Nie wyślizguje się. Na etykiecie zawarto wszelkie niezbędne informacje, w tym nazwa producenta, data ważności, składniki, sposób stosowania, a także szereg informacji dodatkowych ułatwiających radzenie sobie z problemem suchej, podrażnionej, swędzącej skóry. Podrażnienia i wysuszenie mojej skóry zniknęły jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki już po pierwszym nałożeniu balsamu. Niestety po pewnym czasie skóra znów zaczęła wykazywać tendencje do podrażnień i swędzenia. Stosuje więc balsam systematycznie 1-2 razy dziennie. Nakładam balsam na ciało dzięki czemu na mojej skórze pozostaje ochronna powłoka. Mimo intensywnego działania regenerującego i odżywczego nie pozostawia tłustych śladów na ubraniach. Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Po jego nałożeniu wyczuwalny jest bardzo delikatny zapach zawartych w nim dobroczynnych składników, który znika po kilkunastu sekundach. Balsam jest niezwykle skuteczny w walce z nadmierną suchością i podrażnieniami skóry. Co ważne mogą go stosować zarówno niemowlęta, jak i osoby w podeszłym wieku. Odbudowując warstwę hydrolipidową skóry stanowi niezwykle efektywny środek eliminujący podrażnienia i swędzenie. Optymalny skład bezpiecznych składników aktywnych sprawia, że można go stosować zarówno na skórę twarzy, jak i ciała. Nie jest lepki ani kleisty. Posiada bogatą, aksamitną łatwą do rozprowadzenia konsystencję. jest wydajny i ma higieniczne dozowanie. To najlepszy "opatrunek na skórę" dla całej rodziny. Dotąd mimo powtarzania aplikacji preparatu do ciała po krótkim czasie znów odczuwałam swędzenie, a skóra łuszczyła się. Teraz moja skóra znów jest miękka i pozbawiona podrażnień mimo, że stosuję balsam 1-2 razy dziennie.La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ przywrócił mojej bardzo suchej oraz podrażnionej skórze optymalny komfort. Stała się elastyczna i miękka w dotyku. Nie dokucza mi swędzenie, uczucie napięcia i ściągnięcia. Lekka konsystencja preparatu ułatwia i przyspiesza nakładanie. Natychmiast się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Cenię go także za brak zapachu.

Jestem pod wrażeniem

Przygodę z balsamem rozpoczęłam od dwóch próbek dodanych do zakupów w aptece. Teraz jestem przy 2 pełnowymiarowym opakowaniu. :)
Często moja skóra cierpi na przesuszenia a co za tym idzie - swędzenie. Nie spodziewałam się, że ten balsam OD RAZU przyniesie ulgę. Swędzenie przeszło jak ręką odjął! Balsam dodatkowo bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę, co sprawiło, że skóra szybciej zaczęła się regenerować. Od tego czasu, a minęło już kilka lat, nie wiem co to swędzenie skóry i przesuszenia. Balsam poprawił stan mojej skóry.

Nr dla całej rodziny

Balsam spełnił moje oczekiwania. Stosowałam go sama wraz z córką. Obje mieliśmy mocno wysuszoną skóre.
Balsam łatwo się rozprowadza.
Jest wydajny.
Nie ma żadnej kompozycji zapachowej, ale ma miły neutralny zapach.
Sprawdza się do twarzy i ciała.
Nawilża, natłuszcza, odżywia.
Dla mnie super.
Polecam szukać w promocji w SuperPharmie.

Bardzo zadowolona

Jestem bardzo zadowlona z zakupu, wiadomo że przy niemowlętach strach używania wszystkiego co nowe po prostu jest. Ale balsam okazał się bardzo bezpieczny no i przede wszystkim skuteczny, spełnia swoja rolę bardzo dobrze zero podrażnień skóra maluszka nie swędzi.

Bardzo dobry balsam

Od dawna borykam się że skóra atopowa bardzo wysuszona i swedzaca. Balsam zakupiłam w aptece i od tamtej pory używam go od 2 lat. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego. Bardzo nawilża skórę i chroni przed wysuszaniem. Daje również radę podczas swedzenia zmniejsza je bardzo.

Idealny

Balsam kupiłam podczas kuracji dermatologicznej izotekiem, kiedy skóra na ciele była bardzo wysuszona, a uczucie swędzenia przeszkadzało mi w normalnym funkcjonowaniu. Produkt okazał się wielkim hitem! Uczucie świądu i suchość zniknęły, idealnie koił moją skórę. Na pewno wrócę do niego jesienią i będę używać przez całą zimę, bo to idealny produkt do pielęgnacji ciała.

Jedne z ulubionych!

Jestem posiadaczką bardzo suchej skóry i ten balsam jest dla mnie wybawieniem!Dzięki temu produktowi moja skóra jest bardzo dobrze nawilżona.Po jego użyciu mogę zapomnieć o przesuszonej i podrażnionej skórze.Po jakimś czasie można zauważyć poprawę w wyglądzie skóry.Znikają zaczerwienienia oraz pękanie skóry.Produkt jest bardzo wydajny oraz wart swojej ceny.

Na zimę

Zakupiłam go, ponieważ zimą, czyli w okresie grzewczym moja skóra niczym zbuntowany nastolatek płata mi niezłe figle. Jest sucha, łuszczy się a w miejscach takich jak łokcie kolana, kostki rogowacieje. Szukając ratunku nabyłam balsam z nadzieją iż będzie dla mnie wymarzonym ratunkiem. I tak też się stało, jest bardzo gęsty, bogaty w aktywne nawilżające, odżywcze i pielęgnujące składniki, które są zbawienne dla skóry mocno przesuszonej bądź zniszczonej. Moje ciało stało się po tym cudzie nawilżone odżywione i zregenerowane. Czasem smarowalam też mojego bobasa, ale niestety nie służyła mu tłusta formuła balsamu. Mnie niestety też troszkę przeszkadzało to że balsam bardzo wolno się wchłania, ale czego się nie robi żeby mieć piękne cialo. Poza tym jest bardzo wydajny, jedyne co razi to cena.

fajny

daje natychmiastowe uczucie nawilżenia i poprawia elastyczność skóry, super się wchłania i spraia ze skora jest gładka. ma wygodna pompe która ulatwia aplikacje. fjny delikatny zapach

Ukojenie

Kupiłam balsam z myślą o moim narzeczonym, który ma ciężką pracę fizyczną przy autach, a co za tym idzie: podrażnione i czasami pokaleczone dłonie. Balsam jest ukojeniem dla jego przesuszonych i ''twardych dłoni''. Ponadto sama przyzwyczaiłam się do balsamu, zwłaszcza np. po goleniu nóg. Podoba mi się również, że nie praktycznie nie posiada zapachu, świetnie się rozprowadza i jest wart każdych pieniążków. Polecam!

La Roche Posay, Lipikar AP+, Baume

rewelacyjny rprodukt wysokiej jakość bardzo skuteczny nie tłusty delikatne ukojenie dla skóry!!!!polecam przekonaj się na własnej skórze !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idealny dla maluszka

Moja córeczka często boryka się z podrażnieniami i długo szukaliśmy odpowiedniego balsam który będzie idealnie nawilżał i nie podrażniał
Znajomi polecili nam Lipikar i muszę przyznać że jest rewelacyjny
Idealnie łagodzi podrażniona skórę , jest łagodny , dobrze się rozprowadza na skórze , szybko się wchłania i pozostawia skórę córeczki w bardzo dobrej kondycji.
Odkąd używamy Balsam Lipicar zmniejszyły się podrażnienia i skóra nie jest już taka przesuszona jak wcześniej
Najważniejsze jednak jest to że nie podrażnia
Gdy chodziłam do szkoły rdzenia polecono nam Emolium i okazało się ze córeczka jest na nie uczulona
Teraz gdy stosujemy Lipicar jestem bardzo zadowolona że skóra córeczki jest gładka i przyjemna w dotyku.

super

Moim przyjacielem stał się balsam uzupełniający , którego po prostu uwielbiam! Jest ze mną rano i wieczorem zawsze kiedy go potrzebuję. Konsystencja pół balsam pół maść dzięki czemu się nie rozlewa i bardzo łatwo i szybko się go rozsmarowuje. Wchłanianie parę sekund! Zapach jest nie zbyt ostry wręcz niewyczuwalny . Balsam bardzo mocno nawilża dosłownie każdą partie ciała.