LipoCell Bloker, Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit

LipoCell Bloker, Żel wyszczuplający z kompleksem antycellulit

Aktywny żel kontrolujący procesy metaboliczne zachodzące w skórze. Zawiera kofeinę, L-karnitynę, koenzym A, prowitaminę B5 (D-panthenol) oraz zestaw roślinnych substancji aktywnych - wyciąg z ananasa, rozmarynu lekarskiego, gorzkiej pomarańczy, bluszczu pospolitego i alg morskich. Pobudza krążenie krwi oraz aktywnie wspomaga dotlenienie komórek. Zapobiega gromadzeniu się substancji lipidowych, wzmacnia i poprawia strukturę skóry oraz widocznie zmniejsza cellulit. Przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej redukując jej grubość - nawet o 14,5% * po 28 dniach kuracji, dając widoczne efekty wyszczuplające. Intensywnie nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Orzeźwiający olejek pomarańczowy przedłuża efekty działania preparatu i zapewnia przyjemne uczucie świeżości. Żel ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie daje uczucia lepkości.
* Skuteczność żelu stosowanego raz dziennie potwierdzona badaniami aparaturowymi wykonanymi in vivo w laboratoriach firmy Sederma we Francji.
Substancje aktywne:
kofeina, L-karnityna, koenzym A, wyciąg z ananasa, rozmarynu lekarskiego, gorzkiej pomarańczy, bluszczu pospolitego i alg morskich, prowitamina B5 (D-panthenol).

Przyjemny żel

Miał bardzo ładny łagodny zapach i był dość rzadki. Przyjemnie chłodził skórę i pozostawiał ją gładką, choć trochę się lepiła.
Nie zauważyłam, by zwalczał cellulit dlatego odejmuję gwiazdki. Pomimo to pewnie gdyby był nadal w sprzedaży kupiłabym go.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Naprawdę działa!

Ten żel to było prawdziwe zaskoczenie! I zarazem rozczarowanie... Zaskoczenie, bo widać było efekty, a obietnice producenta nie były w moim przypadku pustymi słowami. Natomiast rozczarowanie, bo kupiłam go w chwili, gdy dowiedziałam się, że seria Lipocell Bloker zostaje wycofana... Przykre to bardzo, gdy się okazuje, że znalazło się kosmetyk, który w pełni zaspokaja nasze oczekiwania i trzeba się pogodzić z myślą, że już się go więcej nie dostanie :(
Dlatego tez zrobiłam zapasy i kupiłam 3 opakowania.

Plusy:
+ dobrze nawilża i wygładza skórę
+ świetnie napina :ehem: - czuć to od razu po użyciu, gdy żel się wchłonie, a przy regularnym stosowaniu (tzn. 2 x dziennie) efekty są naprawdę rewelacyjne! Ja używałam go rano i wieczorem, głównie wiosną i latem, gdy nogi są wyeksponowane ;)
+ skóra jest widocznie w lepszym stanie - bardziej spoista, ujędrniona, napięta, wygładzona i nawilżona
+ konsystencja - jest to dość rzadki żel, dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania, ale niestety dopóki nie wniknie w skórę jest dość lepiący i kleisty :/ Co prawda to uczucie szybko znika, bo jak wspomniałam wcześniej żel się błyskawicznie wchłania i lepki film znika.
+ zapach - bardzo przyjemny, przypomina mi słodki sok pomarańczowy :) Czasami mam wrażenie, że wysmarowałam się słodkim syropem pomarańczowym przez to chwilowe uczucie lepkości :D
+ cena - kupiłam za ok. 5 zł ze względu na to, że został wycofany z produkcji
+ dość wydajny - stosuję go jedynie na dolne partie ciała (uda i pośladki), regularnie wiosną i latem (zaczęłam stosować w zeszłym roku), w sezonie jesienno-zimowym nie używałam. Teraz wykańczam ostatnie opakowanie :(

