Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

Wracam do niej

W ciągu ostatniego roku lub może dwóch brwi to chyba must have. Kiedyś byly tylko kredki. Nagle szał na brwi. I szafy drogeryjne zaczęły pękać w szwach od paletek żeli wosków i tuszów do brwi. Zaczełam testować. Ku mojemu zaskoczeniu najlepiej na moich brwiach wygląda dwie opcje kredka od firmy golden rose i ta paletka. Kredka to hit a paletka depcze jej po piętach. Polecam z czystym sumieniem. Jeżeli się nie sprawdzi to zawsze możemy ją używać jako cienie.

Nie dla mnie

Ten produkt był moją pierwszą przygodą ze stylizacją brwi cieniami. Mam jasną karnację, ciemne włosy ale bardzo jasne brwi. Pomalowane ciemniejszym z cieni wyglądają bardzo nienaturalnie natomiast jasnym - prawie nie widać różnicy. Cienie obsypują się i nie łatwo nakłada się je nie wprawioną jeszcze ręką. Pędzelek jest ścięty jednak niewygodnie używa się go do malowania brwi. Nadal mam ten zestaw i okazjonalnie używam go mieszając kolory jednak nie jestem fanką, To jest mój zestaw na wszelki wypadek.

Zestaw do stylizacji brwi

Niestety ale zestaw ten nie wywarł na mnie jakiegoś większego wrażenia. Kolory są słabo napigmentowane i mimo iż w opakowaniu są super ciemne to po nałożeniu są jasne i na dodatek szybko się obsypują. Produkt jest nie trwały. Pędzel, który jest dołączony mogę zaliczyć do plusów, ponieważ jest lekko ścięty, fajnie się nim nakłada pomade na brwi ( wykorzystałam go do innego kosmetyku). Jak dla mnie w tej cenie można kupić naprawdę lepszy kosmetyk do stylizacji brwi.

Jeden z moich pierwszych..

Cóż, produkt bardzo fajny. Tani, ale zarazem bardzo dobry. Cienie się delikatnie osypywały i trzeba je nakładać po troszku, a nawet osypywanie nie będzie nam straszne. Są dwa cienie, co dla mnie akurat jest doskonałym pomysłem, jedyne czego mi brakuje to wosk, który ujarzmiłby niektóre włoski.

Niska cena dobra jakość

Zdecydowanie polecam, używam już chyba trzeciego opakowania. Cienie są wydajne i dobrze napigmentowane. Cień jaśniejszy jest dla mnie zbyt jasny więc przed użyciem moczę pędzelek w wodzie i otrzymuję efekt pomady. Jedynym minusem moim zdaniem jest opakowanie, ale to chyba nie jest najważniejsze.

Fajny kompaktowy

To był mój pierwszy zestaw do stylizacji brwi. Stosowałam mix obu kolorów, inaczej odcienie nie pasowały do mojej karnacji. Plus za dużą wydajność produktów i fakt, że opakowanie jest kompaktowe. Lubię zabierać go na podróże.

Brwi jak malowane

Dobrze wyglądające brwi to bardzo ważny element całego makijażu twarzy. I ten zestaw bardzo to ułatwia. Malowanie brwi cieniami wcale nie jest aż tak łatwe, trzeba mieć umiar w nakladaniu produktu aby nie przesadzić i żeby nasze brwi nie wyglądały jak dwie gąsienice :) jednak gdy trochę pocwiczymy i będziemy wiedzieć na jakim efekcie nam zależy zestaw będzie idealny. Ja wybrałam najciemniejszy że względu na moje czarne włosy i bardzo ciemne naturalne włosy brwi. Cienie dają radę i ładnie uzupełniają wszelkie braki w brwiach, utrzymuje się na nich cały dzień bez większego problemu i jest mega wydajny

Nie dla mnie

Kosmetyk zakupiłam w sklepie internetowym. Moją uwagę przyciągnęło ciekawe opakowanie i forma produktu. Wybrałam zestaw ciemniejszy dla brunetek.
Powiem szczerze że produkt jednak nie sprawdził się zupełnie w moim przypadku. Zdecydowanie w stylizacji brwi wolę używać standardowych kredek.
Tutaj miałam problem z dokładnym i precyzyjnym nałożeniem kosmetyku, który w dodatku lubił się osypywać i kruszyć. Odcień też nie był dobrze dobrany - był zdecydowanie za ciemny i nienaturalny - wpadał w odcienie rudości.
Kosmetyk zapowiadał się ciekawie jednak zupełnie się u mnie nie sprawdził i nie zagościł na dłużej w mojej kosmetyczce.

Kiedys byl moim hitem

Moja przygoda z malowaniem brwi zaczęła się własnie od tej paletki, jednak w starszej wersji- bez szablonow. Cienie sa dosyc mocno napigmentowane. Dodatkowym atutem jest ten pedzelek.
Dla mnie byl wybawieniem, poniewaz w swojej kosmetyczce nie mialam scietego pedzlelka do brwi. Wiec bardzo mi sie przydal.
Mimo, ze gramatura cieni jest niewielka za to bardzo wydajna i naprawde wystarcza na bardzo dlugo- codziennego malowania. Oprocz tego cienie moga posluzyc do makijazu oka. :) osobom zaczynajacym przygode z makijazem brwi - osobiscie polecam. Łatwo sie pracuje z ta paletka, a co najwazniejsze miesci sie w kieszen, torebke, gdziekolwiek. W kazdym przypadku mozemy ja miec przy sobie wrazie gdyby pojawil sie przymus dokonania drobnych poprawek :)
Co do opakowania- nie jest solidne. Jednak nie mozna oczekiwac zbyt wiele od tak taniej paletki.

Moje ulubione

Używam tego zestawu od 2-3 lat, są tanie, łatwo dostępne w drogeriach, dobrze mi się nimi maluje i są trwałe - efekt trzyma się tak długo dopóki sama ich nie zmyję. Nie wyobrażam sobie, aby ich zabrakło w mojej kosmetyczce, używam codziennie :)

Wykorzystała: kilka próbek

Ulubiony

Jeden z moich ulubionych zestawów do brwi. Używam tego ciemniejszego. Fajnie sie rozprowadza, nie sypie sie. Bardzo dobrze konturuje sie z nim brwi. Pędzelek nie jest gruby. Długo trzyma , nie rozmazuje sie cień tak szybko. Jeden minus- Mogłoby byc go trochę wiecej. Ale jak dla mnie super! Polecam!

Fajny

Fajny produkt za niską cenę. Używam ciemniejszej wersji i jestem na prawdę zadowolona, efekt taki sam jak przy użyciu cieni kilka razy droższych. Cienie nie obsypują się i są trwałe. Jeden minus moim zdaniem bardzo duży za to że są one w takim tandetnym miękkim plasticzku co utrudnia użytkowanie.

Może być

Zużyłam jedno opakowanie. Biorąc pod uwagę jego cenę to jest to dobry produkt. Pod koniec pudełko się rozregulowało i się samo otwierało, pędzelek jest niezbyt dokładny, te wzorce do brwi całkiem fajne zwłaszcza dla osób które nie mają wprawy w kreowaniu wizerunku swoich brwi. Produkt jest bardzo pudrowy, nie dyscyplinuje włosków.