Dr. Sante, Coconut Hair, Szampon z olejem kokosowym

Dr. Sante, Coconut Hair, Szampon z olejem kokosowym

Formuła linii Coconut Hair jest oparta na cennych właściwościach naturalnego oleju kokosowego, który intensywnie nawilżając włosy chroni je przed osłabieniem i zniszczeniem. Lekki olej kokosowy otula każde pasmo, wygładza łuski, nadaje blask i jedwabistość. Jego wyjątkowy stosunek aminokwasów sprawia, że włosy są bardziej wytrzymałe i elastyczne. Poprawia ich wygląd i stan. Włosy stają się miękkie i jedwabiste. Redukuje łamliwość i rozdwojone końcówki.

Super!

Szampon jest bardzo delikatny, a mimo to dobrze myje włosy. Stosuję go razem z odżywką. Kocham ten zapach.
Włosy są gładkie, nie puszą się, łatwo się układają. Cena zachęca do kupna. Włosy już podczas mycia stają się delikatne, gładkie, miłe w dotyku. Szkoda tylko, że zapach szybko znika, bo jest świetny.

Delikatny przyjemniaczek :)

Opakowanie bardzo ładne, kolorowe, nawiązujące do zawartości. Wysoka, poręczna butelka, która ma pojemność 200 ml.
Szampon ma mleczną, lekką konsystencję. Zapach przyjemny, delikatny, kokosowy, ale nie pozostaje z nami na długo. Dobrze się pieni i dobrze oczyszcza włosy oraz skórę głowy. Nie zauważyłam żadnego negatywnego wpływu na szybsze przetłuszczanie się włosów. Włosy po myciu wyglądają ładnie, świeżo i są miłe w dotyku.
Jest też bardzo delikatny dla skóry głowy, więc nie powoduje łupieżu, wypadania włosów, ani uczulenia - może być stosowany przez całą rodzinę. Nie plącze podczas mycia, a rozczesywanie ich nie stanowi, aż tak dużego problemu
(aż tak, bo u mnie zawsze jest z tym problem).

Całkiem fajny :)

Szampon fajny podczas stosowania wraz z innymi produktami z linii, ładnie się pieni i przepięknie pachnie! Według producenta, szampon przygotowuje do dalszej pielęgnacji i faktycznie, po spłukaniu włosy wydają się być lekko szorstkie. Stosuję wraz z maską i dopiero po zastosowaniu maski włosy stają się miękkie i gładkie. Za 1000ml zapłaciłam 18,99 w promocji w Naturze, co wg mnie jest dobrą ceną. Generalnie szampon polecam, bo robi swoje, jest wydajny i cenowo przystępny, ale polecam do stosowania wraz z maską lub innymi produktami linii.

Bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego szamponu. Mam włosy niefarbowane, trochę przesuszone, ale nie zniszczone (zniszczone można tylko obciąć). Z drugiej strony, mają one również lekką skłonność do przetłuszczania. Trochę obawiałam się tego szamponu, ale okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie.

Zawsze myję głowę co dwa dni i okazuje się, że szampon bez problemu daje radę. Włosy pozostają świeże do następnego mycia. Dobrze się rozczesują, a przy moich długich włosach to dla mnie najważniejsze. Szampon oczyszcza skutecznie, ale łagodnie. Nie ma problemu ze swędzącą skórą.

Ma dość rzadką konsystencję, ale pieni się bardzo dobrze. Do tego posiada przyjemny i nienachalny zapach. Kupię ponownie, o ile w danym momencie nie będę miała włosów prostowanych keratyną.