Minusy:
- już nie do zdobycia, bo został wycofany :(
- efekty są widoczne i odczuwalne przy regularnym stosowaniu (ale to jak w większości tego typu kosmetyków - systematyczność to podstawa), więc leniuchy, które liczą na natychmiastowy efekt mogą nie być zadowolone ;)

Aha, co do właściwości antycellulitowych - nie mam dużego problemu ze skórką pomarańczową, więc nie wiem jakby sobie poradził przy zaawansowanym stadium cellulitu. Niemniej jednak moje oczekiwania odnośnie ujędrniania spełnił :)

Używam tego produktu od: wiosny zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: końcówka 3

Trochę mnie zawiódł

Uwielbiam ziajowe produkty i każdy okazuje się moim hitem, ale z wyjątkiem tego pomarańczowego specyfiku. Liczyłam na duże efekty biorąc pod uwagę ciekawy skład i zaufanie do marki. Niestety tym razem się nieco zawiodłam.
Pachnie jak skórka pomarańczowa do ciasta, kojarzy się z Bożym Narodzeniem. Ma postać troszkę lepkiego żelu, trudno się wchłania, maże się po skórze. Przez chwilę po użyciu ładnie napina i ujędrnia skórę.
Co do długotrwałych efektów to skóra jest nieco wygładzona. Spodziewałam się jednak czegoś więcej.
Do tego zużywa się w tempie błyskawicznym, bardzo mało wydajny produkt.

Dieta na trądzik

pomarańczowe nic

To tak jak w tytule, piekny zapach pomarańczy, fajna konsystencja i fakt, że szybko sie wchłania i to TYLE! Za to te całe 1,5 gwiazdki.
Ja nie zauważyłam żadnej poprawy mimo bardzo długiego i regularnego stosowania połączonego z ćwiczeniami ;/ Nawet nie napina i nie ujędrnia mojej skóry ;/
A szkoda, bo mam bardzo duży szacun do produktów ziaji i bardzo sobie cenię tą markę.

Używam tego produktu od: Ponad rok używałam, 2 razy dziennie.

średniak

Ładnie pachnie pomarańczami, niestety wchłania się strasznie długo i pozostawia wg mnie niemiłe uczucie ściągniętej skóry, jakby maź po prostu zaschła. Dużo bardziej wolę wersję czarną. Efektów nie zauważyłam, ale może za mało się starałam;]

Używam tego produktu od:dawna

Bez rewelacji

Stosowalam kilka lat temu ale jakos braklo mi cierpliwosci bo specjalnych efektow nie widzialam.Nawilza ,troche napina i to wszystko.Mily zapach...Zelowa konsystencja, zostawiajaca filtr na skorze,czego nie lubie.Dodalam jedna gwiazdke ,bo bardzo lubie kosmetyki Ziaji i z reguly sa doskonale,a ten...Nie zaszkodzi(jesli nie pomoze;))

Używam tego produktu od:kilka lat temu

wspiera moje zmagania :)

Lubię ten żel , pomaga mi w walce z cellulitem i ujędrnieniem skóry . Czarna seria Ziaji na mnie nie działa za bardzo , a ten żelik coś robi na plus . Ma konsystencję galaretki , zapach pomarańczowy , nie grzeje ani nie chłodzi . Stosuje go na nogi , jest bezpieczny dla pekających naczynek . Ćwiczę , mam dietę , masuję i wsmarowuję te różne produkty więc pewnie to się składa na poprawę wyglądu skóry . Nie wiem czy sam żel daje efekty , ale przy takim kompleksowym działaniu widać poprawę .
Próbuję kuracji różnymi kosmetykami ale do tego lipocella wracam zawsze chętnie , bo warto . Średnio wydajny , tani . Polecam .

