Dr. Sante, Coconut Hair, Odżywka do włosów z olejem kokosowym

Dr. Sante, Coconut Hair, Odżywka do włosów z olejem kokosowym

Balsam nawilża, odżywia i regeneruje zniszczone włosy. Nadaje elastyczność, blask i zapewnia świetny wygląd, eliminuje puszenie się włosów. Nie obciąża i nie powoduje przetłuszczania się włosów. Odpowiedni nawet do bardzo cienkich włosów.

To jest to

Piękny, ale delikatny zapach. Uwielbiam kokosowe kosmetyki. Włosy po użyciu tej odzywki są miękkie. Odżywka ich nie obciąża. Łatwo się rozprowadza i łatwo spłukuje. Znika problem "puszenia". Szkoda tylko, że zapach nie zostaje na dłużej. Stosuję razem z szamponem.

Bardzo dobra

Używam tej odżywki razem z szamponem z kokosowej serii i z obu produktów jestem bardzo zadowolona. Mam lekko niefarbowane, lekko przetłuszczające się, a zarazem nieco przesuszone włosy, a więc takie, którym trudno dogodzić.

Odżywka bardzo skutecznie nawilża i wygładza włosy. W ogóle nie wzmaga przetłuszczania. Ułatwia również rozczesywanie i zapobiega puszeniu się, ale nie powoduje również oklapnięcia fryzury. Dzięki niej mam zdrowe i zadbane włosy. Pachnie delikatnie i przyjemnie. Dobrze się spłukuje.

Cieszy mnie, że należy ją krótko trzymać na włosach, bo nie jestem niestety osobą, która lubi zajmować się włosami i która ma do tego chęci i cierpliwość.

Odżywka z kokosem

Kupiłam duet odżywkę i szampon. Zainteresował mnie opis : ekstra nawilżająca, blask i jedwabistość. Poczytałam w necie o oleju kokosowym i wspomaga odbudowę, zamyka łuskę włosa, wygładza, sprawia, że włosy stają się lśniące, redukuje łupież. Moje włosy z natury kręcone i od lat farbowane, są kapryśne i niezdyscyplinowane. A ten duet daję radę, włosy są nawilżone i wygładzone.
Pierwsze i drugie użycie odżywki było klapą. Włosy matowe, przyklapnięte i nieświeże. Ale wpadłam na pomysł że nie nakładam odżywki na skalp tylko na długość włosów. Po takim nałożeniu włosy wręcz odżyły, są elastyczne, sypkie, błyszczące i bardzo miękkie w dotyku. Dobrze się rozczesują. Odżywkę staram się trzymać na włosach maksymalnie do pół godziny, po spłukaniu włosy są gładkie i dociążone.
Opakowanie to wygodny w użytkowaniu plastik, na tyle miękki że można wycisnąć odpowiednią ilość, otwór dozujący dopasowany do konsystencji. Zamknięcie na "klik" solidne i trwałe. Opakowanie można postawić"do góry nogami".
Konsystencja jest gęsta "budyniowa" dobrze się nakłada i rozprowadza na włosach.
Zapach jest przyjemny i nie utrzymuje się długo na włosach. Szkoda bo lubię kokosowy zapach, a zapach odżywki jest bardzo ładny, słodkawy i apetyczny.
Wydajna i jest niedroga - to duży plus.
Moje kręcone i farbowane włosy potrzebują solidnej dawki nawilżenia, odżywka sprawdziła się w działaniu, tylko używam na długość włosów i nie wypłukuję odżywki do zera. Zmieniłam sposób aplikacji i moje włosy polubiły się z tą odżywką.

Kokosanka♥

Kokos uwielbiam pod każdą postacią, a włosy mam niesforne jak chyba nikt!
Tylko fryzjerka sobie radzi ja nie mogę, co jest ciężkie mam włosy suche, kręcone i bardzo gęste, ciężko je okiełznać. Zdarza sie ze prostuje włosy i zależy mi wówczas na gładkości i miękkich pasmach ta odżywka działa cuda, wlosy które po umyciu mam w planach prostować wyglądają idealnie, nie pusza sie nie są ciężkie ładnie sie błyszczą czyli wszsytko to co obiecuje producent.

nawilża i nie obciążą

Na początek - odżywka ma prześliczny zapach. Uwielbiam zapach kokosa, o ile nie jest męczący. A ten nie jest. Odżywka nawilża włosy, nie obciążając ich, co jest bardzo ważne. Włoski są lekkie i świeże. Przy tej cenie jakość jest naprawdę wspaniała. Szkoda, że zapach nie utrzymuje się na włosach dłużej, ale zdaję sobie z tego sprawę, że na dłuższą metę mogłoby to być męczące.