Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bursztynowa Vilcacora, Krem natłuszczająco - regenerujący

Bursztynowa Vilcacora, Krem natłuszczająco - regenerujący

Krem przeznaczony szczególnie dla osób o cerze zmęczonej, suchej, mało elastycznej i wrażliwej. Aktywne składniki kremu, wzbogacone o witaminę E, skutecznie ograniczają negatywny wpływ wolnych rodników, mają działanie łagodnie przeciwzapalne i antyseptyczne, wspomagają krążenie w naczyniach skórnych i tym samym ułatwiają odżywianie skóry. Wyciąg z bursztynu działa na skórę kojąco, regeneruje ją, działa przeciwzmarszczkowo, wywołuje efekt matujący. Jest naturalnym filtrem przeciwko promieniom słonecznym. Masło shea (Butyrospermum parkii) silnie nawilża skórę i jest dla niej źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych

Skład:Aqua, Cetearyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Glycerin, Octyl Dodecanoate, Butyrospermum parkii, Lanolin Extract of Amber, Panthenol, Uncaria tomentosa Extract, Butyl Linoleate and Butyl Linolenate, Tocopheryl Acetate, Parfum, DMDM Hydantoin Iodopropynyl Butylcarbamate

Cena: 30zł /75ml

/e/

Dobry, ale ma lepszego \'brata\' ;).

Krem używany przeze mnie głównie na noc,
matuje delikatnie- nie wysusza.
Bardzo dobrze sprawdził się latem jako ratunek po oparzeniu słonecznym.
Mimo tego, że mam skórę mieszaną z tendencją do tłustej nie zapycha.
Kiedy nie mogę dostać wersji ze Smoczą Krwią,
posiłkuję się właśnie Bursztynową Vilcacorą.
Poza tym niewątpliwym plusem jest cena,
forma opakowania oraz fakt, że nie jest testowany na zwierzętach.

Używam tego produktu od: 4 lata z przerwami
Ilość zużytych opakowań: dwa

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[580109].usefull || 0 }}% pomocna.

cery suche i wrażliwe powinny dać mu szansę :)

to jeden z kremów, do których wracam. lubię jego konsystencję - większość kremów po godzinie musiałam aplikować ponownie, ze względu na nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry twarzy (lżejsze), inne z kolei były zbyt ciężkie. ten jest w sam raz :) zwłaszcza zimą. efekt matujący to dodatkowy plus. gwiazdkę odejmuję za to, że nieco długo się wchłania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[475142].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowanie

Leży teraz w koszyku i od czasu do czasu używam go do rąk, broń Boże nie do twarzy, bo:

1. mam do cery mieszanej - efekt: ciężki krem, tłusty, syfy po nim rosną jak na żyznej glebie...
2. efekt matujący - ???? - no to już był żart...

Nie mam nic na jego obronę, choć sprawdza się w zimowe dni, jako niezła ochrona na suche ręce - no, ale nie do tego został stworzony!

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[446993].usefull || 0 }}% pomocna.
Manicure - glitter nails

nie polecam

+ nie robi zadnych szkod (tez nic nie poprawia) - nie zapycha porow

- matuje na ok. 1 godzine pozniej nie wiem jak to nazwac co sie z nim dzieje. twarz wyglada tak jakby byla nasmarowana olejem. koszmar

Używam tego produktu od: miesiaca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[305687].usefull || 0 }}% pomocna.