Sebo Specific, Ultra Mat Soin Hydratant Anti - Brillance (Krem nawilżająco - matujący na dzień)

Krem o żelowo-kremowej konsystencji, który nawilża i matuje, zapewniając komfort skóry przez cały dzień.

Skład: Aqua, Glycerin, Alcohol, Hamamelis Virginiana Water, Zea Mays Starch, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Hydrohexyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sesamum Indicum Oil, Glycine Soya Sterol, Cetyl Alcohol, Mangiferin, Salicylic Acid, Arachidyl Alcohol, Parfum, Behenyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Pyridoxine HCl, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Zinc Gluconate, Scutellaria Baicelensis Extract, Fusanus Spicatus Wood Oil, Tetrasodium EDTA, Farnesol, Propylene Glycol, CI 4209, CI 19140. (02.06.2010)

/e/

Najlepszy

Cenie naturalne składniki w kosmetykach, a jeśli jeszcze są w atralcyjnej cenie yo na pewno hit!
Krem świetny, mam tłusta cere, ale dzięki niemu przez długi czas pozostaje ona zmatowiona. Nadaje się pod pudry i fluidy, wydłuża matowosc.
Dla mnie większość kosmetyków tej marki to hity, ale ten krem jest moim must have!

Plusy
Świetnie matuje
Piekny naturalny zapach
Schludny pojemniczek

Minusy
Wg mnie brak :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Nie polecam.

Minusy: Lekko wysusza skórę, nie matowi, nieprzyjemny zapach i konsystencja.
Plusy: Nie jest tak zły, jak mógłby być. Znaczy, stosowałam już gorsze kremy.

Ilość zużytych opakowań: połowa

ani nie nawilża, ani nie matuje

jak w temacie: nie nawilżył, nie zmatowił (chociaż cudów nie oczekiwałam), zapchał mnie i po nałożeniu bardzo się roluje, nawet po nałożeniu małej ilości kremu, przez co nie nadaje się pod makijaż. W dodatku paskudnie śmierdzi. Nie żałuję bardzo zakupu, bo był w promocji -60%, więc wiele nie straciłam, jednak nie polubiliśmy się. Gwiazdki daję za naturalny skład i fajną konsystencję - taki budyniowaty żel?

WŁOSY lokówka

Niedobry krem dla mojej cery

Nawet nie wiedziałam, że ten krem kosztuje 50zł! Dostałam go kiedyś w prezencie. Niestety nie sprawdził się, trudno się wchłania, pozostawia na skórze warstwę, zapycha skórę. Powinien kosztować poniżej 20zł.

Używam tego produktu od: Używałam go 2 - 3 lata temu, przez krótki czas.
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż połowa jednego.

Niestety bez rewelacji...

Spodziewałam się jednak czegoś lepszego. Niestety efekt zmatowienia jest bardzo krótkotrwały. Krem ma dziwną mało-kremową konsystencję. Jak dla mnie kolor kremu również jest mało apetyczny- ale jestem w stanie to przeboleć, jeżeli efekt byłby widoczny. Niestety efektu brak- kolor mało przyjemny, a zapach niestety jeszcze gorszy.

Jedyny plus to krem szybko się wchłania i nie "tłuści" się po całej twarzy. Niestety żałuję wydanej sporej kwoty. Używałam tańszych a dużo lepszych kremów.

Plusem jednak zawsze będzie to, że to produkt nie testowany na zwierzętach i ekologiczny. Tylko tyle.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

To nie to

Zadowolona z efektów stosowania wersji Sebo Specific Zero Defaut, postanowiłam wypróbować również Ultra Mat. Niestety zapewnienia producenta w tym przypadku nie do końca się sprawdziły.

Konsystencja tego kremu jest moim zdaniem bardziej treściwa niż kremu Zero Defaut, który dużo bardziej przypomina żel.

Zapach jest na pewno mniej przyjemny, taki gorzkawy.

Nie mam problemów z przesuszoną skórą, więc ciężko mi ocenić efekt nawilżenia. Jeśli chodzi o matowienie:

+ w dni kiedy nie nakładam na niego makijażu faktycznie matowi. Na początku bardziej, a pod koniec dnia to jest już raczej taki subtelny mat co mi nie przeszkadza,
- w dni kiedy nakładam na niego makijaż mat trzyma ze 2 godzinki, a potem mam wrażenie, że skóra bardziej się świeci z nim pod makijażem niż bez niego. I niestety podkład czasem się roluje.

