Kryolan, Basic Eyes, Eye Shadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Kryolan, Basic Eyes, Eye Shadow Primer (Baza pod cienie do powiek)

Baza mająca na celu przedłużenie trwałości cieni do powiek.
Bezbarwna formuła i wysoka jakość zamknieta w tubce gwarantuje makijaż na cały dzień.

MEGA FAJNA

to baza pod cienie do powiek zapewniająca długotrwały makijaż oczu. Ma delikatną, lekko kremową konsystencję dzięki czemu łatwo się rozprowadza. kolor cieni nalozonych na baze zwieksza ich intensywność
Dzięki bazie cienie nie ważą się ani nie rolują, bardzo przyjemnie się naklada cienie na wcześniej posmarowana powiekę baza - baza tu działa trochę jak magnez- bardzo dobrze utrzymuje, wrcz przykleja cień

dobra baza

Nie jest to baza, która bardzo mocno zagruntuje cienie do powiek, ale póki co nie narzekam. Używam jej od dobrych kilku miesięcy i każdy cień z mojej kolekcji da się na niej rozprowadzić. Może nie brzmi to zachęcająco, ale tak po prostu jest. Baza przedłuża trwałość cieni, a te nie rolują się i mocno nie blakną po całym dniu noszenia makijażu. Mam tłuste powieki, a baza sama w sobie ma dość płynną konsystencję. W żadnym razie nie jest podobna do 24 hours ze Smashboxa czy tej podstawowej lub z dodatkiem koloru z Urban Decay. Jest komfortowa w noszeniu i nie czuję dyskomfortu, że coś mi ciągle leży na powiekach. Do tego jest bardzo wydajny i tubka wyciska wystarczającą ilość produktu. Wpływa też na to jej płynna przezroczysta konsystencja. Cena jest trochę zawyżona, ale wiem, że tej bazie mogę zaufać.