Lierac, Lotion Tonique Fraicheur [Refreshing Toning Lotion] (Tonik do cery normalnej i mieszanej)

Tonik do skóry normalnej i mieszanej. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza przetłuszczanie skóry w strefie T. Przywraca skórze naturalne pH. Rozświetla i przygotowuje skórę do nałożenia preparatu pielęgnacyjnego. Zawiera wyciągi z łodygi ananasa i korzenia łopianu regulujące pracę gruczołów łojowych.

Skład: aqua, citrus grandis, propylene glycol, arctium lappa, polyquaternium-10, hyaluronic acid, fragance, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, CI 17200, CI 42090.

Cena: 60zł / 200ml

/m/

NAJLEPSZY!!!

Tonik spelnia wszstkie obietnice producenta, Nawilza. koi. rozswietla skore. Co najwazniejsze, nie klei sie, nie zatyka porow, ma piekny zapach.
Estetyczne. eleganckie opakownie.
Pol gwiazdki odejmuje za zbyt wzgorowana cene.

Używam tego produktu od: marzec 2011
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Nie klei się

Jest to przyzwoity tonik, ale mam od lat faworyta- LRP z fizjologicznym ph i już za nim tęsknię...
Używam toniku razem z żelem Lieraca, żel jest tak tragiczny, że nie kupię już i tego toniku bo wolę mieć kosmetyki z jednej serii, a ponadto gdzieś tam LRP bardziej mi pasuje (lepiej koi i nie pachnie).
Co do toników nie jestem wymagająca, właściwie to byle by się nie kleił i koił twarz po użyciu wody, na inne cuda nie liczę. Ten się nie klei- więc to duży plus, koi troszkę słabiej niż LRP i zapach trochę mnie irytuje.
Nie jest to zły produkt i być może kiepskie odczucia co do żelu spowodowały, że nie umiem go docenić. Nie kupię ponownie, wracam do sprawdzonego duetu LRP.
W żelu pompka się sprawdza ale przy toniku nie rozumiem tego zastosowania.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i ostatniego

Fantastyczny

Bardzo dobry produkt!!
podpisuje sie absolutnie pod poprzedniczka :)
Łagodny, pieknie pachnie i co najwazniejsze nie "skleja" buzi co niestety często zdarza sie w przypadku innych tonikow.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

Bardzo dobry.

Świetnie działa na moją mieszaną skórę. Koi i nawilża, nie podrażnia. Po dłuższym stosowaniu trochę rozjaśnił moją cerę, wygląda zdrowiej. I rzeczywiście, gdy nałożyć potem na niego krem, ładnie rozświetla skórę (pobudza do życia, nie jest poszarzała),