Eva Natura Bursztyn, Krem na noc energizująco-relaksujący z biokompleksem bursztynu

Krem na noc przeznaczony do pielęgnacji cery dojrzałej i wymagającej dużego zasobu energii, niezbędnej do prawidłowego przebiegu procesu regeneracji komórkowej – najaktywniejszej podczas snu. Zawarte w kremie oryginalne oleje z owoców brzoskwiń i winogron, szczególnie bogate w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe NNKT, pomagają odtworzyć naturalne lipidy naskórka. Energizujący naturalny biokompleks bursztynu i wysokoenergetycznego komponentu pochodzenia morskiego Artemia Salina wspomaga odbudowę właściwej struktury komórek skóry. Dla Pań powyżej 40 roku życia.

Cena: ok. 15 zł / 50 ml

treściwy

Pasuje mi konsystencja tego kosmetyku, odpowiada mi wchłanianie. Nie mam na twarzy lepkiej glaji, tylko kremik wsiąka w skórę. Wierzę w dobroczynny wpływ bursztynu/skłądnika kremu/ na moją skórę, który dodatkowo jest ozdobnikiem opakowania. Z pewnością sięgnę po ine produkty tej serii.

dobry, ale...

Kupiłam go z lokalnego patriotyzmu (Łódź). Zgodnie z zapewnieniami pani ze sklepu firmowego Polleny Ewy, jest lekki i nadaje się też do tłustej cery. Ma lekko wodnistą konsystencję, co akurat lubię, ale... Nie jestem do końca przekonana co do jego możliwosci nawilżajacych. Już rano czuję, że mojej skórze czegoś brakuje, i muszę ją ratowac maseczkami. Jak na 'luksusowy' krem (choć z dolenj półki) zdecydowanie za mało robi dla skóry.plusy: lekki, estetyczne opakowanie, delikatny i miły zapachminusy: jak na tę jakość kosmetyku polskiego, dość drogi (26 PLN)