Dr. Sante, Coconut Hair, Maska z olejem kokosowym

Dr. Sante, Coconut Hair, Maska z olejem kokosowym

Formuła linii Coconut Hair jest oparta na cennych właściwościach naturalnego oleju kokosowego, który intensywnie nawilżając włosy chroni je przed osłabieniem i zniszczeniem.
Maska zapewnia intensywne odżywienie delikatnych, zniszczonych, nadmiernie suchych włosów. Nadaje włosom zdrowy wygląd. Olej kokosowy intensywnie dba o skórę głowy. Przy regularnym użyciu włosy zostają odbudowane.

REWELACJA!!!

Maskę zakupiłam w zasadzie przez przypadek, wybrałam się po inną, ale ta była akurat w promocji. Zachęciło mnie ładne opakowanie, które wyglądem przypomina opakowania drogich, specjalistycznych produktów. Po pierwszym użyciu - zakochałam się. Pomijam fakt, ze ubóstwiam wszystko co smakuje/pachnie kokosem , a zapach naprawdę przepiękny - nie jest mdły, ale nie jest też przesadzony. Samo działanie maski nie pozostawia nic do rzeczenia. Już od pierwszego zastosowania widoczne efekty. Włosy są miękkie i delikatne w dotyku, błyszczące i co najważniejsze - nawilżone. Od ręki zniknął problem "siana" z włosów i puszenia, a co za tym idzie - łatwiejsze rozczesywanie i mniej wyrwanych włosów. Za pojemność 1000ml zapłaciłam 17,99 w promocji w Naturze, w klubie natura jeszcze o 2zł taniej. Ocena ogólna? Same plusy, żadnych minusów.

Dorwałam w aptece na promocji za grosze :)
No ciekawy produkt :) Fajnie nawilża i odbudowuje strukturę włosów :) Rozczesywanie nie należy po masce do najłatwiejszych:)
Konsystencja zbita;) Maska jest bardzo wydajna :) No i zapach...:)) Piękny :)