Dr. Sante, Aloe Vera, Mask (Maska do włosów)

Dr. Sante, Aloe Vera, Mask (Maska do włosów)

Maska jest idealna dla odbudowy zniszczonych włosów. Odbudowuje włosy od nasady aż po same końce, przywraca witalność, sprawia, że stają się wytrzymałe. Idealna dla długich włosów z rozdwojonymi końcówkami.
Zawiera czysty sok z aloesu,masło shea,keratynę,ceramidy.

Strzał w 10 !

Maskę kupiłam w drogerii natura, długo nad nią stałam i zastanawiałam się czy ją kupić z racji tego że była w opakowaniu 1000 ml, a raczej nie kupuję kosmetyków o takiej pojemności ale skusiłam się. Maska- rewelacja. Zapach- nie męczy nosa , przyjemny, a zostaje na włosach po wysuszeniu. Maskę zazwyczaj nakładam na kilka minut. Jest dość gęsta, nie spływa. Włosy po spłukaniu są jak tafla. Bez problemu rozczesuje moje kołtunki. Włosy po jej użyciu są miękkie, wygładzone, nawilżone, dobrze się układają. No same plusy. Nie jestem pewna jak tam skład bo nie znam się jakoś szczególnie na tym, ale wydaje mi się że w miarę okej. Cena- za litr maski zapłaciłam kolo 20 zł. Polecam wypróbować bo naprawdę warto.

Rewelacja

O masce czytałam dużo na blogu jednej z blogerek, zachęcona opiniami kupiłam na promocji w astorze w atrakcyjnej cenie. Zapach delikatny, konsystencja dosyć przyjemna w nakładaniu. Pozostawiam maski na włosy dość dłuższy czas, bo bardzo to lubią. Po tej maseczce włosy były wygładzone, odpowiednio nawilżone. Polecam w 100%, bardzo fajna maska do problematycznych włosów.