Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence, Eyebrow Stylist Set (Zestaw do stylizacji brwi)

Essence Eyebrow Stylist Set to zestaw do stylizacji brwi. Opakowanie zawiera dwa cienie: jeden ciemnobrązowy, drugi jaśniejszy. W pudełeczku Essence Eyebrow Stylist Set znajduje się również malutki pędzelek ze skośnie ściętym włosiem.
Cienie są trwałe i utrzymują się przez cały dzień bez konieczności dokonywania poprawek, a makijaż brwi wykonany z ich pomocą wygląda bardzo efektownie.

Najlepszy do brwi

Zestaw w cenie ok. 10 zł zawiera 2 cienie (używam tylko jednego), pędzelek, który nie jest moim ulubieńcem oraz szablony do brwi - moim zdaniem zbędne. Pierwsze opakowanie używałam przez około 1,5 roku, a końca nie było widać. Jedynym mankamentem jest nieporęczność plastikowego "etui" - z jego powodu oraz niezdarności, mój (wydawałoby się, że wieczny) produkt roztrzaskał się w drobny mak. Wtedy postanowiłam poszukać odpowiedników zestawu z essence, jednak nic nie dorównało temu kosmetykowi. Jestem w trakcie drugiego opakowania i na pewno kupię go ponownie.

Swietny

Mały, poręczny i dobrej jakości. Przydaje się w każdej sytuacji, idealny do poprawek w ciągu dnia, można wrzucić do torebki lub kieszeni i mieć go zawsze przy sobie. Używam od bardzo dawna i nie zawiodłam się na nim.

Sam kosmetyk w sobie na prawdę jest dobry jak za tak niską cenę. Zużyłam kilka opakowań, jednak uważam, że śmiało można go zastąpić tradycyjnymi cieniami do powiek, ponieważ konsystencja jednego i drugiego jest taka sama.

Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

Nietrafiony zakup

Cena to z pewnością zaleta ale cienie nie są zbyt trwałe a pędzelek jest bardzo twardy nie nadaje się do niczego. Odcienie kolorów to tylko ten jasny przypadł mi do gustu. Opakowanie po pewnym okresie użytkowania mi pękło.

Ładnie podkreśla brwi

Nie stosowałam wielu produktów do brwi, więc nie mam porównania, ale mogę śmiało polecić ten zestaw. Ładnie wypełnia i podkreśla kształt brwi. Odcień również dobrze dopasowany do moich brwi. Za małe pieniądze warto kupić i przetestować.

Kocham

Świetny zestaw mam go już z 3 lata i jest bardzo wydajmy a brwi idealnie podkreśli i wypełni. Oba kolory przypadną do gustu używałam jaśniejszego po 1,5 roku mi się skończył używam teraz ciemniejszego i też jestem zadowolona,nie daje dużo i brwi pięknie wyglądają .Polecam :)

Całkiem OK!

Cienie są bardzo fajne, ja osobiście mieszam kolory i wychodzi mój naturalny. Ladnie ujednolica mi się z brwiami. Jedyny minus to pędzelek, on w sumie nie wiem do czego jest, bo jest strasznie twardy i wąski, więc używam swój. Do tego niska cena, a i utrzymuje się na długo. Ja jestem zadowolona

Zestaw

Zestaw do stylizacji brwi, muszę przyznać przydaję się w każdej sytuacji. Gdy tylko jadę gdzie poza swój dom zawsze jest ze mną. Od momentu gdy pierwszy raz jej użyłam pokochałam i od teraz używam jej zawsze. Jest wydajna, dobrze koloryzuję , gdy trzeba zmyć schodzi bardzo fajnie. Polecam

Naprawdę niezły

Zestaw kupiłam z ciekawości, za tę cenę nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego, a jednak okazał się być jednym z moich ulubionych produktów do brwi. Ciemniejsza wersja jest dobra dla moich ciemno brązowych brwi, cienie się nie ścierają i trzymają cały dzień - trzeba jednak podkreślić, że jedynie uzupełniam niewielkie ubytki w brwiach, nie bawię się w ich bardzo mocne wyrysowywanie.
Niezbyt wygodne opakowanie, za to pędzelek po kilku myciach zrobił się lekko rozcapierzony co dla mnie jest plusem - bardzo fajnie nabiera odpowiednią ilość cieni, które po prostu "wblendowuję" (XD) między włoski brwi

Całkiem spoko

Posiadam ten produkt już do około pół roku. Jak za taka cenę moje zbawienie! Używałam kilku innych produktów takich ja pomada z inglota czy paletka do brwi z rewolution, oba produkty były średnie i niewarte swojej ceny. Ten produkt kupiłam przypadkowo na wakacjach i bardzo się z tego cieszę. Ciemny cien polecam w 100%, ale mam problem z tym jaśniejszym. Daje mało koloru i gdy chce trochę wyjechać za moje brwi nic nie widać :(
A i jeszcze jedno, kolor nie zabardzo pasuje osobom z rudawym odcieniem włosów, kolor tego produktu jest lekko szarawy.

Bardzo dobry na początek

Set do brwi z Essence, to bardzo dobry produkt dla kogoś, kto zaczyna swoją przygodę ze stylizacją brwi. Produkt jest w bardzo przystępnej cenie, bardzo wydajny, wyposażony w pędzelek i szablony. Z pędzelka korzystam i uważam, że jest całkiem dobry, szablonów nie używałam, więc się na ich temat nie wypowiem. Cienie jak dla mnie są bardzo dobrze dobrane kolorystycznie, jedyny minus jaki zauważyłam to to, że się odrobinę osypują podczas aplikacji. Ogólnie polecam! :)

Średniak

Zakupiłam po poleceniu przez koleżankę. Używałam jakiś czas, ale nie spełnił moich oczekiwań. Zbyt jasne kolory, produkt szybko się "ścierał". Kształty o wiele za duże, za długie. Jasny odcień zlewał się z moją skórą a ciemny wciąż był za jasny.