Joanna, Avangarde, Lakier do włosów z brokatem

Joanna, Avangarde, Lakier do włosów z brokatem

To idealny kosmetyk, który spełnia podwójna rolę - utrwala oraz zdobi wszelkiego typu fryzury klasyczne i fantazyjne, koki, fale czy pasemka. Nadaje fryzurze efektowne refleksy świetlne, zachowując przy tym jej trwałość i objętość.

Nie skleja włosów, pozwala je łatwo rozczesać.

Gwarantuje piękny, pełen blasku wygląd włosów.

Można ozdobić lakierem także wieczorową suknię, czy po prostu dżinsy.

Dostępny w dwóch wersjach: srebrnej i złotej.

Cena: 4-8zł / 70ml

/bw/

Może być

lakier do włosów jest przeciętny - nie skleja ich wyjątkowo, a trochę podtrzymuje (na więcej nie liczę, bo moje włosy są oporne na stylizację). Zapach jest duszący, ale do zniesienia.
Brokat nawet ładnie sie prezentuje, ale dopiero po użyciu większej ilości i w odpowiednim świetle - normalnie wtapia się pomiędzy włosy i trudno go dostrzec.

Używam tego produktu od: Używałam dwa miesiące

super!

Lakieru z brokatem Joanny używam od bardzo dawna, miałam już kilka buteleczek zarówno ze złotym brokatem, jak i ze srebrnym. Przy blond włosach najładniej wygląda srebrna wersja. Dla ciemnowłosych polecam złoto.
Lakier może nie jest super-wydajny (za co odejmuję pół gwiazdki), ale za to ślicznie pachnie, pięknie połyskuje na włosach i cena jest naprawdę bardzo niska (poniżej 10 zł mamy super kosmetyk do stylizacji :) ).
Polecam :)

Błyszczące, niezawodne cudeńko!

Co za cudny lakier! Pachnie super przyjemnie, brokat jest niesamowicie błyszczący. Lakier spełnia także niejako funkcje utrwalające, ale nie można na nim calkowicie polegać, więc gdy stosuję brokatowy lakier to tylko dla ukorowania swojej fryzury. Naprawdę warty zakupu i niezastąpiony na imprezę! :)
Wszyscy zawsze chwalą jakie mam śliczne, błyszczące włosy, ale nie żałuje sobie lakieru na głowie, który zwykle rozpyla się wszędzie : D
Co do ceny nie jestem pewna, bo go dostałam w prezencie, ale nie jest chyba specjalnie wysoka :)
Używam tego produktu od: od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1x70ml

Cellulit adipocyty

fajny efekt

Posiadam wersje ze srebrnym i zlotym brokatem, uzywalam na wielkie wyjscia (bal) i w świetle fleszy efekt jest niesamowity, wlosy sie slicznie mienily tym brokatem:) odrobine skleja wlosy, najlepiej rozpylac z wiekszej odleglosci i poprosic kogos o spryskanie:)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakow trakcie 1

Słaby

Kupiłam na Sylwestra oczywiście i chciałam użyć na Studniówkę, ale się bardzo waham.

Brokat jest dosyć spory.

Mam wersję srebrną.

Rozpylał mi mój brat, żeby nie porobiły się placki. Brokat wkomponował się gdzieś głęboko ze włosy i był słabo widoczny. Sam laker jako lakier bardzo skleja. Mam cienkie włosy ale jest ich sporo. Brat stwierdził, że wyglądały na przerzedzone ;/ Jakoś je rozczesałam i było lepiej.

Spodziewałam się czegoś lepszego, ale niestety.

Używam tego produktu od: 2 dni

Średniak

Ciężko mi ocenić ten produkt.Brokat jest bardzo drobny, lakier nie skleja włosów, można go łatwo wyczesać. Pomimo zapewnień producenta, lakier nie utrwala, a brokatowe drobinki bardzo szybko znikają.Nadal nie wiem jak go ocenić :P

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Bardzo dobry :)

Zakupiłam ten lakier ze względu na zabawę. Miałam nim spisikane włosy przed zabawą i utrzymał się bardzo długo! Jego brokat jest drobny i nie skleja włosów. Ma ładny kolor, w moim przypadku srebrny. Jego opakowanie jest wydajne, a cena przystępna :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

taki sobie

Ładny, połyskliwy efekt na włosach(włosy blond i srebrny lakier), ale tylko przez godzinę? potem niestety wszystko się osypuje ;/ mało wydajny.polecam pół na pół i ciekawa jestem czy wszystkie lakiery z brokatem tak się zachowują.

Używam tego produktu od:tydzień

Szał dyskotekowy

Już chyba każdą dyskoteką ze mną przetańczył;)
Mam do niego pełne zaufanie. Bardzo długo utrzymuje sie na włosach. Jest widoczny. Nie skleja włosów, lecz wręcz przeciwnie idealnie je układa. Loki, falowane czy proste włosy, każde podkreśli i uwydatni. Nie potrzebuje żadnych utrwalaczy. Ma delikatny, nieduszący zapach. Jest wydajny. Polecam.

niesamowity

Niezastąpiony na sylwestra, studniówkę, welsele czy inne imprezy... :) kupiłam go tylko z myślą, że jest w nim brokat to fryzura nabierze błysku... jednak on... genialnie utrwala... jak dla mnie bomba.. przy następnej większej okazji napewno kupię... dzięki niemi moja fryzura lśniła ślicznym złotym brokatem na 3 studniówkach... i trwała nienaruszona aż do rana...

KWC!!!

Używam tego produktu od:roku

Na sylwester i inne szalenstwa

Poszłam do sklepu żeby kupić kawę, jak zwykle weszłam na dział z kosmetykami do włosów. Patrze ,a tam mała buteleczko-puszeczka z lakierem. Już wtedy wiedziałam, że ide na impreze sylwestrową w stylu lat 70. to mogę sobie poszaleć. Wybrałam wersję z brokatem srebrnym. Nie było ceny, byłam w 100% przekonana, że bedzie kosztował jakies 10-12zł. Potem mila niespodzianka zapłąciłam tylko troche ponad 4zł. Włosy utrwala super, robiłam sobie tzw. kapustę do tego trzeba dosc duzej ilości lakieru. Kapusta wyszła wzorowa:D efekt był bardzo fajny. Trzeba uważać, żeby lakier rozpylać tak jak podjae producent 20-30cm od wlosów, bo inaczej porobia sie placki z brokatu;]

Używam tego produktu od:31 grudnia
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

w sam raz na sylwka :D

cud miód po prostu! :D wspaniale utrwala fryzurę, nie skleja, mój wyprostowany włos przetrwał całą noc (a dzialo się, oj działo :P), pięknie błyszczał::) brokat subtelny, nieprzesadzony, absolutnie zero kiczu. dodam, ze mam wersję złotą, na czekoladowych włosach prezentuje się to genialnie :) POLECAM!!

Używam tego produktu od: 31 grudnia:P