Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

Może być

Te cienie do stylizacji brwi kupiłam może rok temu generalnie nie są złe, fajnie się je rozprowadza na brwi mają fajna pigmentację no ale nie są długotrwałe musiałam uważać żeby nie dotykać brwi żeby się nie rozmazać .Szkoda że nie mają w sobie wosku no i trochę kiepskie opakowanie

Bardzo dobry

Używałam bardzo długo tego duetu, ma świetną cenę, wydajność, efekt. Za tę cenę bardzo polecam. Nie kupię ponownie, bo znalazłam coś lepszego też nie drogiego, ale ten zestaw polecam jak najbardziej.

tani a dobry

Cień rozprowadzał się fajnie.Trzeba próbować odcieni bo niektóre są ciemniejsze niż się wydaje. Jak dla mnie trwałość do 10 godzin więc jak za taką cenę to warto. Pędzelek nie przypadł mi do gustu, proponuję dokupić inny .Opakowanie dość wytrzymałe ale po upadku pękło a cień sie rozkruszył. Jest bardzo wydajny.

Może byc

Pierwszy cień do brwi jaki w życiu kupiłam kilka ładnych lat temu, więc moja ocena nie jest dokładna :D pamiętam że miałam łatwość w nakladaniu i że cena też nie była za wysoka.

fajna jakość w niskiej cenie

Uważam, że jak za taką cenę produkt jest na prawdę godny uwagi i chociaż przetestowania Mimo iż jestem blondynką to odcień pasuje mi idelanie. ładnie podkreśla rwi, wosk ładnie utrwala i sprawia że są one na swoim miejscu przez cały dzień.
Jedyne do czego można się doczepić to platikowe opakowanie, które lubi niestety pękać. No i ja użwam swojego pędzelka a nie tego dołączonego do zestawu :)

Cienie są ok

To był mój pierwszy produkt do brwi. Myślę, że jeśli ktoś potrzebuje tylko delikatnie podkreślić swoje brwi to ten produkt będzie dla niego idealny. W miarę ładne kolory. Niska cena. Produkt nie jest zły. Dla naturalnego efektu jak najbardziej ok.

Przyzwoity produkt

Od tego produktu zaczynałam moją przygodę, jeśli chodzi o stylizację brwi. Jestem brunetką, ale kolory przeznaczone dla tego typu urody, wydawały mi się za ciemne. Sięgnęłam więc po wersję dla blondynek. Ciemniejszy cień sprawdził się u mnie idealnie. Łatwo się aplikują, brwi po aplikacji wyglądają naturalnie i co najważniejsze długo się utrzymują. Największym minusem jest opakowanie, które praktycznie po kilku użyciach rozpada się. Używam innego pędzelka do aplikacji cieni, więc nie wypowiem się na jego temat. Produkt jest wydajny, cena przystępna. Dostępny w każdej szafie Essence.

Nie dla mnie

Ten produkt był moją pierwszą przygodą ze stylizacją brwi cieniami. Mam jasną karnację, ciemne włosy ale bardzo jasne brwi. Pomalowane ciemniejszym z cieni wyglądają bardzo nienaturalnie natomiast jasnym - prawie nie widać różnicy. Cienie obsypują się i nie łatwo nakłada się je nie wprawioną jeszcze ręką. Pędzelek jest ścięty jednak niewygodnie używa się go do malowania brwi. Nadal mam ten zestaw i okazjonalnie używam go mieszając kolory jednak nie jestem fanką, To jest mój zestaw na wszelki wypadek.

Zestaw do stylizacji brwi

Niestety ale zestaw ten nie wywarł na mnie jakiegoś większego wrażenia. Kolory są słabo napigmentowane i mimo iż w opakowaniu są super ciemne to po nałożeniu są jasne i na dodatek szybko się obsypują. Produkt jest nie trwały. Pędzel, który jest dołączony mogę zaliczyć do plusów, ponieważ jest lekko ścięty, fajnie się nim nakłada pomade na brwi ( wykorzystałam go do innego kosmetyku). Jak dla mnie w tej cenie można kupić naprawdę lepszy kosmetyk do stylizacji brwi.

Jeden z moich pierwszych..

Cóż, produkt bardzo fajny. Tani, ale zarazem bardzo dobry. Cienie się delikatnie osypywały i trzeba je nakładać po troszku, a nawet osypywanie nie będzie nam straszne. Są dwa cienie, co dla mnie akurat jest doskonałym pomysłem, jedyne czego mi brakuje to wosk, który ujarzmiłby niektóre włoski.

Niska cena dobra jakość

Zdecydowanie polecam, używam już chyba trzeciego opakowania. Cienie są wydajne i dobrze napigmentowane. Cień jaśniejszy jest dla mnie zbyt jasny więc przed użyciem moczę pędzelek w wodzie i otrzymuję efekt pomady. Jedynym minusem moim zdaniem jest opakowanie, ale to chyba nie jest najważniejsze.

Fajny kompaktowy

To był mój pierwszy zestaw do stylizacji brwi. Stosowałam mix obu kolorów, inaczej odcienie nie pasowały do mojej karnacji. Plus za dużą wydajność produktów i fakt, że opakowanie jest kompaktowe. Lubię zabierać go na podróże.