L`biotica, Moc Natury Wax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów osłabionych z tendencją do wypadania

Produkty z serii Moc Natury Wax to jedyne na rynku odżywki w postaci wosku o dużej zawartości naturalnych ekstraktów. Wyjątkowa receptura maseczki oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku. Produkt zalecany jest zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne odżywki.

Produkt został starannie opracowany z myślą o włosach słabych ze skłonnością do wypadania. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i aloesu.

Produkt zalecany jest do włosów:

- słabych ze skłonnością do wypadania

- suchych i trudnych do ułożenia

- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą

- łamliwych i pozbawionych blasku.

DUŻE NIE !

Z przykrością stwierdzam iż ten produkt nie jest wart uwagi..

- niestety, ale nie pomógł mi rozwiązać problemu co do skłonności do wypadania...

- niestety bardzo śmierdzi czymś jakby starym..

- obciąża włosy

Jednym słowem, NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[946305].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo lubię

Jedna z lepszych masek jakie używałam. Mam długie, od połowy suche, wysokoporowate włosy skłonne do wypadania.
Muszę przyznać, że kompilacja składników zawartych w tym produkcie bardzo odpowiada moim włosom.
Używam jej 1-2 razy w tygodniu, rozprowadzam po całej długości (gęściej od połowy w dół) i pozostawiam na godzinę. Efektem są wygładzone, nawilżone i miękkie włosy.

Plusy:
+ naturalny skład, bez parabenów
+ efekt: odżywione, gładkie włosy
+ zapach: świeży, aloesowy, cudowny
+ konsystencja: w miarę gęsta, dobrze się rozprowadza, nie ścieka z włosów
+ cena, w dodatku często dostępna w promocji

Minusy:
- trzeba dobrze wymierzyć częstotliwość i długość stosowania, u mnie 1,2 razy w tygodniu na 1 godzinę to maksimum, przy częstszym/dłuższym stosowaniu obciąża
- nie zauważyłam by ta maska zmniejszała wypadanie włosów, ale mam od tego inne produkty, więc bardzo mi to nie przeszkadza

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona i z pewnością ta maseczka zagości w mojej łazience na dłużej :)

Używam tego produktu od: 3 miesęcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 250 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936514].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z lepszych:)

Bardzo lubię produkty do pielęgnacji włosów tej marki, u mnie sprawdzają się rewelacyjnie:):)

Różnicę w poprawie wyglądu włosków widać już po pierwszym użyciu. Maskę staram się nakładać mniej więcej co 10 dni (niestety nie zawsze mi się to udaje:/), na ok. 1-2h pod czepkiem i ręcznikiem. Włosy stają się po niej błyszczące, mięciutkie, gładkie, łatwo się rozczesują no i pięknie pachną. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę moich osłabionych ciągłym farbowaniem i prostowaniem włosów, stały się jakby zdrowsze, lepiej odżywione i co najważniejsze na szczotce było ich znacznie mniej:)

Maska jest w wygodnym opakowaniu, ma fajną konsystencję (nie jest ani za rzadka, ani za gęsta), a w dodatku jest wydajna i w przystępnej cenie:)

Polecam maskę jak i inne produkty tej serii:)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam nawet ile ich było:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[936490].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Póki co najlepsza

Stosowałam wiele masek, w tym prawie wszystkie z firmy Biovax i ta wydaje się być najlepsza. Coś w tym składzie odpowiada moim cienkim włosom.

Maskę tą stosuję 2-3 razy w tygodniu i zostawiam ją na głowie na minimum 1,5 godziny, a czasem na całą noc. Włosy są po niej mięciutkie, błyszczące, miłe w dotyku, ładnie się układają i łatwo rozczesują. Muszę jej zużyć dość dużo żeby pokryć całą głowę, ale kupuję półlitrowy słój w aptece za niecałe 25zł i starcza na bardzo długo. Niestety efekt mniejszego wypadania włosów jest raczej niewielki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914907].usefull || 0 }}% pomocna.

Ja +WAX= nic z tego nie będzie

Przede wszystkim to bardzo dobrze, że L\\\\\\\'Biotica produkuje te Waxy też w saszetkach, bo gdybym kupiła całe pudło, to klęłabym jak szewc.

Mam włosy do połowy pleców: dlugie, ale cienkie i dlatego dość mnie jednak zdziwio, że na raz zużyłam całe opakowanie, czyli 20 ml. Produkt do wydajnych nie należy, jest raczej tępy, nie rozsmarowuje się za dobrze nawet po zwilżeniu wodą.

Trzymałam wax na głowie 45 minut pod czepkiem i ręcznikiem. Zapach jest nijaki, przypomina trochę stare mydło, ale ponieważ nie jest intensywny, nie ma problemu.

