Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

La Roche Posay, Gelee d'Eau Micellaire Demaquillante Peaux Sensibles [Make-up Remover Micellar Water Gel Sensitive Skin] (Żel micelarny do demakijażu z wodą termalną do skóry wrażliwej)

Fizjologiczny żel myjący delikatnie i skutecznie usuwa makijaż. Nie zatyka porów. Formuła zawiera wyselekcjonowane środki powierzchniowo czynne, aby dokładnie oczyścić skórę zachowując przy tym optymalna tolerancję.

Wskazania: demakijaż wrażliwej skóry twarzy i oczu; odpowiedni do skóry normalnej i mieszanej. Nie wymaga spłukiwania.

Fizjologiczny poziom pH.
Nie zawiera mydła, alkoholu, barwników i parabenów.

Doskonały!

Kupiłam go podczas promocji w mojej zaprzyjaźnionej aptece, zapłaciłam tylko 22,90 zł/195 ml. Cena regularna to ok. 45 zł.

Żel zamknięty jest w ślicznej, niebieskiej butelce z wygodną pompką. Pompka posiada blokadę, dzięki czemu możemy bez obaw zabrać produkt w podróż.
Konsystencja jest bezbarwna, lekka, ale nie klejąca. Żel posiada bardzo delikatny, nieco morski zapach, doskonale odświeża, zwłaszcza w gorące, letnie dni.
Sposób użycia jest niezwykle interesujący: żel nakładamy na zwilżoną skórę za pomocą wacika, po czym usuwany makijaż. Nie spłukujemy!

Nadaje się również do odświeżania twarzy o poranku, ponieważ działa jak płyn micelarny. Bardzo dobrze radzi sobie z makijażem, nawet wodoodpornym. Nie rozmazuje tuszu ani eyelinera, radzi sobie z podkładem/różem/bronzerem, nawet super trwała szminka z Estee Lauder mu nie straszna, wszystko zmywa w mig! Nie podrażnia oczu, za co ogromny plus! Nie zapycha porów i nie uczula, a jestem typem wrażliwca.

Bardzo mi się w nim spodobało to niesamowite uczucie chłodu i świeżości po jego użyciu. Co niezwykle istotne, to to, że on nawilża! Cera wygląda fantastycznie po jego użyciu, on nawadnia i nawilża, działa jak dobre serum!

Produkt jest bardzo wydajny, swój egzemplarz zakupiłam w połowie sierpnia i dopiero niedawno mi się skończył, tak więc stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Na pochwałę zasługuje również porządny skład, przyjazny skórze wrażliwej.
Dawno nie byłam tak zadowolona z żelu do demakijażu, zawsze skłaniałam się ku piankom, ale ten zdecydowanie podbił moje serce i dołączy do grona ulubieńców.

Podsumowując: to doskonały preparat oczyszczający, który jednocześnie pielęgnuje cerę i w widoczny sposób poprawia jej kondycję.

Polecam!