Szampon z kokosem

Delikatnie myjący, ekstra nawilżający, do suchych i łamliwych włosów z olejem kokosowym i jeszcze wiele obietnic producenta. Poczytałam, pomyślałam i kupiłam wraz z odżywką. Moje włosy z natury kręcone, od lat farbowane stały się kapryśne - wymagają nawilżenia i zdyscyplinowania. I ten duet daje radę.
Opakowanie to plastikowa i wysoka butelka z bardzo ładnym dresingiem nawiązującym do zawartości.
Zapach jest intensywnie kokosowy, dla wielbicielek kokosa ja też do nich należę, nie jest mdły ale bardzo apetyczny. Pozostaje przez dłuższą chwilę na włosach.
Konsystencja kremowa i gęsta, nie przecieka przez palce, dobrze się pieni i dobrze spłukuje.
Szampon dobrze oczyszcza, włosy są odświeżone. Po spłukaniu są gładkie i miękkie, nie mam problemu z rozczesaniem. Włosy są wygładzone i nawilżone. Choć używam odżywki może to też zasługa tego duetu.
Wydajny i tani. Za zestaw zapłaciłam około 15,00 PLN.
Szampon sprawdza się dobrze, jest delikatny dla skóry głowy, nie swędzi i nie spowodował wysypu łupieżu, używany wraz z odżywka nie obciąża włosów, są sprężyste i elastyczne.
Polecam.

HIT, mój KWC

Posiadam włosy falowane w kierunku kręconych, myję je raz na 5/6 dni i naprawdę nie potrzebuję "rypacza" pokroju wszelkich ziółkowych szamponików, które jedynie puszą i rozprostowują moje włosy. Skalp mam mało problematyczny, ale szukam czegoś co ma więcej substancji nawilżających niż myjących.

Dotąd szampon był czymś na co w ogóle nie zwracałam uwagi. Ot jest - tyle. Teraz jednak czuję różnicę . NIEBO A ZIEMIA!

Bardzo miłe zaskoczenie

Producent ma sporo racji! ;)
Szampon ma kremową konsystencję, nie jest perlisty, świetnie się pieni mimo delikatnej bazy myjącej i pachnie kokosem przy czym zapach jest delikatny i kremowy. Skład jest naprawdę przyjemny. o umyciu moje kapryśne włosy są ujarzmione, miękkie i jedwabiste, elastyczne i sprężyste, a do tego nawilżone, odżywione i pięknie błyszczą. Szamponem jestem zachwycona tym bardziej, że nie spowodował łupieżu i ukoił moją wymagającą skórę głowy. Używam go 3/4 razy w tygodniu (na zmianę z oczyszczającym ) i dzięki temu moje włosy nie są obciążone i absolutnie szybciej się nie przetłuszczają.

Kokosowy szampon Dr. Sante mogę Wam szczerze polecić tym bardziej, że jest to tani szampon. W sklepie Elfa Pharm razem z odżywką kosztuje w sumie 14,99 zł. Tanioszka! A taka dobra!

Udany zakup

Nie wiedziałam, że można polubić szampon, do tej pory było mi wszystko jedno, potrzebowałam głównie mocnego oczyszczenia. Jednak struktura moich włosów zmieniła się i obecnie szukałam czegoś delikatniejszego.

Ten szampon to strzał w dziesiątkę. Ma przepiękne opakowanie, cudny zapach i genialną konsystencję - jak rzadki krem, jednak na włosach super się pieni. Czuję, że dobrze oczyszczam włosy i skórę głowy, jednocześnie jakby nawilżając. Kupiłam za 10zł, jest wydajny.

Dla mnie idealny.

fajny, ale nie do każdego mycia

Bardzo dobry szampon do stosowania raz na jakiś czas w celu oczyszczenia skóry głowy i włosów z wszelkich zanieczyszczeń. Niestety ale myjąc nim głowę za każdym razem (co dwa dni), za mocno wymywał i włosy były suche i szorstkie. Na duży plus zasługuje fakt, że pięknie pachnie i zapach utrzymuje się jakiś czas po myciu. Mam opakowanie litrowe, które ma bardzo pomocną pompkę. Przy myciu raz na miesiąc włosy nie są sianowate, a bardzo ładnie domyte i odświeżone.