System Professional, Energy Serum (Serum przeciwko wypadaniu włosów)

System Professional, Energy Serum (Serum przeciwko wypadaniu włosów)

Polecam ten preparat wszystkim, którzy mają problem z nadmiernym wypadaniem włosów, ponieważ naprawdę próbowałam wielu innych i tylko ten okazał się skuteczny.

Szkoda więc wydawać pieniędzy na mało efektywne preparaty, jeśli można spróbować czegoś naprawdę doskonałego.

Produkt do nabycia wyłącznie w salonach fryzjerskich zajmujących się sprzedażą profesjonalnych kosmetyków Welli do pielęgnacji włosów.

Największy zawód od Wella SP ever

Dwa razy do roku włosy wypadają mi jak szalone. Ale miałam na to sprawdzony od lat sposób-tonik Capilarte i suplementy. Niestety toniku nie mogłam dostać, a same suplementy się nie sprawdziły. Mając zaufanie do Wella Sp skusiłam się na ten specyfik. Niestety nic się nie zmieniło. Włosy strasznie wypadały, po ponad dwóch miesiącach nic nie drgnęło. Po tym zawodzie koleżanka na siłe wcisnęła mi wcierkę Jantar o której nie chciałam słyszeć. I po tak niepozornej wcierce już po paru dniach włosy nie wypadały aż tak, po miesiącu nie wypadały w ogóle, a jeszcze za chwilkę wyrosło mnóstwo nowych. Wella nie zmieniła nic. Placebo.

Używam tego produktu od: niecały rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

POPROSTU CUDOWNY .....

Poprostu brak mi słów, on naprawde uratowal mi zycie mozecie wierzyc lub nie mialam wlosy długie bardzo bardzo grube tak grube ze nie moglam gumki przeplesc na dwa razy nie wiem co sie stalo ale w ciagu zaledwie jednego miesiaca stracilam prawie 2/4 moich wlosow codziennie wyciagalam garsci wlosow i naprawde plakatam myslalam ze jestem chora do dnia dzisiejszego nie wiem co sie wtedy dziala modle sie tylko aby taka sytuacja nie nastapila jeszcze raz bo nie przezyje wracalac do tematu hehe on naprawde mnie uratowal po ok 2tyg stosowania nagle przestaly mi wypadac wlosy poprostu cud kupilam ten produkt za 120 zl , stosowalam go codziennie na noc i ten zapach dla mnie nie ziemski ta sytuacja byla ok 4-5 lat temu w miedzy czasie uzywalam ampulki z loreala ale mi nie pomogly teraz znow cos moje wlosy odstawiaja i musze kupic buteleczke welli. dziewczyny teraz on na allegro z przesylka kosztuje ok 60 zl nie załujcie kasy na te serum cud miod i orzeszki POLECAM POLECAM POLECAM

nie działa

Z wypadaniem włosów walczę już 5 lat przetestowałam szereg kosmetyków
zachęcona serum przez moja kosmetyczkę kupiłam 2 butelki , używałam sumiennie przez 2 miesiące , efektów nie widzę żadnych poza stratą 160 zł.

Makijaż MaxFactor

dziala!

Co jakis czas mam problem z wypadaniem wlosow i wtedy kupije ten produkt. Stosuje go co drugi dzien (a w tej chwili nawet codziennie) i po zuzyciu 1 opakowania (starczy na miesiac czy poltora) rzeczywiscie widze ze wlosy przestaja mi wypadac! ogolnie to stosowalam ten produkt tak raz na rok, ale teraz zamierzam co 6 miesiecy, zeby zapobiec kolejnym nasileniom wypadania wlosow. Rzeczywiscie polecam!

Używam tego produktu od: lat

nie dziala

Z powodzeniem uzywalam toniku welli lifetex przeciwko wypadaniu włosów ; kiedy go wycofano postanowilam kupic owo serum, liczac na to ze bedzie rownie dobre jak tanszy tonik - w koncu to seria profesjonalna. Wyrzucilam 39 euro przez okno. Tonik absolutnie nie działa. Wysmarowałam cale opakowanie, co do ostatniej kropli i nic. Nie wzmocnił. nie odżywił- nic! Nie zachecam do zakupu; stanowczo odradzam!

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: rok temu

na mnie nie działa

zużyłam dwa opakowania , zebu nie było,że za mało go uzywałam i nic.wielkie ,totalne NIC. włsów ile wypadało przed uzywaniem tyle samo wypadało po uzywanieu. dodam tylko tyle, ze było to po ciąz, nie byłam chora na tarczyce ani na nic innego.na mnie nie działa, poprstu nie polecam. ale to kwestia indywidualna.

doskonały

Oczywiście pięć gwiazdek.<BR>I za skuteczność, i za estetykę opakowania.