BioBalans, Maseczka żelowa normalizująca

BioBalans, Maseczka żelowa normalizująca

Lekka maseczka do cery tłustej i mieszanej bogata w substancje nawilżające skórę i normalizujące pracę gruczołów łojowych. Zawiera Normaseb - wyselekcjonowany kompleks protein mlecznych bogaty w aminokwasy, witaminę B6, H (biotynę) oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D-Panthenol). Dostarcza skórze substancji czynnych regulujących aktywność gruczołów łojowych. Zmniejsza wydzielanie sebum w tłustych partiach skóry oraz intensywnie nawilża skórę suchą. Zapobiega nadmiernemu złuszczaniu naskórka oraz wpływa kojąco na podrażnienia. Odświeża i wygładza cerę oraz daje uczucie relaksu. Zalecany czas pozostawienia na skórze: 10-15 minut.

Skład: Aqua, Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Panthenol, Carbomer, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Triethanolamine

cena: ok. 7 zł

raczej nie

kupiłam tę maseczkę z ciekawości czy tanie kosmetyki mogą działać. do tej pory stosowałam kosmetyki do oczyszczania tej firmy nie miałam do nich zastrzeżeń jednak po spróbowaniu tej maseczki zastrzeżen trochę jest.
Po nałożeniu maseczki przyjemne uczucie chłodu, które po paru minutach zaczęło się zamieniać w nieprzyjemnie ciepło a w lustrze zauważyłam całą czerwona twarz!po natychmiastowym zmuciu maseczki czerwone placki utrzymały się jeszcze kilkadziesiąt minut.
po tygodniu myslałam ze to pieczenie juz sie nie pojawi. Niestety po kazdym użyciu tego kosmetyku podrażnienie pojawiało się. po 4 próbach mówie temu produktowi:do widzenia!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

dziwna ale...

gdy uzyłam jej pierwszy raz miałam okropnie zaczerwienioną twarz:(po kilku dniach postanowiłam dac jej jeszcze jedną szanse i moje zdziwienie było wielkie: buzia nie była juz czerwona,maseczka wygladziła ją trochę ale fakt- własciwości matujących jej brak:P i strasznie pachnie:/

uczulił mnie :(

Maseczka jest do cery mieszanej - i ja takową posiadam. Niestety, na stwierdzeniu tej zgodności współpraca mojej skóry z maseczką się skończyła, bo przy zmywaniu jej z twarzy po jakichś 10 minutach ze zdumieniem zauważyłam pojawiające się duże czerwone placki (szczególnie na policzkach), które do tego były rozgrzane i nieco piekły. Nie wydaje mi się, że tak powinna działać maseczka, która reklamuje się jako posiadająca "działanie łagodzące na podrażnienia" czy jakoś tak. Nigdy przedtem nie zdarzyła mi się taka reakcja na kosmetyk. Na drugi dzień wszystko było OK, ale ja już nie miałam zaufania. Co ciekawe - oddałam ją skłonnej do eksperymentów koleżance, która też ma cerę mieszaną - koleżanka nie miała żadnych problemów i bardzo ją chwaliła...

depilacja opóźnianie porostu włosów

Nigdy więcej!

Do serii mam sentyment - zarówno żel do mycia twarzy, jak i krem matujący sprawują się zgodnie z oczekiwaniami. Maseczka niestety nie. Nie znam drugiego produktu, który stosowany zgodnie z zaleceniami podrażniłby moją skórę do tego stopnia. ;( Rozczarowanie tym większe, że ani pozostałe kosmetyki z serii nie uczulają, ani pierwsze użycie nie wskazywałoby na to, że każde następne naraża na takie konsekwencje. :/
Może dla kogoś, kto nie ma wrażliwej cery, będzie odpowiednia, ja więcej nie dotknę.

ok

Fajna maseczka nawilżająca i matująca(nie mam bardzo tłustej skóry). Łatwo się ją nakłada i zmywa. Ma ładny zapach. Ogólnie dobra maseczka za niską cenę.

średniaczek

Rzeczywiście jest to bardzo lekka maseczka. Dobrze koi podrażnienia, nawilża i odświeża. Świetnie się ją zmywa i za to daję duży plus gdyż nie trzeba szorować twarzy i denerwować się dlaczego ta maska nie schodzi. Jak dla mnie efekt matujący średni, ale poczekam jeszcze trochę i może się coś zmieni.