Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Sprawdź ceny produktu

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

Hiiiiit ;))

REWELACYJNY :) Mój pierwszy i raczej ostatni puder do brwi, jestem bardzo zadowolona . Posiadam ten ciemniejszy odcień chociaż jestem ciemną blondynką. Super się rozprowadza i zmywa więc nie na deszcz heh. Jest bardzo wydajny, jak za 10 zł to naprawę super produkt . Polecam wszystkim

Bardzo słaba

Zakupiłam ją z ciekawości za ok.10 zł ale już wiem ,że nie warto !
Jestem brunetką więc wzięłam odcień ciemniejszy .
W opakowaniu mamy dwa cienie , trzy szablony i pędzelek. Wszystko zapakowane w praktyczne zamykane pudełeczko.
Trudno się posługiwać tą paletką nijak nie można nadać swoim brwiom kształtu i koloru.

Średniawo

Raczej nie poleciłabym znajomym. Cienie nie są trwałe i bardzo się osypują psując cały makijaż twarzy. Także brwi musimy malować na samym początku.. dołączony pędzelek wylądował w koszu. Nie nadaje się do niczego..

Dobry kosmetyk

Używałam bardzo długo tej paletki o odcieniu 02 Natural - jest bardzo dobry dla blondynek, byłam z niej bardzo zadowolona, jednak po kontakcie z wodą cień znikał, to było jej największym minusem. Obecnie używam pomady z tej samej firmy i jestem z niej mega zadowolona.

Niewygodny i nietrwały

Kupując ten zestaw do stylizacji brwi byłam pełna dobrych chęci i oczekiwań, miało to zrewolucjonizować moje podejście do makijażu brwi (reprezentowane do tej pory jako "macham w trzy sekundy ciemnym cieniem albo żelem i jest okej)i całkowicie zmienić mój wizerunek.

Zapału starczyło mi na jakieś pięć użyć, bo okazało się, że pędzelek jest ultra cienki i trudno go utrzymać w dłoni, a przy jednoczesnym operowaniu giętkim i plastikowym szablonem do brwi zadanie staje się wręcz niemożliwe. Cienie mają dobre kolory, ale osypują się przy nakładaniu i dość szybko ścierają. Nawet jeśli ostatecznie uda nam się jedną ręką trzymać szablon, a drugą rysować, to efekt nie pozostanie z nami na długo.

Produkt może nie jest drogi, ale biorąc pod uwagę, że wylądował dość szybko na dnie kosmetyczki, to raczej nie wart kupna.

Mega fajny zestaw!

Byłam bardzo zadowolona z zakupu, cienie są dosyć długotrwałe, mają piękne chłodne odcienie, które bardzo naturalnie wyglądają na brwiach, pędzelek jak dla mnie jest za mały do nakładania produktu więc używam innego. Cienie są wyjątkowo wydajne.

zdecydowanie nie

może i kolorystyka fajna, w chłodnych odcieniach, co z resztą przekonało mnie do zakupu tego zestawu do stylizacji.. jednak trwałość tych cieni to porażka. ciężko wyrysować nimi jakikolwiek kształt i po krótkim czasie produkt po prostu ściera się i znika z brwi.

Sama nie wiem

Kupiłam produkt na promocji z myślą, że bedzie na prawdę fajny. Przeliczyłąm sie. Kolory nie sa dla mnie niestety. Nie umiem utrzymać efektu na dłużej. Zdążę zrobić brwi dosłownie za godzinę produkt się ściera i nie wygląda to dobrze. Opakowanie tez nie jest zbyt praktyczne.

Nie dla mnie

Produkt do stylizacji brwi w postaci cieni w dwóch odcieniach. Dodatkowo do produktu dołączone są 3 różnego kształtu szablony oraz pędzelek do aplikacji. Niestety dla mnie cienie się po prostu nie sprawdziły , zdecydowanie lepiej brwi stylizuje mi się kredką. Jednak produkt ma swoje plusy. Dla osoby zaczynającej zabawę ze stylizacja brwi bardzo pomocne okażą się dołączone szablony. Produkt jest tani i wydajny , a także ogólnie dostępny w drogeriach. Jednak minusem jest trochę niepraktyczne opakowanie - wieczko które ściągamy a następnie wysuwamy cienie.

super!

Te cienie do brwi są bardzo wydajne, jakość koloru też mi pasuje, długo się utrzymuje, cena banalna, nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego produktu. Można jedynie przyczepić się do pędzelka ale ja używam swojego skośnego. Polecam za taką cenę warto go mieć!

Niska cena, extra jakość!

Ogromne odkrycie, produkt zakupiłam zupełnie przypadkiem i zwyczajny zakup okazał się nadzwyczajny! Trwałość, trwałość i jeszcze raz trwałość, nie kruszy się, nie ściera, nie spływa, wręcz po całym dniu czy całej nocy ciężko go usunąć z brwi, ale przy nakładaniu nie ma problemu z odpowiednim roztarciem, z umodelowaniem, kolory uniwersalne, opakowanie oraz aplikator poręczne, wydajność zachwyca, a jakość co do ceny zrekompensowałaby każdy minus, którego całkowicie brak.

Może być

Te cienie do stylizacji brwi kupiłam może rok temu generalnie nie są złe, fajnie się je rozprowadza na brwi mają fajna pigmentację no ale nie są długotrwałe musiałam uważać żeby nie dotykać brwi żeby się nie rozmazać .Szkoda że nie mają w sobie wosku no i trochę kiepskie opakowanie

Bardzo dobry

Używałam bardzo długo tego duetu, ma świetną cenę, wydajność, efekt. Za tę cenę bardzo polecam. Nie kupię ponownie, bo znalazłam coś lepszego też nie drogiego, ale ten zestaw polecam jak najbardziej.