Biomin, Maseczka jogurtowa nawilżająco regenerująca

Biomin, Maseczka jogurtowa nawilżająco regenerująca

Dla mnie maseczka idealna, objawienie i na dodatek "za darmo".
Zawiera, kompleks składników naturalnego jogurtu, witaminy A i E oraz d-panthenol. Nawilża, likwiduje drobne zmarszczki, przyśpiesza regenerację skóry.

Cena: zł 7-8

Najlepsza jaką miałam

Właśnie przed chwilą skończyłam opakowanie :)
Cudownie nawilża, zupełnie nie podrażnia (nie zawiera tych konserwantów, których moja skóra nie lubi), koi (znika mi rumień), podoba mi się zapach i tania jak barszcz. Opakowanie średnie, ale za tę ceneę jestem gotowa wybaczyć. Właściwie same plusy.

Będą następne.

nie dla mnie

Zachęcona pozytywnymi opiniami itd. udałam się po zakup, co okazało się nader trudne. Polowanie trwało kilka dni, ale udało się. Zaczęło się używanie. Pierwsze razy wmawiałam sobie, że jest ok. Ale im dłużej używałam, tym bardziej się przekonywałam, że wcale nie jest ok. Mi nie nawilżała. Mi chyba w ogóle nie działała. Po zmyciu tej maseczki czułam, jakbym miała twarz czymś "oklajstrowaną", a co najgorsze zatykała mi pory. Chociaż nauczona doświadczeniem zmywałam ją tonikiem.
No, po prostu nie udała mi się i dałam siostrze.

warto kupić

Dziewczyny naprawdę warto kupić.Jest rewelacyjna.Ja już ją polubiłam.Długo nie mogłam jej dostać,dopiero za trzecim razem mi się udało.

Manicure - odwrócony french

świetna

naprawde bardzo polecam bo to najlepsza maseczka jaka mialam do tej pory a jednoczesnie jest za grosze...wygladzona i nawilżozna skóra po jej użyciu sa gwarantowane.

Swietna

Ta fajna Pani co to zglosila ta maseczke, zmusila, co bym ja kupila;)))No to kupilam i naprawde jest swietna.Jeden maciupci minusik za to ze nie ma po niej uczucia nawilzenia skory. Ale poza tym dziala - twarz jest rojasniona, zrelaksowana i jakas taka rozprostowana:) Ostatecznie przekonalam sie, ze nie ma sensu kupowac drogich maseczek - Ziaja jest mistrzem swiata wsrod producentow tanich maseczek:)

bardzo dobra

Świetnie nawilża i wygładza. B. dobrze się rozprowadza na twarzy i zmywa (ja usuwam ją wilgotnymi płatkami kosmetycznymi). Tani i dobry jakościowo produkt. Naprawdę godny polecenia.

Tanie objawienie

Potwierdzam, wszystko co napisałam w zgłoszeniu. Ta maseczka nie ma dla mnie minusów. Testuję ja też na mężu (marudzi strasznie!), ale efekty są: nawilżona, wypoczęta skóra.