Perfecta, Express Mask, Miodowa maska głęboko odżywcza (nowa wersja)

Perfecta, Express Mask, Miodowa maska głęboko odżywcza (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Jedwabista maska o wyjątkowo odżywczej, bogatej formule. Działa jak kojący kompres i przynosi ulgę skórze. Odbudowuje barierę ochronną i wspiera regenerację. Polecana do regeneracji skóry suchej, podrażnionej lub wymagającej intensywnego odżywienia.

Miód Manuka – najdroższy miód świata, łagodzi, nawilża i regeneruje skórę. Poprawia wygląd cery i odmładza.
Olej z migdałów – odbudowuje barierę ochronną skóry, odżywia i regeneruje.
Multivitamin Complex – silnie odżywia i nawilża skórę. Chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Dodatkowo poprawia jędrność i elastyczność oraz przywraca młody wygląd skórze.

klasyczne
Cera
sucha
regenerujące, nawilżające
w saszetce
krem
<50ml

nie jest zła

Maseczka o kremowej konsystencji i przyjemnym kremowym zapachu. Dobre działanie jeżeli chodzi o nawilżenie, skóra jest gładka i nawilżona. Posłużyła mi pod wieczór, zamiast kremu do twarzy. Nie wchłonęła się cała, musiałam ściągać pewne partie wacikiem i zostawia na skórze tłustą powierzchnie, która długo się utrzymuje - co jest dla mnie wielkim zaskoczeniem, ponieważ mam skórę odwodnioną i takie kosmetyki szybko u mnie się wchłaniają. Nie polecałabym dla osób ze skórą mieszaną bądź normalną.

Używa produktu od: próbka

Super

Maseczka z firmy Perfecta miodowa jest mega super. Delikatnie nawilża, jej zapach jest bardzo przyjemny. Działanie bardzo dobre dla cery. Cena nie jest odstraszająca klienta.

Miód <3

Zakupiłam skuszona ceną, po zakupieniu wielu "bublów" typu kremy i inne toniki. Nie zawiodłam się! Maseczka stosowana jeden-dwa razy w tygodniu, nawilża i koi moją przesuszoną skórę oraz łagodzi podrażnienia. Można stosować na całą noc bez niepożądanych efektów. Dodatkowo warto skusić się ze względu na miód w składzie, który delikatnie oczyszcza i regeneruje skórę.

Fajny produkt w niskiej cenie

Jestem wierną fanką wszelkich maseczek z dodatkiem miodu. A to wszystko za sprawą jego zbawiennego wpływu na naszą skórę- wygładza, działa bakteriobójczo, nawilża i regeneruje, a do tego relaksuje i cudownie pachnie :) Maska zawiera również olej krokosza barwierskiego , olej ze słodkich migdałów , witaminę A, B6, C i E, pantenol i jedwab. Szkoda tylko, że tego miodu tak w niej mało... ;) Tak czy inaczej maska jest warta swojej ceny, spełnia obietnicę odżywienia naszej skóry. A to, że bardziej niż miodowa, jest migdałowa, krokoszowa, czy witaminowa na to już można przymknąć oko ;)

Ideana

Jak dla mnie maseczka jest idealna! Po pierwsze jest mega szybka a mi zawsze brakuje cierpliwości i czasu do masek. Po drugie faktycznie widocznie odżywia moją skórę, oczywiście stosowana regularnie. No i cena przyzwoita

Fajny produkt

Miodowa maseczka ma świetny zapach. Szybko się wchłania a po jej użyciu nasza buzia jest widocznie wypoczęta, zrelaksowana, odżywiona.
Maseczka miodowa jest idealna aby mieć ją zawsze pod ręką. Idealna pojemność "na raz" sprawia, że zawsze możemy po nią sięgnąć.

Tak

Maseczka bardzo fajnie nawilża cerę. Moja skóra jest odżywiona i na długi czas czuje , ze jest miękka jak jedwab. Polecam spróbować każdej kobietce , ponieważ jest saszetkach i za dużo się nie traci.

Używa produktu od: próbka

Jeszcze, jeszcze, jeszcze!

To jest to, moi Drodzy! Super nawilża, czegoś takiego właśnie szukałam.
Skóra jest nawilżona, gładka, po prostu czuć, że jest odżywiona do tego przepięknie pachnie. Ilość w opakowaniu satysfakcjonująca. Trzymałam ją zdecydowanie dłużej niż zaleca producent i wchłonęła się niemal cała. Niewielką ilość zmyłam, a część po prostu rozprowadziłam jak krem. Myślę, że przy częstszym używaniu da naprawdę super efekty.
Z pewnością jeszcze nie raz pojawi się w mojej kosmetyczce.

tak tak!!

wspaniałą miodowa maseczka, która odżywia skóre, wygładza ją - uwielbiam ten efekt !! W dotyku moja skóra jest taka miękka, świeża delikatna.
Maseczka sprawia że twarz jest widocznie zdrowsza, wypoczęta.
Maseczka dbrze nawilża, ma mwrażenie ze moja skóra właśnie przeszła jakiś witaminowy zabieg w salonie spa!
Polecsam

Miodzio dla skóry

Maseczkę dostałam jako gratis do zakupów, więc natychmiast postanowiłam ją wypróbować.
Sama pojemność jest niewielka bo tylko 8 ml , ale spokojnie wystarczyła mi na dwa zastosowania.
Opakowanie w formie saszetki z przyjemną szatą graficzną.
Sama maseczka pięknie pachnie ,słodko i miodowo.
Konsystencja lekka , kremowa , dobrze się rozprowadza na twarzy ,
nie zastyga ,po zalecanym czasie usuwamy pozostałości .
Ja trzymałam ją dłużej i w zasadzie całą się wchłonęła .
Bardzo fajnie się sprawdza stosowana na noc zamiast kremu.
Skóra po użyciu maseczki jest dogłębnie odżywiona i nawilżona.
W dotyku bardzo delikatna , gładka i miękka.
Wygląda na wypoczętą i zdrową.

Niewielka cena a efekty są naprawdę widoczne.

Na piątkę

Maska ma gęstą, kremową konsystencję, dzięki czemu jest bardzo wydajna - spokojnie starcza na pokrycie twarzy, szyi i dekoltu. Zapach przywodzi mi na myśl budyń, aplikacja jest niezwykle przyjemna. Pozostawiona na noc nie spowodowała żadnych niespodzianek. Rankiem twarz jest dobrze nawilżona, napięta i "złagodzona". Na pewno kupię jeszcze niejedną saszetkę.

Świetna maseczka dla osób potrzebujących nawilżenia!

Do jej zakupu skusił mnie desaign opakowania prosty,a zarazem z klasą (zdecydowanie przyciągający uwagę). Maseczka bardzo dobrze nawilża, koi, łagodzi podrażnioną skórę. Najlepsze efekty można zauważyć, gdy używałam jej na noc, zamiast kremu. Rano skóra była bardziej nawilżona, napięta, a zrobiony makijaż wyglądał lepiej!
Maseczka jest bardzo wydajna bez problemu wystarczy na co najmniej dwie aplikacje.
Polecam!