L'Oreal, Elseve Regenium, Intensywna kuracja przywracająca gęstość włosom

L'Oreal, Elseve Regenium, Intensywna kuracja przywracająca gęstość włosom

Już od pierwszego zastosowania włosy są w sposób widoczny bardziej gęste. Dzieki kolejnym aplikacjom stają się mocniejsze i na długo odzyskują gęstość. Nakłada się na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, wmasowując odżywkę pasmo po paśmie. Zostawić na 3-5 min. Dokładnie spłukać.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, PEG-180, Hydroxyethylcellulose, Stearmidopropyl Dimethylamine, Trideceth-12, Chlorhexidine Dihydrochloride, Lanolin, Amodimethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Cetrimonium Chloride, Cetyl Esters, Methylparaben, Citric Acid, Potato Stearch Modified, Laurylmethicone Copolylol, Zapach (Cl5241/1)

Cena: 20 zł / 150 ml

Niezła.

Kupiłam tę odżywkę w Tesco, kiedy ją wycofywali, zapłaciłam niecałe 5zł.
Gdyby była droższa, nie kupiłabym jej, potrzebowałam jakiejkolwiek odżywki "na gwałt".
Nie spodziewałam się cudów, a okazało się, że odżywka jest całkiem dobra.
Nie obciążała włosów, łatwo było je rozczesać i w trakcie używania były też odrobinę gładsze.
Nie kupię jej ponownie, gdyż nie można jej już dostać.
Wielki minus za słabą wydajność i jeszcze większy za testowanie na zwierzętach.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobra

Używałam jej kiedyś z szaponem z tej samej serii, jak wychodziły mi włosy. Była świetna włosy przestały wychodzić, stały się mocniejsze, bardziej odporne na zniszczenia. Mnie bardzo odpowiadała ta maseczka jak i ten szampon. Tylko zapach mi znowu tu nie spodobał się.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:wiele

Świetna!

Nie do wiary, jest to pierwszy produkt typu "maseczka" do włosów, który nie nadał mi wyglądu wyłysiałej wiewiórki. Włosy mam cienkie, delikatne, traktowane farbą i balejażem, niezbyt zniszczone, ale jednak czasami przydaje im się taka extrapomoc. Przy tym mają one tendencję do kołtunienia się i po 99% szamponów po prostu muszę użyć odżywki. Z duszą na ramieniu kupiłam więc tę kurację, zastanawiając się z góry, komu w razie czego ją wcisnę, jak się okaże, że to kolejny produkt, który obciąża moje kapryśne włoski. No i okazało się, że nie muszę jej nikomu oddawać, wprost przeciwnie. Odżywka jest naprawdę świetna. Włosy po jej zastosowaniu stają się jakby grubsze, takie mięsiste, dobrze się układają, ładnie pachną. Coś cudownego. Czasem nakładam ją na dłużej niż zaleca producent, np. gdy moczę się w wannie i nigdy nie zaszkodziło to moim włosom. W przywracanie gęstości włosom przy pomocy odżywki nie wierzę i ta odżywka niczego takiego nie czyni, natomiast wyraźnie poprawia kondycję i wygląd włosów, nie obciążając ich nadmiernie "dobroczynnymi składnikami". Sa miłe w dotyku, jakby grubsze i wyraźnie odżywione. Nie daję maksymalnej ilości gwiazdek ze względu na to, że efekt nie jest długotrwały, ale odżywkę można stosowac właściwie przy każdym myciu włosów (nie obciąży ich), a włosy będą naprawdę ładnie wyglądały.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

idealna odzywka

Dobra odzywka wg mnie to taka na ktorej efekty dzialania nie trzeba dlugo czekac. Jedno zastosowanie mieciutkie wloski, kolejne tylko coraz lepiej. Polecam dla zniszczonych, oslabionych wloskow. Widoczna roznica w tym jak sie ukladaja pozniej, rozczesywanie tez juz nie meka. Super. Pozostane wierna.

działa

Odżywiać włosy ta odżywka nie odżywia, nie ułatwia też rozczesywania, ale ... ona naprawde zwiększa objętość włosów. I to nie tak jak większość innych specyfików na chwilę tylko wlosy staja sie naprawde grubsze, Nie mam jedynie pojęcia dlaczego producent sugeruje, ze ta odżywka jest dla kobiet starszych...

Są efekty

Przetestowałam całą tę serię - ta odżywka jest najlepsza. Widać efekty: włosów jest jakby więcej. Są przy okazji miłe w dotyku i w ogóle nieźle wyglądają. Tylko po odstawieniu odżywki fryzurka szybko wraca do normy.
Najchętniej dałabym trzy i pół gwiazdki...

ilość zużytych opakowań: 1

gicior!!!

Bardzo fajowska odżyweczka - milusi zapach, który towarzyszy włoskom dosyć długo (a panowie uwielbiają się w nie wtulać... :)) a co najważniejsze naprawdę działa!! Włosy są widocznie gęściejsze, puszyste, miękkie, pełne blasku... Ładnie się spłukuje, dobrze nawilża suche włosy. W połączeniu z szmaponem tej samej serii - rewelacja.

ok

Ma ładny zapach, jest poręczna.Optycznie zwiększa ilość włosów, nadaje im puszystość, ułatwia rozczesywanie.Niestety - efekty nie sa trwałe. :(

GENIALNA!

Myślałam że z moimi wiotkimi, wysuszonymi od rozjaśniania włosami już nic zrobić się nie da. A jednak. Przez przypadek kupiłam ową odżywkę i naprawdę jestem zachwycona. Włosy z mycia na mycie stają się coraz bardziej odżywione i miękkie. Zgodnie z obietnicami L'Oreala jest ich coraz więcej /hm, tylko jak to możliwe?/!!!! Polecam naprawdę bardzo gorąco.