+/- Szybko się wchłania, ale pozostawia uczucie lepkiej skóry...

+ Nie zapycha,

+ Niedoskonałości szybciej się goją,

+ Wydajny

+/- Ładny skład, gdyby nie alkohol wysoko w składzie

- Cena bez promocji za wysoka jak za taki krem...

bez rewelacji

Klientką Yves Rocher jestem od kilku ładnych lat i przetestowałam dużo kosmetyków. Mam cerę mieszaną, ze świecącą się strefą T i skłonnością do przesuszania na policzkach i przy kącikach ust. Sebo kupiłam, bo zachwalała go moja ciotka, no i kurczę smarowałam się tym jakiś czas, mimo, że czułam, że to nie jest to, choć na początku było całkiem spoko.
Do rzeczy: jedynym chyba jego plusem, który ja widzę, jest to, że po nałożeniu buzia jest taka gładziutka. Zapach nie jest najgorszy - typowo roślinny - ale szczególnego zachwytu nie wzbudza. Z kolei mówiąc o minusach muszę zaznaczyć, że krem się roluje. I wcale nie nakładam go dużo... Z matem też ma niewiele wspólnego. Cera jest po nim taka... lepka, a nie jest to fajne uczucie :/ No i do tego wszystkiego cena. Przy promocjach można było kupić 2 słoiczki za 45 zł. Ale zdecydowanie nie jest to krem dla mnie. Będę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań: 5 słoiczków

mialam go kiedys

nie wrucilam do tego kremu
byl po prostu za slaby
w ladnej szklaniej butelce z nakretka ktora takze robila wrazenie zamkniety bylo kremo zel
bardziej zelowaty kisiel ktory natychmiast sie wchlanial i pozostawial skore gladka
czysta sucha i na chwile matowa
na tym dzialanie sie konczylo

dodam ze mam bardzo bardzo extremalnie tlusta skore i na niej nic nie dziala tak jak bym chciala choc przez chwile dnia byl mat

niestety :( mat nie jest dla mnie

Używam tego produktu od: 6 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Dobry ale mógł by dłużej utrzymywać mat

Używałam go dłuższy czas ale zawsze mi coś w nim brakowało a teraz zrezygnowali z tej linii a raczej zamienili go na sebo vegetal. Na rano był fajny dobrze nawilżał ale nie na długo utrzymywała się matowa cera. bardzo dobry pod podkład.

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuk

Całkiem dobry

Kupiłam Sebo Specific Ultra Mat na allegro (nie kosztował więcej niż 20zł +koszt wysyłki), żeby sprawdzić czy faktycznie sprawdzi się na moim typie skóry - mieszana w kierunku suchej. Nie zawiodłam się, chociaż z pewnością nie dałabym za niego 50zł.
1. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję i dobrze się rozprowadza.
2. Wbrew temu, co jest napisane i co zapewnia producent, krem absolutnie nie matuje. Poza tym ciężko o krem matujący (który wysusza) i nawilżający zarazem.
3. Doskonale nawilża moją skórę, mam również wrażenie delikatnego orzeźwienia.
4. Ma wręcz cudowny dla mnie zapach.
5. Stosuję ten krem pod pokład i doskonale się z nim zestawia. Niektórzy twierdzą, że sam krem się rolluje, lecz wystarczy po prostu nie przesadzać z nakładaniem i nie będzie takiego problemu.
6. Jest bardzo wydajny przy umiejętnym stosowaniu.

Nie spełnił oczekiwań

Mam cerę mieszaną - krem mnie rozczarował powinien spełniać rolę nawilżająco matującą wiec:

PLUS: zapach, konsystencja
MINUSY:
- brak nawilżenia(policzki)
- brak matowienia (strefa T)
- zupełnie nieadekwatny stosunek jakości do ceny
- alkohol
- moja skóra źle wyglądała

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

nie sprawdził się

Krem ma niezły skład, o ile komuś nie przeszkadzają trójglicerydy. No i dodatek alkoholu w kremie matującym uważam za generalnie zły pomysł (tłustej cery nie należy przesuszać).

Ma lekką konsystencję i wchłania się szybko, jednak nie zauważyłam żadnego działania matującego.

Wydajny.

Kupiony na promocji, więc nie boli tak bardzo.

Używam tego produktu od: pół roku (nie mogę skończyć)
Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne