Joanna, Multi Cream Color (Krem trwale koloryzujący)

Joanna, Multi Cream Color (Krem trwale koloryzujący)

Dzięki nowoczesnej technologii i innowacyjnym składnikom farby koloryzujące Multi Cream Color zapewniają włosom niezwykle lśniący i trwały kolor oraz perfekcyjne pokrycie siwych włosów. Bogata formuła została tak opracowana, aby zapewnić Twoim włosom wyjątkową ochronę i intensywną pielęgnację już w trakcie koloryzacji. Dzięki temu pozostaną one w świetnej kondycji, zyskają witalność i jedwabisty połysk.
W każdym opakowaniu znajdziesz także odżywkę maskę, która dodatkowo odżywi Twoje włosy, nada im zdrowy blask oraz ułatwi rozczesywanie.
Dodatkową, ważną zaletą gamy Multi Cream Color jest specjalna butelka z aplikatorem, która ułatwia przygotowanie mieszanki koloryzującej. Doskonała, gęsta konsystencja sprawia, że krem dociera do każdego pasma włosów i nie spływa z nich, a specjalnie dobrana kompozycja zapachowa uprzyjemniają stosowanie.
Dzięki Multi Cream Color będziesz wyglądać zawsze pięknie i elegancko.

Słaba

Wybrałam kolor płomienny rudy, trzymałam farbe na głowie tyle czasu ile zalecił producent a farby na włosach prawie wcale nie widać, bardzo słabo kryje i teraz muszę kupić drugą oczywiście inną żeby poprawić kolor.Jedynym plusem jest cena (ale szczerze mówiąc wole wydać nawet 3 dychy za l\'oreala i mieć perfekcyjny kolor)do farby została dołączona dość duża tubka z odżywką i za to też plus ale co z tego jak farba jest do bani i raczej już nigdy jej nie kupię,myślę że takie buble wogóle nie powinny być dopuszczone do sprzedaży.

Używam tego produktu od: od niedawna
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zniszczyła mi włosy!

Włosy po farbowaniu strasznie mi wypadały, łamały się. Dosyć długo kolor się utrzymywał, ale nie polecam.

Plusy
+ łatwa aplikacja
+ kolor dosyc długo się trzymał
+ dobra cena

Minusy
- niszczy włosy
- wysusza

Chyba nic więcej nie mogę powiedzieć na ten temat.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Świetna i niedroga

Farbę dawno temu poleciła mi moja znajoma. Zawsze używałam farb drogeryjnych z tzw. wyższej półki, ale jakoś nigdy nie wracałam do tej samej marki. Z Joanną jest odwrotnie. Zakochałam się od pierwszego farbowania <3

Farba doskonale i równomiernie pokrywa wszystkie włosy.
Bardzo długo się wypłukuje - ja używam zawsze tych najciemniejszych kolorów.
Jest tania i dobra - to ważne jak ktoś tak jak ja ma długie włosy i do farbowania używa 2 opakowań farby :)

Rewelacja!

Ta farba jest idealna! Pokrywa włosy w idealny sposób, kolor wyjściowy trzyma się całkiem długo. Używa intenstywnej czerwieni i zmywa się do rudej czerwieni, nie do jakieś mdłej czerwieni. Co najważniejsze farba nie niszczy włosów, są po niej lśniące i pełne blasku. Po farbowaniu nie trzeba wisieć z głową pod prysznicem bez końca, bo zmywa się bardzo szybko a potem wystarczy tylko nałożyć odżywkę i po sprawie. Jest też tania, ale jej jedynym minusem jest dostępność, bo w popularnym rossmannie czy hebe się jej nie uświadczy a jak to w naszym kraju małe sklepy w których można dostać coś ciekawego są sukcesywnie dobijane przez sieciówki ;/

Bardzo dobra farba

Kupiłam tę farbę zachęcona pozytywnym opiniami na wizażu. Farbowałam włosy odcieniem kasztanowy brąz.

Dla mnie farba dużo plusów i jeszcze kiedyś wypróbuję inne brązy:

+ farba jest przede wszystkim tania, wiec na każdą kieszeń (7-8 zł za opakowanie)
+ duża paleta kolorów wiec wybór spory i każdy znajdzie jakiś dla siebie.
+ pokrywa wszystkie włosy, nawet siwe, nie robi prześwitów.
+ pozostawia trwały i intensywny kolor na naszych włosach (na początku wychodzi troszkę ciemniejszy ale po dwóch myciach jest już taki jak na opakowaniu)
+ na plus trwałość koloru - u mnie nie blaknął szybko, utrzymał się spokojnie ze dwa miesiące
+ produkt nie przesuszył moich włosów, ani nie zrobił im żadnej innej krzywdy, nie wypadały w większych ilościach, nie łamały się, były lśniące i przez jakis czas bardzo miękkie.
+ opakowanie zawiera odżywkę &#8211;maskę o pięknym kwiatowym zapachu, która dodatkowo odżywia włosy oraz ułatwia rozczesywanie
+ plus również za butelkę z aplikatorem, która ułatwia przygotowanie mieszanki koloryzującej.
+ ma fajną, gęstą konsystencję która łatwo sie rozprowadza i nie spływa z włosów

Gwiazdkę odjęłam za słabą dostępność. O ile farba Naturia Joanny jest dostępna wszędzie (większość drogerii, większe markety) to za Multi Cream Color musiałam obejść wszystkie drogerie w moim mieście, była tylko w jednej (!).

Ze swojej strony polecam.

Używam tego produktu od: farbowałam włosy tą farbą w sierpniu 2014 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

niszczy włosy

Farba faktycznie jest bardzo mocna i trwała, ale w negatywnym tego słowa znaczeniu&#8230;Niestety niszczy piekielnie włosy, wysusza je. Włosy po tej farbie plątały mi się niemiłosiernie. W dodatku kolor jest znacznie ciemniejszy niż obiecuje producent. Liczyłam na ładny, kasztanowo-rudawy odcień, a otrzymałam czarną masę&#8230;.Nie spodobała mi się ta farba, mimo, że miałam sporo oczekiwań, skusiła mnie niska cena i dobre opinie koleżanek. Widocznie farba nie dla wszystkich okazała się przyjacielem&#8230;

Używam tego produktu od: kwietnia 2014
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Zobaczymy co z tą Joanną.

Używałam farby Joanna jakiś czas temu - rudy kolor, natomiast dość szybko się spierał.
Skusiła mnie tym razem niska cena, a co do koloru to zobaczymy, bo właśnie nią wczoraj pofarbowałam włosy. Mam nadzieje, że kolor nie spłucze się szybko.
Zawsze mieszam farbę w miseczce a nie dołączonym dozowniku.
Kolor po farbowaniu trochę ciemniejszy - trzymałam ok 40 min.

+ cena
+ opakowanie
+ konsystencja - gęsta, nie pływała z włosów

Średni zapach, na początku czuć amoniakiem, ale potem zapach gdzieś ulatuje.

- trochę ciężko rozmieszać farbę

Sądzę, że skuszę się na tą farbę w przyszłości.

Używam tego produktu od: 2012 oraz teraz.

Farba bardzo dobrej jakości.

Po różnych niemiłych doświadczeniach z farbami czy szamponami koloryzującymi innych firm typu: wypadanie włosów, ciemniejszy odcień, przesuszone włosy i ciągłym poszukiwaniu tego najlepszego, w końcu udało mi się znaleźć odpowiedni. Jest to farba firmy Joanna - Multi Cream Color. Do tej pory farbowałam włosy trzema odcieniami, tj. kasztanowym brązem (38), orzechowym brązem (39) i czekoladowym brązem (41). Za każdym razem byłam bardzo zadowolona z efektów.

Opakowanie to ciemno-różowy kartonik zawierający tubę z farbą do włosów 40 g, utleniacz w kremie w butelce z aplikatorem 60 g, maseczkę pielęgnującą w saszetce 15 g, rękawiczki oraz ulotkę informacyjną.
Na pudełku podane wszystkie ważne informacje takie jak: skład farby, utleniacza i maseczki pielęgnacyjnej, poziomy koloryzacji, spis zawartości opakowania, opis ogólny farby oraz wskazówki ostrzegawcze.

Bardzo tania, za jedno opakowanie zapłacimy 7-8 zł. W związku z tym, iż moje włosy są długie, grube i gęste kupuję zawsze dwa opakowania i płacę 15-16 zł.

Dużym plusem farby jest buteleczka z aplikatorem zawierająca utleniacz do której wystarczy wycisnąć farbę z tuby, energicznie wstrząsnąć zawartość aby uzyskać jednolitą konsystencję, odłamać końcówkę aplikatora i od razu można nakładać farbę na wilgotne włosy. Jest to naprawdę wygodne. Nie musimy wyciskać wszyskiego do osobnej miseczki i mieszać.

