Kozie Mleko, Maseczka odżywcza

Kozie Mleko, Maseczka odżywcza

Delikatna maseczka bogata w substancje odżywcze. Zawiera regenerujący kompleks składników mleka koziego: proteiny, kwasy organiczne, lipidy, węglowodany oraz dodatkowo witaminę A, E i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Stanowi cenne źródło substancji odżywczych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania skóry. Stymuluje pracę komórek przez co zapobiega powstawaniu zmarszczek i wygładza już istniejące. Skutecznie nawilża, wygładza i uelastycznia skórę dając uczucie relaksu. Przywraca jej świeży, zdrowy wygląd.
Polecana do każdego rodzaju cery, a szczególnie do suchej ze skłonnością do zmarszczek.
Substancje aktywne:
Kompleks składników mleka koziego, substancje odżywcze pochodzenia roślinnego, witaminy A, E, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Cena: 7 zł

dla suchej skóry - zbawienie!

dla suchej, zmęczonej i aż ściągniętej cery ta maseczka to zbawienie. Efekt działania maseczki jest już po pierwszym razie. Pamiętam, że kiedy obudziłam się rano, byłam zdziwiona, że moja skóra nie jest jak papier!!!

Świetnie się wchłania i porządnie nawilża, skóra robi się taka sprężysta - super!

Naprawdę zapomniany - i naprawdę genialny kosmetyk - niezbędny dla kogoś kto ma zamiast skóry suchy pergaminek - jak ja :)

Ilość zużytych opakowań: kupuję saszetki po 20 szt, zużywam 3 paczkę

Odżywia i to świetnie!

Wstąpiłam do sklepiku Ziaji w galerii handlowej i nabyłam kilka ciekawych produktów które od dawna chciałam przetestować. W moim koszyku znalazły się maseczki w tym odżywcza maseczka z serii Kozie Mleko.
Mamy za sobą już 3 podejścia a 4 obecnie działa na mojej twarzy.
Polecam ją każdemu zarówno paniom jak i paniom gdyż miałam okazję testować zarówno na sobie jak i na Najmilszym.
+odżywia
+nawilża
+nie zapycha choć mam zanieczyszczoną skórę i ostatnio wszystko jej szkodzi
+łagodzi twarz po zabiegach manualnych i chemicznych
+ładnie pachnie- kremowo ale unisex ;)
+nie spływa
+rozpromienia cerę na wiele godzin
+pozostawia skórę delikatną i mięciutką w dotyku
+kosztuje grosze
+łatwo się zmywa

Poważną wadą maseczki jest to że:
-dostępna tylko w saszetkach
Taka drobnostka a dyskwalifikuje ją z mojego KWC! :(
To nie wygodne rozwiązanie i tyle. Co innego gdybym używała jej od potrzeby do potrzeby i rzadko. Ja jednak zamierzam stosować ją jak najbardziej regularnie i myślę że stara forma- w tubce była bardziej komfortowa i wychodziła taniej. Mam cichą nadzieję że Ziaja do niej wróci. Polecam !!!

Używam tego produktu od: Kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 3-4 użycia (2 saszetki)

idealna do suchej, zmeczonej skóry

Maseczka świetna dla osób o suchej skórze. Ja dodatkowo jeszcze (NIESTETY) palę w związku z tym moja cera wymaga naprawdę specjalnej pielęgnacji.
Super się wchłania i nawilża. Cera po niej staje się miękka i ma odpowiednie nawliżenie. Co ważne - nie podrażnia!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Cellulit jak stosować kosmetyki

super

doskonale odżywia suchą, zmęczoną, ściągniętą skórę. ja mam tak suchą cerę, że używam jej czasem jako kremu, a to między innymi dlatego, że szybko się wchłania, pozostawiając uczucie odprężenia i nawilżenia. myślę, że osobom z cerą bardziej tłustą też by odpowiadała, bo nie jest ciężka i nie pozostawia tłustego filmu. jest tania i bardzo wydajna, a ponadto ma świetny zapach. polecam.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki (bo akurat nie była to wersja w tubce)

Rewelacja

Będąc nad morzem szukałam ukojenia dla mojej przesuszonej słońcem i wiatrem skóry. W pobliskim sklepiku ( a była to mała mieścina) było tylko kozie mleko , kupiłam ja z obawą gdyż cena zbyt mi podpadała za niska :) by towar był dobry. Po nałożeniu okazało się że na nic lepszego trafić nie mogłam rewelacja zaraziłam nią moje koleżanki z pracy i są tego samego zdania.

Używam tego produktu od:06,08
Ilość zużytych opakowań:ok 10

Bardzo dobra :)

Swietna maseczka :) Doskonale odzywia, nawilza i natłuszcza moja skóre, łagodzi wszelkie podraznienia, uspokaja. Czasami uzywam zamiast kremu na noc, tylko ciensza niz zwykle warstwe. Rano skóra wyglada swiezo i promiennie. No i kocham ten mleczny zapach ...

Zdecydowanie polecam!!!