Sheer and Shine (Transparent, Brillant) (Szminka SPF 10)

Sheer and Shine (Transparent, Brillant) (Szminka SPF 10)

Pomadka warta swej ceny! Super nawilża, ma kremową konsystencję ze złotymi drobinkami odbijającymi światło, przez co usta wydają się pełniejsze. Piękne opakowanie z ukrytym lusterkiem. Duży wybór kolorów i piękny zapach róż. Warto się skusić!

Cena: 100 zł

Naprawdę dobra.

Kilka lat temu dostałam od siostry tę pomadkę w kolorze łososiowym.
Kolor dobrany idealnie, delikatny, iskrzący.
Świetna konsystencja, piękny zapach.
Jedna z naprawdę nielicznych szminek, która nie wysuszyła mi ust na wiór!
Gdybym ją gdzieś jeszcze spotkała, pewnie bym kupiła, wizaż przypomniał mi o jej istnieniu ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

lubimy się :)

Usta są pięknie podkreślone. Daje ładny naturalny efekt na ustach :) Bardzo ładnie nabłyszcza. Jest średnio - trwała. Ma ładne opakkowanie choć trochę za bogate ;) Za to lustereczko jest genialne. Mam swój ulubiony róż w kolorze warg, który wygląda idealnie zawsze i wszędzie :)

ŚWIETNA !!!

Fantastyczna pod każdym względem! Świetnie pielęgnuje i nawilża usta, ma delikatną konsystencję i zapach. Bardzo ją lubię, bo na ustach mój ulubiony różowy kolor wygląda naturalnie i sexownie. Stanowi też ładną biżuteryjną ozdóbkę, która przyciąga wzrok podczas ewentualnych poprawek makijażu.

Cellulit adipocyty

Świetna !!!

Kupiłam ją z bardzo prozaicznych powodów, a mianowicie dlatego, że od dawna miałam ochotę na ładną (opakowanie) szminkę, a po drugie dlatego, ze na Strawberry była promocja i kosztowała tylko 36,50 zł :D
Jestem zachwycona !!!
Mój kolorek to 363 - w sztyfcie wygląda na mocno liliowo-fioletowy i trochę się bałam, że będę wyglądać jak Wampirella, ale jak już się nią pomalowałam - zaniemówiłam i nie rozstaję się z nią na krok.
Generalnie nie lubię w makijażu podkreślać mocno ust i taką możliwość daje mi Divinora. Usta są delikatnie muśnięte kolorkiem i wspaniale się błyszczą. Poza tym ta szmineczka ma niewiarygodnie maślaną (w pozytywnym znaczeniu) konsystencję. Mięciutka, wspaniale nawilża i cudnie pachnie !!! Nie zostawia obrzydliwego smaku na ustach jak to robią niektóre pomadki.
Dodatkowym (już dla mnie w tej chwili) atutem jest opakowanie - złote cacko z "lusterkiem Jamesa Bonda" ;)
Takim cackiem aż się chce malować.
Polecam z czystym sumieniem.

klejnocik

:D świetna pomadka :) efekt jest transparętny chociaż sztyft wydaje się mieć kolor głębokiej czekolady na ustach to delikatny,lustrzany blask :) mam odcien 342 :) pomadka pachnie fiołkami jak to Guerlain , nie ma smaku,za to ma delikatne drobinki rozświetlajace,fantastycznie nawilża usta,wszytskie zdziorki znikają, pieknie podkreśla ich kształt i jest trwała :) rewelacja ,jest jak błyszczyk taka naturalnie seksowna :D uwielbiam !!

Uwielbiam!

Nie mam zbytniego szczęścia do szminek, nie najlepiej się w nich czuję, no i szybko pożeram :) dlatego właściwie zawsze wolałam błyszczyki, które kupuję niemal na kopy nie zwracając uwagi na cenę. To dla mnie ideał bo bardzo wygodny, nakładać go można bez większych problemów, zresztą ma wbudowane małe lusterko. Bardzo łatwo się rozprowadza na ustach, cudownie je rozświetla, nawilża i chroni przed słońcem. Cóż może nie jest najtrwalszy ale generalnie błyszczyki do najtrwalszych nie należą, więc osobiście ponawiam aplikację tak często jak to potrzebne. Bardzo miły zapach, piekne kolory warto wypróbować te ciemniejsze bo bardzo naturalnie i delikatnie wygladają na ustach, niemniej jednak mój ulubiony kolor to piękny złocisty beż nr 340.

śliczna lecz nie trwała

Oceniam pomadkę nr 300 (transparentną): Na początku byłam zachwycona tym blaskiem, moja pomadka pomimo, że nie dawała kolorku to pięknie podkreślała usta, które wyglądały szlachetnie. Lubię usta błyszczące, pełne, jednak bez kolorku. No i filtry, więc dla mnie idealna. Jednak nie trwała i to jest mój podstawowy zarzut, pomadka bardzo szybko się skończyła. Uważam, podobnie jak moja poprzedniczka, że za 100 zł można kupić szminkę lepszej jakości.

Za tą cenę są lepsze...

Mam nadzieję, że w dobrym miejscu piszę tą recenzję... Moja szminka pochodzi z serii "Coleur et brillance", więc to chyba ta sama. Mam ją dopiero miesiąc, ciemnoczerwona, o bardzo nasyconym kolorze (nr 222) i wyjątkowej trwałości. Mam jednak do niej parę zastrzeżeń. Po pierwsze, jakoś tego "brillance" (czyli błysku) nie widzę. Szminka jest po prostu matowa. Dość ciężko, topornie się rozprowadza i odrobinę wysusza usta.Radzę sobie z nią, smarując wcześniej usta sztyftem ochronnym. Wtedy problemy znikają jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - rozprowadza się gładko, usta zyskują połysk, a trwałości nie traci ani trochę. Po wcześniejszych produktach z serii Divinora spodziewałam się więcej, dlatego tylko 3 gwiazdki. Szminka nie umywa się nawet do Addict Diora czy Rouge Miroir Givenchy.Opakowanie tradycyjnie ładne, choć jak dla mnie zbyt ostentacyjne.

Doskonała

Daje tej pomadce piec gwiazdek, doskonala pod kazdym wzgledem!! Zasluguje na miano kosmetyku wszechczasow!