Konsystencja farby jest gęsta, kremowa dzięki czemu bardzo dobrze nakłada się, nie spływa z włosów. Po wymieszaniu farby i utleniacza kolor mieszanki jest jasno-brązowy (oczywiście w przypadku brązów, natomiast nie wiem jaki kolor mieszanki jest przy blondach).

Zaskoczył mnie zapach kosmetyku. Spodziewałam się ostrego, duszącego zapachu amoniaku jaki doświadczałam przy farbach droższych firm, tutaj jest inaczej - zapach jest owocowy, przyjemny. Dzięki temu proces farbowania nie jest męczący i uciążliwy.

Producent zaleca trzymać farbę 25 - 30 minut dla uzyskania naturalnego efektu, bądź 30 - 40 minut dla uzyskania efektu mocnego, intensywnego. Ja trzymałam farbę na głowie pół godziny i kolor wyszedł ciut ciemniejszy od tego pokazanego na opakowaniu ale po paru myciach spłukał się do obiecanego kasztanowego brązu.
Kolor utrzymuje się bardzo długo - u mnie spokojnie dwa miesiące, nie blaknie pod wpływem słońca itp.

Ocena moja jest pozytywna, farba sprostała wszystkim moim oczekiwaniom, podoba mi się w niej wszystko, obiecanki producenta spełniły się. Joanna Multi Cream ani raz nie zniszczyła mi włosów - nie zauważyłam po farbowaniu żadnych rozdwojonych lub łamliwych końcówek, nie wypadały wręcz przeciwnie - włosy są miękkie, pięknie lśnią, wyglądają zdrowo. kondycja ich po koloryzacji też jak najbardziej dobra, nic dodać nic ująć - w sam raz!

Z całego serca mogę Wam polecić farby Multi Cream Color marki Joanna, farba na prawdę działa i ma wiele zalet: nie uczula, nie podrażnia skóry głowy, nie przesusza włosów, nie zauważyłam też zwiększonego wypadania ich, ani zniszczeń, włosy są błyszczące i miękkie w dotyku. Prócz tego używanie farby jest bardzo przyjemne - po przez zapach, konsystencje i łatwość aplikacji farbowanie włosów w domowych warunkach jest czystą przyjemnością, no a tak atrakcyjna cena i wysoka jakość produktu jeszcze bardziej zachęcają do skorzystania.

Firma oferuje duży wybór kolorów i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Kolory są bardzo soczyste, intensywne.

Produkt o niebo lepszy od większości farb zagranicznych marek. Uważam, że nie warto przepłacać. Polecam gorąco każdemu kto się zastanawia nad kupnem!

Ilość zużytych opakowań: sześć (przy farbowaniu zawsze zużywam dwa opakowania)

Tania, polska, dla mnie najlepsza

Najlepsza farba ze wszystkich, których używałam. Odcień wyszedł dokładnie identyczny jak na opakowaniu (farbowałam włosy odcieniem: kasztanowy brąz)
Mogłoby się wydawać, że czym droższe farby, tym lepszy efekt. A tu taki psikus!
Używałam już wszystkiego: L\\\'oreal, Garnier, Palette, ale dopiero ta farba za niecałe 7,50 zł spełniła moje oczekiwania.

Farba jest bardzo gęsta, dzięki czemu nie spływa z włosów, doskonale się jednak rozprowadza. Składniki farby mieszamy w buteleczce i również nią nakładamy farbę na włosy przez specjalny dzióbek. Nie ma paprania się z miską - duży plus za tę wygodę.
Farba nie śmierdzi amoniakiem, kolor, utrzymuje się przez długi czas, nie płowieje pod wpływem słońca.
Nie powoduje uczuleń i podrażnień. Bez problemu pokryła moje pierwsze siwe włosy.

Dołączona odżywka, którą zastosowałam natychmiast po spłukaniu farby przepięknie pachnie, ale przede wszystkim świetnie wygładza i nabłyszcza. Włosy wyglądają naprawdę zdrowo.

Farba jest trwała, nie niszczy włosów, nie wypadały mi po niej, są one lśniące przez długi czas. Do tego śmiesznie niska cena i duża wydajność - jedno opakowanie starczyło na pokrycie kolorem gęstych włosów za ramiona.

Produkt o niebo lepszy od większości farb zagranicznych marek. Planuję przetestować jeszcze orzechowy brąz oraz czekoladowy brąz.

Jedynym minusem jest dostępność - ciężko ją kupić w mieście w którym mieszkam. W Rossmannie i Naturze jej nie widziałam :/

Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: czerwiec 2013

Świetna farba za nieduże pieniądze.

Używałam już różnych farb ale dopiero farba joanny spełniła moje wymagania co do dobrej farby.Poleciła mi ją koleżanka,na początku sceptycznie podchodziłam ale od kilku lat jestem jej fanką.Farba spokojnie 2 miesiące trzyma kolor(używając kosmetyków do farbowanych włosów)Włosy po farbowaniu sa miękkie w dotyku,kolor spłukuje się równomiernie.Za tą cene polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat

Intensywna czerwień...mój ideał

Uwielbiam farby z Joanny od kiedy pamiętam są tanie i na prawde bardzo dobre.Nie niszczą wlosów jak inne droższe farby i aplikacja jest przyjemna a wlosy po tych farbach pachna cudownie sa blyszczace i miekkie.Jezeli chodzi o serie Multi cream color kilka lat temu używałam hebanowej czerni i ten odcien wspominam dobrze kolor byl intensywny nie spierał się szybko przy praktycznie codziennym myciu wlosow.Aktualnie uzywam Intensywnej czerwieni ktora moim zdaniem jest przeznaczona jedynie do wlosow blond wtedy efekt jest najlepiej widoczny bo seria Multi cream color to trwale kremy koloryzujace nie farby wiec kobiety posiadające włosy w kolorze brąz mogą być zawiedzione jej działaniem.Kolor jest intensywny i nie spiera sie szybko,wlosy sa miekkie i blyszczace powiem wiecej nie mialam jeszcze nigdy tak dobrej farby a uzywałam wielu.Jedyny minus to buteleczka dołączona do opakowania,mysle ze jest zbedna bo konsystencja farby jest za gęsta i dużo produktu w niej zostaje,jednak nie odjeme za to gwiazki bo farbe zawsze rozrabiam w własnej miseczce a aplikatorow nigdy nie uzywałam.Kupuje dwie farby wlosy geste do ramion, nakładam na całe włosy i czas jaki mam ją na włosach to 45 minut następnie spłukuje farbę używam dołączonej odżywki na cala dlugosc wlosow po 5 minutach splukuje i to by było na tyle.Dodaje fotke włosy po tygodniu od farbowania :)

całkiem przyjemne zaskoczenie:)

Po porażce z tanią farbą od Rossmanna powiedziałam sobie - nigdy tanich farb:nie:
No ale oczywiście :rolleys: się złamałam - trafiła się promocja w Naturze (5,99 pln), al poczytałam opinie wizażanek i postanowiłam zaryzykować.
I tym razem się opłaciło:jupi:

Naturalny kolor mam jasny blond. Przemieszany z siwymi :brzydal:. A włosy krótkie bardzo, rosnąc w tempie zgoła nadprzyrodzonym, do tego farbuję je na brązy, w więc muszę dbać o dobre krycie, a do tego muszę naprawdę często farbować (co 3, max 4 tygodnie).

+ cena

+ dobry, choć nie oszałamiający wybór kolorów

+ posiada buteleczkę-dozownik - ja wolę wszystko wymieszać w miseczce i nakładać pędzlem, niemniej doceniam

+ po zmieszaniu farba ma bardzo dobrą konsystencję - dość gęstą, co zapobiega chlapaniu, spływaniu i innym upierdliwościom farbowania. Trzyma się włosów, nie muszę poruszać się w zwolnionym tempie w obawie ze pobrudzę siebie i otoczenie

+ smrodek umiarkowany, w każdym razie w nosie nie wierci, a oczy nie szczypią;)

+ kolor wychodzi jak na zdjęciu z opakowania, co sprawdzałam pilnie na odrostach w każdym oświetleniu

+ włosy nie są może bardzo mięciutkie po zastosowaniu z odżywką dołączoną do opakowania, ale też nie są sztywne, a po kilku dniach wracają całkiem do normy - nie powoduje więc trwałego przesuszu i nie niszczy, a kolor mimo codziennego mycia trzyma się pięknie

Minusów, może oprócz nie do końca wielkiej dostępności nie widzę, dla mnie bardzo dobry produkt za przyjemną cenę.
Polecam:)

Używam tego produktu od: użyłam 2 tygodnie temu