Balsam łagodząco-odżywczy z ekstraktem z mandarynki i olejkiem neroli

Balsam łagodząco-odżywczy z ekstraktem z mandarynki i olejkiem neroli

Preparat nawilżający nowej generacji zapewnia potrójne działanie w walce o utrzymanie zdrowej i pięknej skóry. Zawiera:
- ekstrakt mandarynki bogaty w bioflawonoidy i wit.C
- naturalne antyoksydanty
Przeciwdziała wolnym rodnikom.
Olejek Neroli odżywia,wzmacnia osłabione naczynia krwionośne i stymuluje syntezę kolagenu. Koktajl witaminowy w połączeniu z Vitacellem polepsza spójnośc i elastyczność skóry.
Balsam przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry.

soczysty cytrusik

kolejny świetny balsam Bielendy. jest bardzo przyjemny w użyciu, ma lekko tłustawą konsystencję dlatego nie nadaje się raczej do użycia przed wyjściem- chyba że ktoś ma rano duuużo czasu. co do zapachu jestem pod wrażeniem. razem z żelem pod prysznic YR z kwiatu pomarańczy tworzy niepowtarzalny zestaw do aromoterapii.no i ta cena ... ja kupiłam w promocji 2 sztuki za około 6 zł ...

a dla mnie ok

Fajny balsamik o miłej konsystencji. Szybko się wchłania i skóra po zastosowaniu nie jest tłusta. Zapach delikatny, mam wrażlwy nos i nachalne zapachy mi nie odpowiadają. W końcu balsam to tylko tło a nie perfumy.

Mhmmmmm ;-)

Dla mnie to jeden z przyjemniejszych balsamów. Lekko się rozprowadza, nie zostawia tłustego filmu, skóra jest miękka i odżywiona. No i ten zapach - dla mnie rewelacja - ożywczy zapach mandarynki z lekko gorzkawą nutą (moze ten olejek?). Pachnie dłużej niz inne balsamy, zwłaszcza na skórze rozgrzanej dłuższą kąpielą. Chętnie kupię ponownie :DIlość zużytych opakowań: Użyłam kilka razy

Cellulit składniki

nieeeeeeee

Zbyt leisty, kiepsko się wchłania. Okrpnie się otwiera. Zapach szybko się ulatnia - ale to akurat dobrze, bo jest okropny.

Dobry

Przyjemny pomarańczowy kolor,konsystencja jogurtu,bardzo dobrze się rozsmarowuje i wchłania.Skóra jest dobrze nawilżona.W sumie dobry kosmetyk za niewielką cenę,ale niestety jestem zmuszona zabrać gwiazdkę za zapach.Przy pierwszym zetknięciu ze skórą czuć nieładny zapach wody kolońskiej.albo chusteczek odświeżających.Po jakimś czasie ten nieprzyjemny zapach się ulatnia i pozostaje całkiem znośny aromat mandarynki,ale wolałabym,żeby tego pierwszego zapachu wcale nie było.