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:oj chyba 8

poprawa o jakieś 10-15%

Używam 2 opakowań, jedno jest w łazience (po kapieli, prysznicu), a drugie w pokoju (w ciagu dnia+olejki eterycze). Po około 1,5 miesiaca widzę, że cellu znów ruszył i zredukował się o kolejne 10-15% :jupi: Tego nawet po 3 tubach pod rząd nie chciało sprawić serum Evelline. Ponadto żel Ziaji ma NAJLEPSZY SKŁAD wsród kosmetyków antycell! Mimo, że konsystencję ma lepką, to ważne, że skóra po wmasowaniu go jest sucha. Opakowanie jest w porządku, szkoda tylko, że nie jest przezroczyste. Żel jest bardzo wydajny, niewielka jego ilość pokrywa mi całe kolana, uda i pośladki. Zapach pomarańczy jest bardzo uspokajajacy, żel nie zawiera mentolu, więc nie ma efektu chłodzącego, ale koi rozgrzaną masażem skórę. Nie podrażnia skóry, bo i nie ma czym, nie uczula, przynajmniej mnie alergika, nie zapycha porów skóry! Ze względu na skład mozna go modyfikowac żelami, olejkami eterycznymi i liposomami według uznania. Jak dla mnie Kosmetyk Wszech Czasów :ehem:

DLACZEGO GO WYCOFANO :((((((

Używam tego produktu od: ok 1,5 mies
Ilość zużytych opakowań: pewnie 1 całe

git majonez

No i o to mi chodziło.Używam go jedynie do brzucha w celach ujędrniających i sprawdza się.Ma fajną konsystencje i słodki pomarańczowy zapach.Szybko się wchłania nie lepi się.Delikatnia nawilża i coś tam ujędrnia za tę cene jest na prawdę w porządku

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dobry

Nie zauważyłam, by ten balsam miał jakieś cudowne właściwości wyszczuplające i antycellulitowe. Myślę jednak, że warto go polecić, gdyż to dobry produkt: przyjemna, lekka konsystencja, szybko się wchłania, dobrze nawilża skórę, a poza tym prześlicznie pachnie i jest wydajny.

pomarańczowo..

Bardzo przyjemny żel, pachnący pomarańczami.
Fajnie się nim smaruje i masuje, dosc szybko zasycha.
Niestety mimo masazu i systematycznosci nie widze efektow.
Plusy za zapach, żelowatą konsysytencję oraz niewysoką cenę.

Używam tego produktu od:2mies
Ilość zużytych opakowań:jedno

likwiduje zlo!!!

Zelu tego uzywam od dawna choc ostatnio mam wieksza przerwe. Generalnie mam porowanie do wielu produktow, gdyz sredni cellulitis niestety mnie gnębi i co jakis czas wypowiadam mu wojne;)
Zel jest ideałem, jezeli chodzi o redukcje cellulitu, tak, on naprawde go likwiduje, po 3 tyg w miarę(!) systematycznego stosowania raz dziennie( a z reguly rzadziej;), zawsze widzialam bardzo duza roznice. Nie jestem jednak systematyczna osoba tak wiec po spektakularnych zmianach odstawiałam zel, az do ..nastepnego razu, ale milo pomyslec co z cialkiem uczynilaby naprawde dluga kuracja:D
Czesto zdradzalam ziaje dla innych ale wniosek zawsze byl ten sam, ten zel jest najlepszy, efekty sa a nie ze wydaje nam sie ze sa, i nie trzeba smarowac sie nim przez dluuugie tygodnie.

Dodam jeszcze, ze efekt od razu po uzyciu to napieta wygladzona skora, ot taki bonus:)

Maly minus dla mnie to konsystencja, zel jest okropnie lepiacy sie, uczucie jakby sie smarowalo bardzo gestym sokiem owocowym,( ale koniec koncow swietnie sie wchłania tylko na początku trzeba przeżyć to lepidło;) :/brr, dlatego tez troche sie musiałam zmuszac do regularnego stosowania ale efekty wszystko wynagradzają(wystarczy spojrzeć na sklad, na samym początku mamy szereg składników aktywnych a nie jakies nawilzacze jak w wielu tego typu produktach).
Zel jest na pewno dosc wydajny:)

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie