Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

La Roche Posay, Lipikar AP+, Baume (Balsam uzupełniający poziom lipidów przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry od pierwszych dni życia)

Skrajna suchość skóry noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych. Odpowiedni dla wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej skóry ze skłonnością do swędzenia, które prowadzi do zadrapań i uszkodzeń naskórka, a także dla skóry z tendencją do atopii. Formuła balsamu do ciała, wzbogacona o Masło Shea i Niacynamid, w połączeniuz Aqua Posae Filiformis, nowym i opatentowanym składnikiem aktywnym, aby działać na czynniki determinujące atopowe zapalenie skóry.

Koi natychmiast i przynosi ulgę na długi czas

Balsam ma eleganckie i wygodne opakowanie wielokrotnego użytku. Opakowanie, które stanowi ozdobę każdej toaletki wyposażone jest w pompkę z możliwością wielokrotnej zmiany pozycji zamknięta – otwarta. Opakowanie jest ergonomiczne i poręczne. Łatwo je chwycić w dłoń. Nie wyślizguje się. Na etykiecie zawarto wszelkie niezbędne informacje, w tym nazwa producenta, data ważności, składniki, sposób stosowania, a także szereg informacji dodatkowych ułatwiających radzenie sobie z problemem suchej, podrażnionej, swędzącej skóry. Podrażnienia i wysuszenie mojej skóry zniknęły jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki już po pierwszym nałożeniu balsamu. Niestety po pewnym czasie skóra znów zaczęła wykazywać tendencje do podrażnień i swędzenia. Stosuje więc balsam systematycznie 1-2 razy dziennie. Nakładam balsam na ciało dzięki czemu na mojej skórze pozostaje ochronna powłoka. Mimo intensywnego działania regenerującego i odżywczego nie pozostawia tłustych śladów na ubraniach. Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Po jego nałożeniu wyczuwalny jest bardzo delikatny zapach zawartych w nim dobroczynnych składników, który znika po kilkunastu sekundach. Balsam jest niezwykle skuteczny w walce z nadmierną suchością i podrażnieniami skóry. Co ważne mogą go stosować zarówno niemowlęta, jak i osoby w podeszłym wieku. Odbudowując warstwę hydrolipidową skóry stanowi niezwykle efektywny środek eliminujący podrażnienia i swędzenie. Optymalny skład bezpiecznych składników aktywnych sprawia, że można go stosować zarówno na skórę twarzy, jak i ciała. Nie jest lepki ani kleisty. Posiada bogatą, aksamitną łatwą do rozprowadzenia konsystencję. jest wydajny i ma higieniczne dozowanie. To najlepszy "opatrunek na skórę" dla całej rodziny. Dotąd mimo powtarzania aplikacji preparatu do ciała po krótkim czasie znów odczuwałam swędzenie, a skóra łuszczyła się. Teraz moja skóra znów jest miękka i pozbawiona podrażnień mimo, że stosuję balsam 1-2 razy dziennie.La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ przywrócił mojej bardzo suchej oraz podrażnionej skórze optymalny komfort. Stała się elastyczna i miękka w dotyku. Nie dokucza mi swędzenie, uczucie napięcia i ściągnięcia. Lekka konsystencja preparatu ułatwia i przyspiesza nakładanie. Natychmiast się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Cenię go także za brak zapachu.

Bomba!

Od długiego czasu dokuczały mi suche, czerwone plamy na ciele. Doskonale wiem że o azs, ale nic nie pomagało mi dotychczas.
W końcu pani w aptece poleciła mi ten balsam, i skusiłam się choć należy do tych droższych. Efekt wspaniały, używam go kilka tygodni, mogę powiedzieć że nie schodzi już skóra, czuć że jest nawilżona i plamy zaczęły się zmniejszać. Śmiało mogę polecić.

Szok

Dostałam ten produkt do testowania, pierwsza myśl pewnie zwykły kosmetyk znanej firmy za duże pieniądze. I tutaj pierwszy szok produkt wart swojej ceny jest bardzo ale to bardzo wydajny także podczas testów kupiłabym 3 inne balsmay tutaj wystarczył jedne. Mała ilość balsamu starcza na dużą powierzchnię. Nawilża i to czuć mimo że nie zostawia zadanie powłoki ja tego nie zauważyłam to skóra jest całkiem inna w dotyku a jej kondycja się poprawiła. Polecam także na AZS sprawdza się i dobrze nawilża. Przekonałam się że czasem warto wydać więcej na kosmetyk a mieć go na dłużej i czuć efekty.

idealny do skóry atopowej

zdecydowałam się na kupno tego balsamu ze względu na dobre opinie moich znajomych i nie zawiodłam się. Co prawda jest to dopiero moj 2 balsam jesli chodzi o AZS i jest o niebo lepszy od tego z firmy Ducray. Przede wszystkim dobrze sie rozprowadza i szybko wchłania, nie pozostawia tłustej powłoki i dobrze nawilża.

La Roche Posay Skin Checker

Dla wrażliwych ideał.

Ten balsam to prawdziwy hit. Pomimo wysokiej ceny stał się moim ulubieńcem ze względu na efekty.
Skóra jest świetnie nawilżona, gładka niesamowicie. Żadnych podrażnień.
Co więcej....łagodzi podrażnienia i uczucie swędzenia. Zimą jest niezastąpiony !!!
Super efektem używania tego balsamu są niesamowicie gładkie ręce. POLECAM.

Balsam dla naprawde wrażliwej skóry

Balsam kupiłam po raz 2 dla mojego siostrzeńca który borykał sie z atopowym zapaleniem skóry a także dla samej siebie. Stosuje ten balsam głównie zimą ponieważ skóra jest wtedy bardziej przesuszona niż w ciagu innych pór roku .

Przede wszystkim jest łagodny w działaniu , nie podrażnia i "koi "!

Świetny balsam

Balsam sprawdza się rewelacyjnie, zwłaszcza teraz, w okresie zimowym, kiedy symptomy atopowego zapalenia skóry wyraźnie się nasilają. Ukoił podrażnienia, które u mnie występują głównie na ramionach, nie powodując przy tym nieprzyjemnego szczypania po nałożeniu. Pomógł też na irytujące swędzenie. Zdecydowanie polecam w sezonie zimowym, latem może być nieco zbyt ciężki.

Świetny!

Otrzymałam kosmetyk w akcji testowania, choć przyznam, że i tak planowałam go kupić bo LaRoche Posay świetnie sprawdza się w pielęgnecji atopowo-nieatopowej skóry mojego synka. PIszę o atopowo-nieatopowej bo żaden dermatolog nie zdiagnozował na 100% azs a jednak skóra nóg i rączek jest wiecznie nadwrażliwa, sucha, szorstka i trudna w pielęgnacji. Ten balsam sprawdza się świetnie - nawilża, natłuszcza i łagodzi swędzenie jednocześnie bardzo szybko się wchłaniając i nie pozostawiając tłustego filmu. Duży plus za brak (baaardzo delikatny) zapachu. Polecam wszystkim mamom "nadwrażliwców".

Ocalenie !!!!

Używam tego produktu od około 2 lat. Mówiąc wprost - jest jednym z moich największych odkryć. Na szczęście nie mam atopowego zapalenia skóry, ale po każdym prysznicu, czy kapieli, skóra swędziała niemiłosiernie. To był jakiś koszmar. Do czasu, aż znalazłam LIPIKAR Baume AP+. Już po pierwszym zastosowaniu odczułam niesamowitą ulgę. Zero swędzenia i drapania !!! Konsystencja jest bardzo tłusta i trochę zbita, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Zostawia też tłusty film na skórze. Ma długotrwałe działanie, bo pomimo tego, że od jakiegoś czasu nie stosuję go codziennie, moja skora absolutnie nie swędzi. .Wybawienie !!!
Jest troszkę mało wydajny, ale nie przeszkadza mi to, biorąc pod uwagę, że uratował moją skórę.

Lipikar AP+, Baume

Mam bardzo sucha skore Lipikar AP+, Baume to produkt dla mnie.Stosowalam go raz dziennie.Skora nawilzona,miekka bez podraznien.
Jedynym minusem jest to nie wchlania sie szybko,musialam czekac kilka minut.Poza tym nie ma innych minusow.Na pewno polece go osobom ,ktore maja sucha skore

Bardzo dobry

W kilku miejscach szczególnie w czasie zimowym moja skóra staje się bardzo przesuszona. Testowany balsam bardzo szybko poradził sobie z problemem. Stosując go, czułam że jego działanie jest o wiele skuteczniejsze niż działanie drogeryjnych balsamów.
Mój chłopak stosował na przesuszoną skórę dłoni i też jest zadowolony z działania. Balsam jest bezzapachowy dzięki czemu może go stosować cała rodzina. Jest treściwy i wydajny.

Balsam Lipikar AP rewewlacja!

Balsam testowała moja córka, która produktom do pielęgnacji dzieci stawia bardzo wysokie wymagania. Zawsze czyta dokładnie skład i opis działania. Z otrzymanego ode mnie Balsamu Lipikar AP bardzo się ucieszyła, tym bardziej, że wnuczka okresowo cierpi na atopowe zapalenie skóry. Balsam niweluje zaczerwienia, łagodzi suchość skóry i doskonale się wchłania. Jesteśmy wszystkie pod wrażeniem.

Balsam Lipikar AP moim ratunkiem na suchą skórę!

Balsam Lipikar AP jest bezwonnym ratunkiem dla suchej skóry. Kosmetyk posiada delikatną konsystencje, która szybko się wchłania. Dzięki aplikacji, balsam szybko niweluje zaczerwienienia oraz swędzenie, jednocześnie podarowując nam ulgę w podrażnieniu skóry.