La Roche Posay, Lipikar AP+, Baume (Balsam uzupełniający poziom lipidów przeciw podrażnieniom i swędzeniu skóry od pierwszych dni życia)

Skrajna suchość skóry noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych. Odpowiedni dla wrażliwej, bardzo suchej, podrażnionej skóry ze skłonnością do swędzenia, które prowadzi do zadrapań i uszkodzeń naskórka, a także dla skóry z tendencją do atopii. Formuła balsamu do ciała, wzbogacona o Masło Shea i Niacynamid, w połączeniuz Aqua Posae Filiformis, nowym i opatentowanym składnikiem aktywnym, aby działać na czynniki determinujące atopowe zapalenie skóry.

Koi natychmiast i przynosi ulgę na długi czas

Balsam ma eleganckie i wygodne opakowanie wielokrotnego użytku. Opakowanie, które stanowi ozdobę każdej toaletki wyposażone jest w pompkę z możliwością wielokrotnej zmiany pozycji zamknięta – otwarta. Opakowanie jest ergonomiczne i poręczne. Łatwo je chwycić w dłoń. Nie wyślizguje się. Na etykiecie zawarto wszelkie niezbędne informacje, w tym nazwa producenta, data ważności, składniki, sposób stosowania, a także szereg informacji dodatkowych ułatwiających radzenie sobie z problemem suchej, podrażnionej, swędzącej skóry. Podrażnienia i wysuszenie mojej skóry zniknęły jak po dotknięciu czarodziejskiej różdżki już po pierwszym nałożeniu balsamu. Niestety po pewnym czasie skóra znów zaczęła wykazywać tendencje do podrażnień i swędzenia. Stosuje więc balsam systematycznie 1-2 razy dziennie. Nakładam balsam na ciało dzięki czemu na mojej skórze pozostaje ochronna powłoka. Mimo intensywnego działania regenerującego i odżywczego nie pozostawia tłustych śladów na ubraniach. Preparat nie zawiera substancji zapachowych. Po jego nałożeniu wyczuwalny jest bardzo delikatny zapach zawartych w nim dobroczynnych składników, który znika po kilkunastu sekundach. Balsam jest niezwykle skuteczny w walce z nadmierną suchością i podrażnieniami skóry. Co ważne mogą go stosować zarówno niemowlęta, jak i osoby w podeszłym wieku. Odbudowując warstwę hydrolipidową skóry stanowi niezwykle efektywny środek eliminujący podrażnienia i swędzenie. Optymalny skład bezpiecznych składników aktywnych sprawia, że można go stosować zarówno na skórę twarzy, jak i ciała. Nie jest lepki ani kleisty. Posiada bogatą, aksamitną łatwą do rozprowadzenia konsystencję. jest wydajny i ma higieniczne dozowanie. To najlepszy "opatrunek na skórę" dla całej rodziny. Dotąd mimo powtarzania aplikacji preparatu do ciała po krótkim czasie znów odczuwałam swędzenie, a skóra łuszczyła się. Teraz moja skóra znów jest miękka i pozbawiona podrażnień mimo, że stosuję balsam 1-2 razy dziennie.La Roche-Posay Lipikar Baume AP+ przywrócił mojej bardzo suchej oraz podrażnionej skórze optymalny komfort. Stała się elastyczna i miękka w dotyku. Nie dokucza mi swędzenie, uczucie napięcia i ściągnięcia. Lekka konsystencja preparatu ułatwia i przyspiesza nakładanie. Natychmiast się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Cenię go także za brak zapachu.

fajny

daje natychmiastowe uczucie nawilżenia i poprawia elastyczność skóry, super się wchłania i spraia ze skora jest gładka. ma wygodna pompe która ulatwia aplikacje. fjny delikatny zapach

Ukojenie

Kupiłam balsam z myślą o moim narzeczonym, który ma ciężką pracę fizyczną przy autach, a co za tym idzie: podrażnione i czasami pokaleczone dłonie. Balsam jest ukojeniem dla jego przesuszonych i ''twardych dłoni''. Ponadto sama przyzwyczaiłam się do balsamu, zwłaszcza np. po goleniu nóg. Podoba mi się również, że nie praktycznie nie posiada zapachu, świetnie się rozprowadza i jest wart każdych pieniążków. Polecam!

La Roche Posay, Lipikar AP+, Baume

rewelacyjny rprodukt wysokiej jakość bardzo skuteczny nie tłusty delikatne ukojenie dla skóry!!!!polecam przekonaj się na własnej skórze !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Idealny dla maluszka

Moja córeczka często boryka się z podrażnieniami i długo szukaliśmy odpowiedniego balsam który będzie idealnie nawilżał i nie podrażniał
Znajomi polecili nam Lipikar i muszę przyznać że jest rewelacyjny
Idealnie łagodzi podrażniona skórę , jest łagodny , dobrze się rozprowadza na skórze , szybko się wchłania i pozostawia skórę córeczki w bardzo dobrej kondycji.
Odkąd używamy Balsam Lipicar zmniejszyły się podrażnienia i skóra nie jest już taka przesuszona jak wcześniej
Najważniejsze jednak jest to że nie podrażnia
Gdy chodziłam do szkoły rdzenia polecono nam Emolium i okazało się ze córeczka jest na nie uczulona
Teraz gdy stosujemy Lipicar jestem bardzo zadowolona że skóra córeczki jest gładka i przyjemna w dotyku.

super

Moim przyjacielem stał się balsam uzupełniający , którego po prostu uwielbiam! Jest ze mną rano i wieczorem zawsze kiedy go potrzebuję. Konsystencja pół balsam pół maść dzięki czemu się nie rozlewa i bardzo łatwo i szybko się go rozsmarowuje. Wchłanianie parę sekund! Zapach jest nie zbyt ostry wręcz niewyczuwalny . Balsam bardzo mocno nawilża dosłownie każdą partie ciała.

Skuteczny

To bardzo skuteczny produkt na tle innych podobnych kosmetyków.
Spełnia swoją rolę - skóra nie swędzi a podrażnienia, przesuszenia znikają po regularnym stosowaniu.

Atopowe zapalenie skóry

La Roche Posay, Lipikar AP+, jest naszym wybawicielem przy stopowym zapaleniu skóry, skórą stała się bardziej nawilżona a szorstkie miejsca znikły po stosowaniu po tygodniu, swędzenie skóry nie pojawiło się już u syna.

Skuteczny, delikatny, idealny dla niemowląt i dorosłych

Balsam jest genialny. Proponuję każdemu zainteresowanemu wykonac test skór, np. jedną nogę posmarować Lipikar Baumę a drugą nie i samemu poczuć i zobaczyć tą różnię. Formuła bezzapachowa, balsam jest lekki i natychmiast wchłania się, nie lepi , nie tworzy tłustego filmu, świetnie pomaga dzieciom z alergiami czy atopią, pomaga w walce z łuszczycą. Wzmacnia skórę, uzupełnia lipidy, tak że razem z kremem myjącym tworzą zestaw idealny. Jest wydajny, dla dziecka na miesiąc starczy by przeprowadzić skuteczną kurację. Niweluję swędzenie, przywraca komfort. Polecam ,pomógł mi, mojemu dziecku i partnerowi. Bezpieczny i skuteczny, a to dla mnie najwazniejsze. Jest wart swojej ceny,

Strzał w 10

balsam ma gesta konsystencje a zarazem szybko sie wchlania. Zimą uzywalam jako krem do rak, lokcie i kolana (w szczegolnosci) oraz na cale cialo. Teraz nie mam juz problemu z sucha i popękana skora. Jestem zachwycona, najlepszy substytut zwykłego balsamu do ciala.

Rewelacyjny

Wspaniały krem do całego ciała moja skóra jest nie zwykle wrażliwa że sklonnosciami do wszelkich podrażnień ,zaczerwienień A jednak ten balsam poradził sobie z tymi wszystkimi problemami z którymi się borykałam i zawsze chętnie po niego sięgam.

Dla wymagającej rodziny

Pierwsze wrażenie: smukła butelka z atomizerem. Wygląd minimalistyczny, kojarzący się z marką La Roche –Posay. Konsystencja gęsta, bogata. Zapach neutralny.

Użycie: dzięki atomizerowi w łatwy sposób wydobywam odpowiednią ilość preparatu. Takie opakowanie świetnie sprawdza się w pielęgnacji ruchliwych niemowląt. Wystarczy jedna ręka, drugą można bez problemu przytrzymać niesfornego szkraba. Kosmetyk szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustego filmu.

Najważniejsze: Efekty: Jestem zaskoczona skutecznością i wielością zastosowań balsamu Lipikar AP+ Baume. Moja córeczka ma bardzo suchą skórę z tendencją do podrażnień. Poprawa nastąpiła już po pierwszej aplikacji – przesuszone placki stały się bardziej nawilżone. Po tygodniu zaczerwienienia stały się przygaszone. Po kolejnym ich ślady całkowicie zniknęły.

Mój mąż nie uznaje rękawiczek, przez co jego ręce są szorstkie, przemrożone i po prostu zniszczone. Po kuracji dłonie stały się bardziej miękkie i wygładzone. Myślę, że jeszcze długa droga przed nim, ale mam nadzieję, że obserwowanie poprawy będzie motywować go do systematyczności.

Ja także wypróbowałam balsam na przesuszonej skórze stóp. Moje pięty mają tendencję do rogowacenia, są szorstkie i zdarza się, że pękają. Dzięki balsamowi udało mi się przywrócić im ładny wygląd.

Podsumowanie: Lubię minimalizm w kosmetyczce, dlatego cenię wielofunkcyjność i skuteczność kosmetyków. Lipikar AP+ Baume taki właśnie jest. Zostanie z nami na stałe.

polecam

Mój starszy synek od narodzin jest uczulony na rozne produkty i zawsze wyskakują mu swędzące krostki gdy zaczelam stosować La Roche Posay dolegliwosci ustaly i synek już nie musi się drapać jak wcześniej.