Sephora, Collection, #Lipstories, Lipstick (Szminka do ust)

Sephora, Collection, #Lipstories, Lipstick (Szminka do ust)

Szminka o intensywnym kolorze i ultra aksamitnej formule dla uwodzicielskich ust.
#LIPSTORIES, dla każdego koloru jego własna historia!
Gama kuszących kolorów oferujących 3 rodzaje wykończenia: satynowe, matowe i metaliczne.
Kolor nasycony pigmentami i kryjący już od pierwszego pociągnięcia dla wysublimowanych ust. Ultra lekka formuła nie wysusza ust i gwarantuje wyjątkowy komfort.
Unikalne opakowanie każdego koloru.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetna

Szminka spełniła w pełni moje oczekiwania. Sephora proponuje mnóstwo kolorów - każda znajdzie coś dla siebie. Kolor jest trwały i wyrazisty, a usta pozostają nawilżone. Dodatkowym plusem jest przyjemny zapach.

Bombowe kolory !

Szminka Desert trip (39) o odcieniu fioletu z połączeniem ciepłych różowych barw dodaje mi odwagi i pewności siebie. Rzadko decyduję się na tak zwariowane kolory ale warto. Każdy znajdzie coś dla siebie z tej kolekcji szminek. Są one bardzo kremowe o super fajowej konsystencji, która długo się utrzymuje a do tego nowoczesne dizajnerskie opakowanie sprawia, że chce powiększyć swoją kolekcje. A na dodatek szminka ma uroczy słodziutki zapach i jak tu się nie zakochać …

Ta szminka w wykończeniu matowym to mój zdecydowany hit. Ciekawa gama kolorystyczna, ładny, ekologiczny design, pigmentacja oraz niesamowita trwałość stawiają tą szminkę obok produktów najlepszych, wielokrotnie droższych marek. Szminka nie wysusza ust, co zdarza mi się podczas stosowania innych pomadek. Utrzymuje się kilka godzin na ustach, nawet po jedzeniu. Wtapia się w usta i po wielu godzinach, choć barwa nie jest już tak intensywna, nadal jest widoczna. Zaznaczam, że w tym wpisie oceniam jedynie szminkę matową z tej serii. Szminki niematowe, które również wypróbowałam, nie wyróżniają się na tle konkurencji.

Cudeńko

Kupiłam jakiś czas temu i jest cudowna , piękną czerwień, super trwała i barwi usta! Ja się zakochałam, na wyjścia można stać się gwiazdą z czerwonego dywanu! Ja na pewno kupie inne kolory, bo jest z czego wybierać. Jeśli chodzi o samą szminkę to ma ona fajną konsystencję, nie wysusza ust, no i te opakowania są naprawdę urocze.

świetne

zwróciły moją uwagę oczywiście dzięki pięknym opakowaniom. Kolorków mają mnostwo, od klasyków, po te najbardziej odjechane ( nawet czarny widziałam!) nie mogłam sie oprzeć wiec odrazu kupiłam trzy sztuki :D pierwsze wrazenia bardzo pozywtyne, mega komfortowo sie je nosi

Uwielbiam ją!

Ostatnio zakupiłam i jestem bardzo zadowolona. Posiadam kolor nr 9, ciemny brąz, wykończenie matowe. Szminka jest bardzo trwała, pomimo matu super się ja nakłada, nie jest tempa. Kolor jest intensywny, za pierwszym nieudanym podejściem zaaplikowania jej bez konturówki dla próby jak będzie wyglądać, miałam problem z jej zmyciem. Nie wysusza ust i świetnie na nich wygląda.

Cudo<3

Posiadam kolor 27 czyli cudowna metaliczna czerwień. Nie byłam nigdy fanką metalicznych pomadek , jednak w tej się zakochałam. Drobinki w niej są bardzo subtelne przez co nie mam wrażenia że moje usta wyglądają jakbym je obkeiła brokatem. Szminka jest trwała i bardzo ładnie się wyjada.

Wykorzystała: kilka próbek

Uwagę zwracają świetne opakowania :) Do tego można wybrać rodzaj wykończenia jaki najbardziej nam pasuje, mi najlepiej spisuje się matowe. Nie wysusza ust, ładnie kryje, nie wymaga poprawek i fajnie się ją nosi. I sporo kolorów do wyboru!

W zależności od koloru...

... trwałość dobra lub wręcz tragiczna. Wybrałam pomadka z matowym wykończeniem. I o ile bordowy ścięta się w miarę równomiernie (próby posiłku nie przetrwa- pozostanie tylko bordowy pigment) o tyle kolory jak granat, zieleń czy czerń ścierają się okropnie. Ale ponieważ jak dla mnie da się to przeżyć daje 5 gwiazdek.

Odcień 45

Czyli City Beat, zakupiony przy okazji i z ciekawości.
No to po kolei..
Kolor- byłam przekonana, że będzie to granat wchodzący w czerń (jak chciałam), ale to raczej czerń wchodząca w granat, szminka jest naprawdę ciemna. Oczekiwałam pierwszej opcji po zdjęciach w internecie, ale niech już będzie, kolejna ciemna szminka do kolekcji ;) i jak to z nimi bywa prędzej przyciemniają inne szminki niż służą same z siebie.

Opakowanie - oryginalne, ciekawe, ale raczej może być nietrwałe, ten kartonik pewno się w końcu gdzieś pogniecie.

Faktura- taka tępawa, ale po nałożeniu jest lekkie natłuszczenie ust, co niestety w początkowej fazie powoduje, że odbija się na wszystkim, jak odciśnie się w chusteczkę jest już lepiej.

Trwałość - raczej średnia, próby posiłku nie przejdzie, ściera się w dość nierówny sposób.

Efekt- samodzielnie niezbyt mi się podoba, zbyt przypomina pieczątke na ustach, zmieszana z innymi np jaśniejszymi lub błyszczącymi daje fajny efekt.

Raczej nie skuszę się na inne barwy mimo wszystko.Na zdjęciach odcien w swietle dziennym i z lampą.

Odcień 31 - na razie super

Skusiłam się na osławioną nowość w Sephorze końcem stycznia. Po kilku przymiarkach stwierdziłam, że odpowiedni będzie dla mnie odcień Golden Gate nr. 31. Kolor jest ciemny (o taki mi chodziło) i dość nieoczywisty. Jest to coś pomiędzy złamanym bordo, a oberżyną, a w zależności od tego czy połączymy go z czerwoną, czy fioletową konturówką, wydobędziemy w większym stopniu obecność czerwonych bądź fioletowych pigmentów.

Odcień 36

Dzisiaj zakupiona i przetestowana. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tych pomadek. Dosyć tanie, niewyczuwalne na ustach, trwałe, przyjemne do nakładania i mi osobiście podpasował zapach. Może nie są idealne i zapewne nie wszystkim podpadną do gustu, ale ja je pokochałam,