Eris, Program 24h, Regenerujący krem do twarzy i na szyję z folacyną SPF 6

Eris, Program 24h, Regenerujący krem do twarzy i na szyję z folacyną SPF 6

W kremie zastosowano innowacyjne rozwiązanie polegające na wykorzystaniu folacyny, która jest cennym składnikiem ułatwiającym wzrost komórkom skóry i przedłużającym im życie. Krem uelastycznia i intensywnie regeneruje skórę oraz skutecznie opóźnia proces jej starzenia. Jest wyposażony w filtr SPF 6. Produkt dla pań po 30-tce, na dzień i na noc.

Skład: aqua, propylene glycol, C-12-15 alkyl benzoate, shea butter, capric/caprylic riglyceride, octyl methoxycinnamate, cetyl alcohol, almond oil, potassium cetyl phosphate, dimethicone, glycerin, PVP/hexadecene copolymer, 4-methyldibenzylidiene camphor, carbomer, triethanolamine, glyceryl polyacrylate, butylene glycol, disodium EDTA, BHA, citric acid, wheat germ protein, sodium hialuronate, polysorbate-20, collagen, folic acid, sodium chondroitine sulfate, methylparaben, phenoxyethanol, methyldibromo glutaronitrile, parfum

Cena: 15,30 / 50 ml

miły kremik :)

Jestem bardzo zadowolona z tego kremiku:). Kupiłam go zaraz po nabyciu kremu z tej samej serii pod oczy. Cena 15zł przy tak dobrym jakościowo produkcie jest chyba prezentem dla klientek od pani Ireny Eris:) Ma przyjemną konsystencję, przyjemny ,,kremowy" zapach, skóra jest (przynajmniej moja) nawilżona i elastyczna. Używam go pod makijaż na dzień i ,,do poduszki" na noc. Jakiegoś spektakularnego działania regeneracyjnego nie widzę ale może trzeba go używać długofalowo...:)

baaardzo miłe uczucie

Wreszcie znalazłam krem naprawdę spelniajacy moje oczekiwania i oczekiwania mojej suchej buzi. mnie nic po nim nie szczypie a skora jest miła w dotyku, nawilzona i ladnie napieta. jestem zadowolona bo jest wydajny i ladnie pachnie (podobno konwaliami - tak powiedział moj przyjaciel :)

Dobry

Dobry krem. Lekki, dobrze się wchłania, dobrze nawilża, nie zostawia tłustego filmu na twarzy.Przyjemny aczkolwiek trochę dziwny zapach.Buzia jest faktycznie ładnie wygładzona, świeża i przyjemna w dotyku.Mnie nie podrażnił, a wręcz przeciwnie czuję jak pod nim skóra odpoczywa.

wrastające włoski

fajny!

Używam tego kremu od niedawna, głównie na noc i jestem zadowolona z dzialania.Już po kilku dniach skóra nabrała blasku ,jest bardziej gładka. Minusem jest to ,że faktycznie podrażnia oczy. Idealny dla delikatnej skóry szyi i dekoltu.....

szczypie w oczy!

Regeneruje, daje buzi ulge. Na dzien jednak nie moglam go uzywac bo strasznie szcypie mnie w oczy. To samo zreszta mam z maseczka z tej samej serii. Krem zmeczylam - dalam go tez troche dekoltowii i szyi. Skora odpoczela pod nim, No ale wiecej nie kupie bo mam dosyc plakania po tym kremie :(

Fajny!

Jestem bardzo z niego zadowolona:ładnie nawilża,napina skórę,rozjaśnia przebarwienia,już po kilku dniach używania zobaczyłam poprawę stanu mej skóry.Odejmuję jednak jedną *,ponieważ nie mogę zgodzić się z producentem,że jest to krem do każdej cery-dla suchej skóry jest zbyt "ubogi"i może trochę szczypać.Ale to doprawdy drobiazg,no i ta cena-ok.13-15 PLN !