Po zmyciu włosy były w beznadziejnym stanie - tępe, sztywne, skołtUIONe. Natychmiast musiałam użyć innej odżywki, bo po wyschnięciu powstałby z tego kołtun nie do rozczesania.

Nawet gdyby ten produkt hamował wypadanie włosów, każda próba ich rozczesania po myciu byłaby katastrofą. Są bardzo miękkie, sypkie i to by było na tyle, jesli idzie o zalety.

Przykro mi, ale to kolejny WaX, który działa na moje włosy źle i czas chyba się pogodzić z faktem, że nie jest to produkt dla mnie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[876564].usefull || 0 }}% pomocna.

Pół na pół

Mam mieszane uczucia co do tej maseczki.

Od najbardziej zewnętrznych aspektów:
- opakowanie - jak dla mnie ok, można zużyć cały kosmetyk (w przypadku innych odżywek często trzeba kombinować, jak wydobyć je do reszty z opakowania); niestety, maseczka dość mało wydajna (a stosuję ją tylko na skórę głowy)
- zapach okropny. Nie odejmuję nigdy punktów za zapach, bo to zwykle kwestia gustu, ale ten kojarzy mi się ze szpitalem albo weterynarzem. W każdym razie z jakąś chemią. Na szczęście po spłukaniu włosów go nie czuć

Działanie:
- używałam go zgodnie z zaleceniami producenta, a mimo tego efekt nie był jakiś spektakularny. Końcówki włosów wręcz były sianowate i się plątały. W końcu zaczęłam go stosować tylko przy skórze głowy i jestem nieco bardziej zadowolona, bo, jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało, w tym akurat miejscu działa. Włosy są miękkie i błyszczące. Mam świadomość, że nie ładuję na skóry głowy jakiegoś świństwa i może część ze składników reklamowanych przez producenta zadziała.
- niestety, nie hamuje wypadania włosów. Włosy wypadały mi koszmarnie, dopiero wcierki ze skrzypem rozwiązały problem. Nie obwiniam maseczki o zwiększenie tendencji do wypadania, niemniej absolutnie na to nie pomogła.

Podsumowując - znam lepsze odżywki, ale źle też nie jest.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[860768].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polubiłam

Kupiłam tę maskę zachęcona licznymi, bardzo pozytywnymi opiniami na jej temat. Niestety, dla mnie ma ona niemal wyłącznie minusy:
- nie zauważyłam, żeby jakoś widocznie poprawiła kondycję moich włosów czy zmniejszyła ich wypadanie;
- okropnie plącze włosy - po jej użyciu musze jeszcze potraktować włosy odżywką albo jedwabiem, bo inaczej nie jestem w stanie ich rozczesać;
- moje przetłuszczające się, cienkie włosy po użyciu tej maseczki są jeszcze bardziej oklapłe;
- niezbyt przyjemnie pachnie - zapach kojarzy mi się ze starym mydłem.

+ wydajność;
+niska cena.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie - to największe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[851037].usefull || 0 }}% pomocna.

*****

Nic tak nie zmiekcza włosów jak ta maseczka. Polecam osobom z kręconymi włosami. Ja uzywam jej również bez spłukiwania. Skład oczywiście jest rewelacyjny. :) Do dostania w przystępnej cenie w aptekach Gemini. Polecam!

Używam tego produktu od: 1 year
Ilość zużytych opakowań: ... ... ...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[846749].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza!

dla mnie ta odżywko maseczka jest najlepsza!
plusy;
-włosy przestają wypadać
-mają naturalny plask
-są miękkie po niej w dotyku
-wydajna
-dość łatwa w dostępie
-łatwa w aplikacji
-często są niej promocje więc można ją dość tanio dostać

bardzo polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 4 małe i 5 dużych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808235].usefull || 0 }}% pomocna.

absolutnie nie !

Do moich cienkich przetłuszczających się włosów nie nadała się kompletnie. Już od razu po nałożeniu , w trakcie rozprowadzenia włosy wychodziły jak szalone jeszcze gorzej niż przed użyciem. Zaraz po wysuszeniu były niezbyt przyjemne w dotyku i takie jakby lepkie pomimo że maskę trzymałam niecałe 10 minut bo się bałam ze ją spłukam razem ze wszystkimi włosami.. Na szczęście kupiłam tylko mała próbkę za około 2 złote więc nie szkoda mi było wyrzucić jej do śmieci po dwóch użyciach. Na drugi dzień włosy były tłuste, obciążone musiałam je umyć, gdzie normalnie myje co 2 dni .. nie kupię więcej
na plus jedyne co mogę ocenić to niekiepski zapach i konsystencję

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808218].usefull || 0 }}% pomocna.